42
Ugyan Magyarorszagon nem letezik a talalt targyak osztalya,mindig remenykedunk hogy visszekapjuk elveszett dolgainkat
  • poller
    #42
    Nem a reklám helye,de van egy ilyen oldal: www.talaltam.hu
    Itt elveszett és talált tárgyak és állatok vannak fent. Hátha segít...Talált Tárgyak Oldala
  • kontilori
    #41
    Sziasztok!
    Julius 18-an Budapesten a Sportarena mellett parkoltunk az Eric Clapton koncert ideje alatt
    mikor feltortek az autonkat. Tobbek kozott elloptak a fenykepezogep taskamat kabellekkel egyutt
    (a fenykepezogep nalam volt). Gondolom hogy a tolvajok nincs mit kezdjenek a fenykepezogep hianyaban
    ezekkel es valahol eldobjak. Ha valaki megtalalja kerem ertesitsen a [email protected] email cimen. Koszonom.
  • Tarajos Sül
    #40
    Köszi a segitséget mindenkinek vki már visszaküldte postán őket felado nélkül
  • Tarajos Sül
    #39
    Faterom elhagyta az "irattárát"!

    Egy pénztárca,csak nem lovét rakott bele,hanem személyes iratokat!
    (Személyi,jogsi,bankkártya,Taj kártya,metro kártya,és Máv arcképes igazolvány,ami ingyen van,azoknak,akik a mávnál dolgoznak!

    Szerintetek egy ilyen cuccost visszakaphatunk??
    Mert ugye az egy pozitiv dolog,hogy benne van a személyi,azon meg a cím!
    Az viszont 1 negativ,hogy szerinte van olyan kártya,amihez nem kell pin kód,pénzfelvételhez!

    Az a legroszabb,hogy jön a kari,ajándékra kell pénz,és ezeknek az okmányoknak a potlása biztos nem olcsó!

    Segitséget kérnék,hogy az alábbiaknak a potlása mennyibe kerül,mennyivel leszünk szegényebbek?/utcán nem leszünk,de nem lesz vmi jo dolog a pénzkidobása/
    Személyi igazolvány:
    Jogositvány(M,A,B-re):
    Metró kártya(bevásárló központé,nem a közlekedési járműé):
    Bankkártya(tipust nem tudom,becsléssel beérem!):
    Taj kártya:
    MÁV Vasúti arcképes igazolvány:
  • cSuwwi
    #38
    jópár éve karácsony előtt facipelés közben hagytam el az ősöreg 3110-esem. benne faszányos kártyámmal, rajta az összes fontosabb számmal (lévén nem jegyzek meg telószámokat)
    észrevettem otthon, visszamentem, körülnézni, semmi...
    vettem új mobilt (m35i) :D, túléltem...
    március körül jött egy levél a pannontól, hogy megtalálták a mobilomat, mennyek vegyem át a juróparkban lévő ügyfélszolgálaton. átvettem. a pint 3x elbaszták, pukkal ki tudtam nyitni (volt rajta párszáz forint)
    kérdezem hogy ki találta meg? nemmondhatjameg... :|
    amikor alá kellett írnom, előtte gyorsan átfutottam az oldalt, erre kiderült hogy a 2. szomszédunk jobbról...


    faterom mesélte pár napja, hogy kollégája kocsija a kálvária térnél furcsa hangokat adott (valami új saab). félreállt, hívta a saab szervizet. mondják neki hogy ez vmi szériahiba, nézze meg a motortérben x alkatrész számát, és a kolléga azonnal viszi a cseredarabot a helyszínre (ilyen a saab garancia) :o
    csávókám előremászott, elsüllyedt a motortérben gyártási számot böngészni.
    kocsit tárva nyitva, táskáját az ülésről a stricik vagy kurvák simán lenyúlták...
    üzletkötő volt a csóka, többszázezer forint, hitelkártyák, meg mittudomén mi.
    60 évesen is meg lehet járni...
  • cSuwwi
    #37
    becsöngettem volna, vagy ha látom hogy kis csóró 20-30 millás háza van a rózsadombon inkább a kukába dobtam volna. ha nem szorul rá, túléli...
  • SpecTator
    #36
    a rohadt életbe pár honapja elhagytam 4200 HUF-ot nameg némi aprót!...fasz*m :D
  • qper
    #35
    Egy sztori jutott az eszembe.

    Egy cimborám talált egy vastag bőrtárcát az utcán, iratokkal kártyákkal, és volt benne elmondása szerint vagy 60.000 Ft.

    Jó fiú volt, elvitte a fickó lakhelyére a bukszát. Becsöngetett, a fószer kinyitotta az ajtót,megmondta mi járatban van. A faszi kitépte a kezéből a tárcát, elkezdte számolni a pénzt, és csak annyit mondot, hogy "De ha kivettél a pénzből, szájbaverlek bazmeg!"

    Szóval ilyen is van sajnos :(
  • katze
    #34
    Mondjuk nekem nagynéném egy 3410-est talált, és kidobta, mert szar volt. Szerinte. A telefon hibája annyi volt, hogy az előlapja elvolt törve.
    Rá egy hónapra meg 3410est akart venni. Met az jó. :|
  • Trade
    #33
    nagyon kellett sietnem az atszalassal ezert felejtettem a vonaton.
    Hatha egy kalauz megtalalta es leadta........
  • Szolnokboy
    #32
    A 2 ugyanaz, egyébként azért mert nincs annyi esze.
  • pasquale
    #31
    bazze ez paranoia nem üldözési mánia .) és mértnem vette ki a SIM et??
  • Szolnokboy
    #30
    Akkor elmesélek én is valamit : Nevelöapám anyja üldözési mániában szenved, a multkor talált egy frankó telcsit a buszon (siemensnek az a kihuzhato pici készüléke) mutogatja nekünk , mondjuk neki hogy nem akarja nekünk adni?(egyébiránt neki 3 van ) aszongya nem, mert kell neki. Jó. Pár hét mulva megint jön látogatóba kérdezi nevelöapám hogy hoyg szuperál a telefon, aszongya "Kidobtam!" (!!!!!!!!!!!!!!)kérdezi fater mit csináltál???? erre ö "Elkezdett pittyegni azthitte bemérték a gengszterek ezért KIDOBTAM ,nekem görcsbe állt a kezem és meg kellett mosnom a pofám hideg vizben utána 15-20 percig mozdulatlanul feküdtem az ágyon és elgondolkodtam az élet dolgain. Nah szóval ilyenek is vannak...
  • pasquale
    #29
    kalandos utja volt a pinyótárcádnak..
  • Mike at home
    #28
    nem semmi
  • Gladiator
    #27
    Remélem meg tudlak nyugtatni.

    Másfél éve elhagytam a pénztárcám egy szórakozóhelyen, benne minden cucccal. személyi, diák, taj kártya, pont akkor akartamvenni cipőt szal 20on valahányezer forint. viszamentem másnap aszondják nem találtak semmit. hát, jó, letettem róla, vettem új pénztárcát, új személyi, diák, minden szar. egy évre rá megyek az utcán rohan utánam egy pasi, ordibálja, hogy Levente, őőőő..... láng levente! megállok, odajön:
    -Szia! Elhagytad a pénztárcád.
    Nézek, nyúlok a farzsebemhhez, nem mondom itt van. Faszi mutatja, és erre a pénztárcám amit több mint egy éve elhagytam ott volt a kezében. A helytól ahol elhagytam kb. 1 km-re a sikátorban találta. mondjuk pénz már nem volt benne, de kibírt egy telet, meg minden.
  • katze
    #26
    Utolsó félévem suliban veszteségesre sikeredett... Elhagytam az órám, amit még 8ikos ballagásomra kaptam, és eléggé hozzámnőtt...
    Aztán utolsó tanítási napon a telefonom. Én sügér nem kerestem met reggel már az csoda volt, h kibírta, h beszéltem buszon egyet rajta... Pedig még ofő telefonszámát is beakartam írni, de mondom, minek, biztos lemerült... Arra kíváncsi lennék, h buszon emelték el, vagy suliba hagytam el?
    Mondjuk nem volt extra telefon, de oly szinten szerettem :/
  • Tarajos Sül
    #25
    Trade!

    Hogy hol hirdess?

    Itt is lehet

    Alul:Ha tetszik a dolog, add tovább! Bárki adhat fel így hirdetést,NEMCSAK G-PORTÁLOSOK!
  • OPM
    #24
    szakadok :DDDDDDDDDDDDDDd
  • ChevyG #23
    elöl megy a cápa, mögötte a rája
    a remény hal meg utoljára
  • Petka
    #22
    Én a lakáskulcsomat felejtettem 240km-re lévő csajomnál :DDDDDD
  • Metwork
    #21
    hát ez az
  • qper
    #20
    próbáld meg az apronetet, illetve az online hirdetéssi portálokat.
  • csabito
    #19
    a pályaudvaron ne adj le semmit, akkor inkább tartsd meg te

    én megtartanám amúgy. fasza kis gép
    1 hónapja fenthagytam a telefonomat a vonaton, egyszer még kicsengett, aztán semmi
    csak magamat okolhattam
  • cyrus #18
    egyszer találtunk egy nokia 3210-et, tulaj hív, mondjuk megtaláltuk, jöhet érte ide meg ide, ha megmondja hogy tényleg az övé, diktálja az IMEI-t. Erre meg tök felháborodott hogy minek az nekünk meg hogy egyébkéntis, nem is akarjuk visszaadni a telefont csak baszogatjuk.

    Nagynehezen bediktálta, télleg övé volt, jöjjön el érte.

    Jön 3 kőműves kinézetű arc, odaadjuk a tellát :

    -Há....kössz....

    ennyi :C
  • blackgamer
    #17
    ha címed/email benne volt, akkor meglesz
    ha nincs akkor nem tudnak sehogy elérni, kapcsolatba lépni veled

    gondold át te mit csinálnál ha találnál egy fényképezőt és nem lenne benne elérhetőség csak egy csomó kép?

    én ezt csinálnám: ha város/szórakozóhely/valami hely felismerhető a képen akkor annak a fórumán reklámoznám, hogy találtam egy gépet
    vagy leadnám talált tárgyak osztályán az pályaudvaron

    bár biztos van a máv oldalán is egy talált tárgyak fórum! keresd meg hátha valaki írt oda
  • Garfield
    #16
    Már nem azért, de hogy tud egy értékes digifényképezőgép csak úgy "elveszni"?
  • akyyy
    #15
  • Trade
    #14
    hol hirdessek szerintetek?
  • Trade
    #13
    van neki ismertetojegye.A zsinorja:nem a gyari van rajta.
    Egy piros fekete szinu.Meg rolam is van egy csomo kep rajta.
  • Trade
    #12
    Mavot most kerdeztem,semmi.
    Radioban akartam bemondatni erre azt mondja a csaj hogy 5000 Huf
  • qper
    #11
    Igazigaz, bízni kell az emberek jóindulatában!

    Én tavaly nyáron a kocsi tetején felejtettem a pénztárcámat, benne minden iratommal (Jogsi, személyi, diákig., TAJ kártya, stb...), párezer Forinttal, 5.000-es étkezési utalvánnyal, nomeg a bankkártyáimmal és a hitelkártyámmal. Felhívtam a rend éber őreit illetve az Okmányiropát, mondták hogy tegyek le róla hogy valaki visszaszolgáltatja a tárcát.

    Másnap csörög az otthoni telefon, egy lány megtalálta kutyasétáltatás közben a Béke úton az út szélén egész bukszát, és hívott hogy menjek érte.
    Vettem Neki egy hatalmas kazal virágot, és egy 5 lityis Törley pezsgőkülönlegességet, nomeg vagy fél órán keresztül csak hálákodtam, mert nem kevés utánajárástól és pénzkiadástól mentett meg.


    Trade: volt valamilyen ismertetőjel a gépen/tokban, vagy valamelyik fényképen, amiről ki lehet nyomozni a tartózkodási helyedet?
  • Vlala #10
    Egyszer elveszítettem a telefonomat. Bosszankodtam is rendesen, amíg az otthoni számomra nem érkezett egy hívás - egy hölgy hívott, a telefonomról. Címegyeztetés után kb. fél órával házhoz hozta.
    Amíg élünk, remélünk. Remélem, megtalálod a gépet. (Vagy valamelyik jóakaród felteszi az összes képet a tarponthura...)
  • alph4
    #9

    Véletlen nem így nézett ki?
  • qper
    #8
    Hát nem akarlak elkeseríteni, de szerintem az esély arra, hogy visszakapd egyenlő a nullával :(

    Bár az ember amíg él, remél.

    A MÁV-ot felhívtad már, hogy találtak-e valamit?
  • alph4
    #7
    Csak olyan van hogy: ellopták! De teljesen más a kettö! :D
  • Trade
    #6
    nincs
  • CLINT EASTWOOD9
    #5
    ilyen topik már van
  • csabito
    #4
    Reméljük, hogy egy csóró találta meg, akinek ezzel hatalmas örömet szereztél :)

    Mást ne remélj!
  • VinylToy #3
    Melyik modell fotói voltak rajta?