62
Emberek a Holdon
  • Dimitri
    #22
    Leszedtem a játékot és sztem tök jó.
    sikerült leszálnom az ürhajóval de ott mit kell csinálni?
    már körbeugrálta mindent de semmi konkrét célt nem találok.
  • zso23
    #21
    Végigjátszás-ról valaki valamit?
  • zso23
    #20
    ya, a két embert meg kel kötözni és ki kell dobni...
  • N1
    #19
    Sikerült vkinek leszállnia már?
  • abonyitomz
    #18
    na , nem fog neki valaki a magyarosításának ? :D
  • DJviolin
    #17
    OK. No problem.
  • zso23
    #16
    Azt nem neked írtam bocs!
    De amúgy is csak vicc volt.
  • DJviolin
    #15
    Sorry. I'm Hungarian. I speak English a little. :-))
  • zso23
    #14
    Aha már félig rájöttem kikell dobálni a nálad lévő cuccokat, de még mindig gyorsan megy és becsapódok. :(((
    Végigjátszás hogy ne lenne Angol
    Lefordítod??? :))))
  • DJviolin
    #13
    Nem hiszem. Elvégre nemrég jelent meg a játék.
  • abonyitomz
    #12
    van valahol egy végigjátszás róla ? nem baj ha angol
  • DJviolin
    #11
    Asszem a mellette lévő csúszkákat kell mahinálni.
  • DJviolin
    #10
    Passz. Nekem nem kelett lassítani a demóban.
  • zso23
    #9
    hogy kell le lassítani az űrhajót?
  • abonyitomz
    #8
    a tálcát feltöltöttem van oxigén is!!! ( de fogytán van...)
    külföldi ftpről
  • DJviolin
    #7
    Ez a demóban is volt. A csirkével nem kell semmit mahinálni, max meg kell nézni, nem kell az űrhajóból kimenni, mert még az űrben vagy. Asszem a tálcát kell majd valamivel feltölteni, hogy legyen oxigén. A gázégő felett. Nekérdezd mivel, mert nem tudom. Valami fűszer volt asszem.

    (Honnan szerezted be a teljest? Nekem is kellene. Ha jogtiszta, akkor bocs, nem kérdeztem semmit.)

    Üdv:
    DJviolin
  • abonyitomz
    #6
    Játszok a fullal , elején vagyok de elég szép fejtörők vannak benne!
    Mindenképpen érdemes leszedni , a grafika jó ; a játékélmény az olyan mint a többiben!

    Viszont aki játszik/játszott vele az segitsen!
    Az űrhajóban vagyok , mindent megcsináltam amit kell , most egy csirke van a kabinban , utánna nemtudom mit hogyan kellene csainálni ( esetleg kijutni az űrhajóbol...)! plz help!
  • szaharin
    #5
    KI az aki kiprobalta?hogy tetszik neki?Mire hasonlit?
  • DJviolin
    #4
    Igaz. Akkor ez kalandjáték.
  • McGrady
    #3
    szép képek
  • NEOreg3
    #2
    ez inkább Myst-re hasonlít, a Kotor az RPG:|
  • DJviolin
    #1
    Sziasztok!

    A Voyage, (korábban: Journey to the Center of the Moon) Herbert George Wells (H.G. Wells) egyik klasszikusa, az Emberek a Holdon játékadaptációja egyesek a szerint. Bár ezen a vélemények megoszlanak, ugyanis Jules Verne-nek (Verne Gyula) szintén van egy kisértetiesen hasonló regénye, az Utazás a Holdba. Egyébként Verne regényéről film is készült, amely nagyon rég, asszem 8-9 éve az mtv-n is volt. Még ovis fejjel láttam, de valahogy megmaradt bennem. A játékból kijött már a hivatalos demó, amely az űrutazós részt dolgozza. A játékról annyit, hogy nem sok kalandjátékkal játszottam eddig, igazából eggyel, a kotor-ral, de ez a játék még nekem is tetszik. Pedig nem kell semmi extrém dolgot csinálni, csak pakolászni, rájönni miért haltak meg az utitársak, megszüntetni az oxigénszivárgást, megszüntetni a súlytalanságot. De mégis süt belőle a könyv, és az a 1800-as évek bölcs, letisztult hangulata. A demó kipróbálása után arra a következtetésre jutottam, hogy a játék egy hibrid, mert vannak belőle részletek mindkét könyvből. Mindenkinek ajánlom kipróbálásra a demót, aki picit is szereti az 1800-as évek, picit bugyuta tudományos fantasztikumu képzelgéseit.

    Képek a játékból:










    Üdv:
    DJviolin