13
Aeromap V2 probléma
  • gipsz
    #13
    Kössz, sikerűlt.
  • pasquale
    #12
    a pda ra nyomod
    ha új verzió
    akkor a kártyának a főkönyvtárában a destinatorappsba másold be a mappát amiben a térképek vannak
  • gipsz
    #11
    Sziasztok. Ha európa térképet akarok telepíteni pda-ra a Destinator progira, hova kell másolnom a pc-n a térképet, hogy lássa a progi??????
  • 3Error #10
    logikusan :)
  • KM
    #9
    +1 kell a magassághoz.
  • 3Error #8
    sztem, ha lát minden műholdat (vagy legalább 3at, ugye hogy tudjon háromszögelni) és azt mondja/írja, hogy él a kapcsolat, akkor próbáld meg azt, hogy kicsit jársz vele. elég pár métert megtenni, ha nem jön rendbe akkor én is ajánlom a dest-et bár a magyar térképe (finoman szólva) retek, és kib. pontatlan. (osztrák, német, benelux OK)
  • Taranov
    #7
    Hát az már szinte mindegy.
  • pasquale
    #6
    nem megvette hanem a gpses gépekhez adnak ajándékba aeromap vénuszt...
  • Taranov
    #5
    Azért ha már megvette az Aeromapot, érdemes használni :)
    Én nem tudom egyébként mi a baj, nekem Nokia 9210i GPS-em, teljesen használhatatlan.
  • pasquale
    #4
    jolvan de ha nincs a proplámájára más megoldás...
    igez velemis volt iylen jöttünk bükfürdőről pestre nyíl egyenes út és volt egy kis parkoló pihenőhel... aztán szépen peis vezetett minket oda :PűDDDDDDDDDD
  • Yeltzin
    #3
    Destinator is csinál ám ilyet, egyszer Miskolc környékén rájött, hogy Graz mellett vagyok.... Le kellett törölnöm az osztrák map filet, hogy helyrejöjjön.
  • pasquale
    #2
    hi nem tom mi van az aeromappal.. de ltom megfogattad a tanácsomat... :P én írtam h vegyél ilyet... az egyik topicban asszem
    na mind1... ha nem működik az aeromap akkor szerintem használd a destinatort... ez(szerintem) sokkal jobb mert van benne hang navigáció stb... itt egylink az ""aktiválást "" elküldöm priviben :Pdest 3
  • DJ Bee18
    #1
    Az lenne a kérdésem, hogy most vettem egy HP Ipaq hw6515-ös PDA-t (beépített GPS), és adtak hozzá ilyen Aeromap navigációs programot. Működik is minden, elindul, minden beállítást elvégeztem, van is GPS jel, meg műholdak, stb.. De amikor rámegyek a követésre (helymeghatározás)(közben egyhelybe állok), akkor valami Budapesti helyet ad meg pozíciónak, amikor Szeged mellett tartózkodok. Miért van ez? Vagy ha bemmennék Szegedre, akkor működne? Mert mindent kipróbáltam már, be van töltve egyszerre Magyarország meg Szeged térkép is de hiába. Mindig Budapestet adja meg a pozíciónak.