24
Tokaji Borok !
  • #24
    Ritkaságokat innen rendeltem:

    www.kiralyokbora.hu/
  • Gospel
    #23
    ELADÓ egy 1969-es, 5 puttonyos, kalitkás Tokaji Aszú. A fólia és a keret is sértetlen, minden, eredetiségét igazoló okírat (bizonyítvány, pecsét, sorszám, tetején cimkézés) hiánytalanul megtalálható. Minőségét, szakszerű tárolását garantálja a Tokaj Kereskedőház Rt. által-az újradugózáskor (1996)-kiállított bizonyítvány, melyet bélyegzés hitelesít.

    Képek:
    http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=10553834

    [email protected]
  • Sniver
    #22
    jaja finom, de melyik nem? nekem pl az édes borok jönnek be :)
  • ffxi
    #21
    Tokaji hárslevelű kóstólta vki? Nekem az jött be!!

  • Sniver
    #20
    Az finom :) de az aszu.. vagy az édes szamorodni... ;)
  • LordVenom
    #19
    A környékünkön van egy Tokaji bor-lerakat,ahol nagyon olcsón lehet megkapni a 3 puttonyos furmintot. Azt iszom 3 hónapja minden jó ebéd után,meg amikor megkívánom...isteni...
  • cyrus #18
    hát amondó vagyok válogatni nagy bűn :C
  • Sniver
    #17
    Nagyon jó a hely ! Az lenne a tökéletes hogy tiszta víz lenne ott ahol lehetne strandolni és legjobb hely az lenne :)
  • maozedong
    #16
    Hétvégén is voltam, idén negyedszer (?), és megint sajnálatosan állapítottam meg, hogy tavaj jobb volt a minőség.-
    Édes bort is szeretem, de azzal van egy bökkenő. Nem bírok belőle sokat inni, túl édes. Száraz borból az íze nem korlátoz le :)
  • mstummer
    #15
    Én az aszút imádom...egyszerüen nemtudok betelni vele.Az édes szamorodni se rossz.

    Pár hónapja tesóm hozatott egy ismerősével valami spanyol házibort,az is jó volt,de a tokaji borok azért kifinomultabbak.
  • fifi
    #14
    te, és a néger barátaid.... :DDDDD

  • Sniver
    #13
    Édes Szamorodni a legjobb:) de az aszuk se semmik .. :)
  • Bandew
    #12
    :-DDDDDDDDDDDDDD
  • qper
    #11
    Finomak a Tokaji borok, de az Aszú nekem pl. túlontúl geil bor. Tavaly a diplomaoisztómra bontottunk fel egy 1979-es Aszút, a társaság hölgytagjai határtalanul élvezték a nedű édes ízét, nekem a hideg futkosott tőle a hátamon. Egyedül a bor saját története miatt küzdöttem le a torkomon
  • akyyy
    #10
    Multkor hozott nekünk egy néger egy tokaji bort
  • fifi
    #9
    én szoktam apósommal borászkodni!
    szüret után meg törkölypálinkát is főzök a maradékból!

    ebből kiindulva nem megyek Tokajba borért
  • Sniver
    #8
    Például ha vonattal mész akkor az állomással szemben :)
  • Kalóz Pepi
    #7
    Szomorodni.
    Nekem már mindíg az marad.

    Merre vannak a pincék?
  • Sniver
    #6
    Szamorodni :) szerintem a BB a legjobb pince:) a Szamorodni meg a késői csemege ottvan ! próbáljátok ki.
  • Sniver
    #5
    :) Most hétvégén volt lent Motoros találkozó Tokajba. Teli volt a Város. De a borok még mindíg jók. Véleményetek szerint melyik Borpince a leg jobb lent? Mondjuk a Szerelmi pincesoron?
  • Kalóz Pepi
    #4

    Sziasztok!
    A főutcán ( vagy min, szóval, ami átmegy Tokajon)lakik egy néni, egy hordó van a kapuja elé kitéve, mi oda járunk szomorodniért.
  • Punker
    #3
    imádom, de mivel Eger a vörösről híres ezért maradjon a topicnyitó :)
  • cyrus #2
    aszittem házigazda : punker :|
  • Sniver
    #1
    Sziasztok. Ezt a topicot azért és azoknak nyitottam, akik elfogultan és elvakultan szeretik a Borokat és azon belűl az Ország Bor fővárosát Tokajt.