57
milyen emulátor kel PS2-höz és XBOX-hoz
  • Inquisitor
    #57
    Ha segít így 7 évvel később, a Dolphin új verziói simán viszik, de javasolt 4 magos proci, erős VGA hozzá, meg minimum 4Gb ram. :)
    Ha HD textúrákat akarsz meg HD/4K felbontást, akkor i7, GTX970, 16GB ram vagy ehhez hasonló.
  • koryne
    #56
    Olyat még nem írtak.
  • Comanche
    #55
    Hy all!!
    Nemtudnátok adni 1 honlapot ahonnan lelehet tölteni működő GC emut amive faszán tok játszani a Star Wars Rogue Squadron II-vel????
    Segítsetek létszííííííííí.
  • Mike Dryke
    #54
    Üdv. Egy kérdésem lenne: Sima Xbox-on elindul a: Dragon Ball Z : Shin Budokai 2-Another Road?
  • jo01
    #53
    Tudnátok segíteni a tenkaichi budokai 3 mal szeretnék játszani csak nem tudok mert iszonyatosan szagat milyen programot ajánlotok és milyen beálításokat a programhoz hogy legaláb 15-20 FPS-t ki tudjak hozni belőle

    A Gépem:
    AMD 2500+
    512RAM
    Ati radeon 9600pro 256 VGA
  • Seth
    #52
    EPSXE , mást nem is érdemes próbálni, ennél jobb nincs
  • TidusX
    #51
    Szerintetek melyik a legjobb PSX emulator?
    Szükségem lenne a véleményetekre!
  • tihibaby
    #50
    Lásd:Derapo #45-ös hozzászólását!Szedd le,azzal menni fog+még egy pár játék.
  • Attelee
    #49
  • gabe paul logan
    #48
    SZiasztok, én most DC emulatorral próbálkoztam, de nem igazán úgy megy a shenmue mint ezen a videon, kissé szaggat a hang és engem ez eléggé zavar, a progi neve nullDC v1.0.0 Beta 1
  • Suffering
    #47
    Amugy szerintem soha az életbe nem lesz PS3 meg X360 emulátor mivel folyamatosan firmware frrissités megy és a játékoknak mindig a legujab firmware kell. szal lehetetlen küldetés egy ps3 emu vagy egy x360.
  • Suffering
    #46
    Megjelent nem rég az uj GameCube emulátor verzio (dophinnak)
    http://www.dolphin-emu.com/downloads.php
  • Derapo
    #45
    Dreamcast emu:Itten.Tök jól működik,még a gyári GD-Romok is mennek vele(az eredeti chu-chu rocket-et próbáltam)
  • zola2000
    #44
    X360 emulatooort Pc-n???! Meg a ps2 gc xbox1 emuk is gyakorlatilag hasznalhatatlanok.
  • Ewergo
    #43
    Üdv!
    Xbox360 emu23 progit probáltam inditani és ezt irja ki: "cannot focus a disabled or invisible window" Szerintetek mi lehet a gond?
    Köszi!
  • dinomano
    #42
    ...Tök faszajos lett az atirat; 2X vittem vegig a PC-s HALO1-et; teljesen rendben volt a game; semmi iranyitasbeli gond nem volt (ami alapproblema szokott lenni)... Szoval nem ér semmit a PC-s Kexbox emu eddig...
  • Inquisitor
    #41
    "egyedül(!) a HALO megy el valamilyen szinten; de hat abbol a PC-sek mar kaptak atiratot..."
    Annál még az emus verzió is csak jobb lehet! :P
  • dinomano
    #40
    ..hmmm...en kirpoba hamarosan egy NDS emut; talaltam 1et a neten, ami allitolag visz 1-2game-et..majd kiderül...Ami megbizhato+jo volt már régen is /+amiket hasznaltam/ : NEO-GEO, CALLUS, AMIGA emuk; ujabb gepek közül: N64, GBA, PS emu-kkal jo tapasztalataim vannak... ennel ujabb gepek amui még báta-alfaverziok, azon kivül meg a mai gépek sem birjak(pl. a PS2-öt...)emulalni...
    X-box emu: most kuksoltam neten 2 egesz db. van; allitolag a legjobb a XEON emu; amin egyedül(!) a HALO megy el valamilyen szinten; de hat abbol a PC-sek mar kaptak atiratot... :-|
  • Inquisitor
    #39
    "Még mindig nemigazán lehet gamecubeot ps2t xbox ot emulálni."
    Lehetni lehet, de az összes ilyen emulátort pár ember írja szabadidejében (tehát sokáig tart!), másrészt full illegális ...
    Eddig még a Dolphine (GameCube) emulátor a legbiztatóbb, de egyre lasabban készül :(
    Múltkor itt valaki verte a palávert, hogy van PS2 emu, ami jól működik, de ahogy elnéztem a program saját oldalán, csak ilyen kétmagos procis, brutál VGA-s gépeken megy, és ott se sok minden.
  • dinomano
    #38
    N64emu tenyleg nagyon jo, (Project 64-el) anno eleg sokat jatszottam; és anno a régi 700mhz-s gepemen is ugy ahogy türhetöen mentek vele a game-ek... :-P
  • zola2000
    #37
    Az is igaz, de manapság már nehéz szerezni nintendo64et emuval meg ingyenes. Az emu meg már eléggé kiforrott.
  • Stinger 576
    #36
    Ha rád hallgatok, tényleg kipróbálom. Csakhogy leemelem az eredeti verziókat a polcomról :)

    Évek alatt össze lehet gyűjteni ezeket az apróságokat és akkor anyagilag sem érzi meg az ember annyira. Ezek eredetiben szerintem sokkal izgalmasabbak - persze azért van, ami emulálva is érdekes, de ezek számomra speciel csak az árkád boardok futtatott változatai.
  • zola2000
    #35
    Gamecubeon nem azon jobbak vannak mint ps2n. Ja igen nobel díjat egy wii emuért (főleg a wii irányításért billentyűzeten xD).
  • zola2000
    #34
    Még mindig nemigazán lehet gamecubeot ps2t xbox ot emulálni. A legjobb amit lehet az a nintendó64. A www.Emulator-zone.Com oldalról letöltöd a project64-et, telepíted, googleben rákeresel: n64 roms, vagy www.Emuwizards.Com-on tölthetsz játékokat. (a project64et elindítva load romot nyomsz, ott megkesered a játékot és már indul is.) ha rám hallgattok kipróbáljátok a két zeldát a mariot, a super smash brosht, a conker's bad fur day-t (ezek a játékok szerintem így még ps2n is jól megállnák a helyüket)
  • zola2000
    #33
    Még mindig nemigazán lehet gamecubeot ps2t xbox ot emulálni. A legjobb amit lehet az a nintendó64. A www.Emulator-zone.Com oldalról letöltöd a project64-et, telepíted, googleben rákeresel: n64 roms, vagy www.Emuwizards.Com-on tölthetsz játékokat. (a project64et elindítva load romot nyomsz, ott megkesered a játékot és már indul is.) ha rám hallgattok kipróbáljátok a két zeldát a mariot, a super smash brosht, a conker's bad fur day-t (ezek a játékok szerintem így még ps2n is jól megállnák a helyüket)
  • Dloc
    #32
    Van egy pcsx2-öm,de nem tudok vele játékot lenyomni.
    Hogy kell beállítani,mit kell csinálni?
  • Super Mario
    #31
    www.emulator.lap.hu
  • Shake1973
    #30
    Azért köszi!
  • koryne
    #29
    Az az igazság, hogy ennyit tud az emulátor... Tehát sikerült elindítanod, de ennyi. PS2-t nem lehet még rendesen emulálni (lehet, hogy a későbbiekben sem lehet majd)
  • Shake1973
    #28
    Szóval. Van egy olyan programom hogy PCSX2. Az első belépésnél mindenféle beállítást akar tőlem de nem tudom mit kell beállítani. Aztán egyszer mintha elindult volna de rettenetesen lassú volt. Néha meg csak egy nagy fekete képernyő jelenik meg. Ha le tudnád írni a pontos menetet megköszönném. Vagy más program jobb?
  • koryne
    #27
    Köszönöm, ezt nagyon jól leírtad...
    Tehát: milyen gépet akarsz emulálni? Emulátorod van-e hozzá? Ha pl PS-t, akkor kell BIOS is, a #22-ben még linket is találsz.
    Mit ír ki, amikor nem sikerül elindítani?
  • Shake1973
    #26
    Van 3 is vagy 4 programom de nem sikerül elindítanom sem. Hogy kezdjem és mivel folytassam.Tanácstalan vagyok ebben az ügyben!!! Help!!!!!!
  • koryne
    #25
    Pontosan mi nem megy? Kicsit pontosíts! Meddig sikerül eljutni?
  • Shake1973
    #24
    Tudna valaki segíteni? Hogy kell ezeket az emulatorokat használni mert nem tudom kezelni.
  • JackSlater
    #23
  • koryne
    #22
    Az iso egy CD-kép a játékról. Azt kell majd futtatni az emuval.
    Biost én itt találtam.
    Itt vannak video pluginok, ez is kelleni fog.
    Iso ügyben nem tudok segíteni, sohasem próbálkoztam PS emukkal :)
  • melka
    #21
    emulátort mar probaltam leszedni de nem volt hozza bios igy nem müködött semmi.
  • melka
    #20
    köszönöm valaszod,de én kezdö vagyok ha egy kicsit többet irnal a dologrol megköszönném.mi az az iso?
  • koryne
    #19
    Először is: emulátor.
    Másodszor: a játék iso-ja. Megkeresése házi feladat :)
  • melka
    #18
    sziasztok.ha valaki tud segitsen!!!!!!!szamitogepen szeretnék ps1 jatekot jatszani hogy tudok?mit kell letölteni hozzá?