709
  • banok
    #709
    Ahogy nézem a köztévénk nem adja az Atlétikai VB-t csak az Europsport így csináltam neki külön topikot az oldalamon
    http://banok.myfreeforum.org/about43.html
  • banok
    #708
    Ma nagy nap lesz!!!
  • banok
    #707
    XD
  • LasDen #706
    banok örök és elpusztíthatatlan...:D
  • banok
    #705
    A forumx.hu megszűnése után a stream forum eltűnt vele együtt ám néhány dolog tovább él itt:

  • banok
    #704
    EURO 2012 Foci EB streamek itt
  • kaloz174
    #703
    Végül ezen a 3! helyen néztem:
    http://lsh.lshunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=66652&tid=214602&channel=0&tmpl=component&layout=popup
    http://www.webtv-online.net/handball.html
    http://webstream.do.am/blog/sport_klub/2011-09-28-127

    amikor egyik nem működött, mentem a másikra:)
  • kaloz174
    #702
    Köszi! Mindenesetre, amit tudtam, megtettem, vagyis szavaztam.
    Remélem, nem hiába.
  • banok
    #701
    Az csak ajánlás nem kötelező érváényű
  • LasDen #700
    am a válogatott meccsek nem kiemelt sporteseménynek számítanak, így elérhetőnek kell lennie mindenkinek???
  • banok
    #699
    Kézilabda (Sportklub) streamek szoktak lenni leginkább az onlinetvkeresre.info által.
    A válogatott mérkőzésekhez van esély, hogy legyen stream (leginkább az elsőhöz) de nem fix. Ez holnap meg vasárnap derül ki.
  • kaloz174
    #698
    Sziasztok!
    Szeretném a segítségeteket kérni. Eddig digim nem volt (szerencsére azt tudtam nézni neten, reg. után), most legújabban viszont sportklubom nincs, ami elég érzékenyen érint, mivel a kézilabda a kedvenc sportágam.
    Szerintetek van valami lehetőség arra, hogy nézni tudjam a kéziközvetítéseket, különös tekintettel a következő válogatott meccsekre?

    (magyar válogatott programja az Eb-selejtezőkön:
    2011. október 19. 18:00, Szombathely: Magyarország-Azerbajdzsán
    2011. október 23. 15:00, Mogiljev: Fehéroroszország-Magyarország)

    Van itt egy fórumbeírás:
    "http://onlinetvkeresre.info/index.php Regisztrálás után, lehet a Kérések menüpont alatt kérni a Sport Klub adását. Minél többen kérjük, annál valószínűbb, hogy leadják!"

    Erről mi a véleményetek?

    Előre is köszi a válaszokat!
  • tyúkszem
    #697
    Streamek, visszanézhető sportesemények
    Facebookon is nyomon követhető
  • banok
    #696
    A holnapi Fradi ill. Paks EL meccshez valszeg nem lesz stream
    A fórumom új Facebook-os oldala
  • bcsaba73
    #695
    Online akartam múlthéten nézni a BL meccset Real-Barca,digisporton keresztül. Mert ugye van náluk ilyen lehetőség.
    A fizetés 600ft simán ment,csak utána meccs kezdéskor már nem lehetett a digi sport honlapjára belépni. Nehogy kipróbáljátok,mert úgy jártok mint én. Levelet írtam nekik másnap,azóta se válaszoltak. Szép egy társaság.
  • banok
    #694
    azok a streamek nem is működnek. Más lehetőség elég ritkán van mostanában.
  • tomcat1
    #693
    hali,
    Az mér van hogy a myp2p.eu oldalon a magyar meccsek le lettek kódolva?
    Más lehetőség?
  • banok
    #692
    most a Digisport és a többi sportcsatorna offline van azon az oldalon. Ha viszont a Hír TV vagy Duna TV sem megy akkor nlad is lehetnek problémák
  • Johnny021
    #691
    szevasztok! ez a digis téma engem is érdekelne :) megnéztem amit linkeltetek,( tv.on-line.info ) de sajna nekem sem működik... rákattintok az ikonra és semmi nem történik, de nem csak a digi nem nyugszik, hanem egyik csatorna sem jön be, nekem K-Lite Codek pack van fent, lehet ez a problem? vagy mit kéne csinálni, Xp-van fent a WMP pedig frissítve... a segítséget előre is köszönöm.
  • nono84
    #690
    jah vistás vagyok, akkor az lehet a baj.
  • banok
    #689
    vista? mert azzal felejtős.
    Egyébként a Digisport ikonra kell klikkelni és várni kell úgy fél-1 percet amig betölt.
  • nono84
    #688
    leszedtem mindent és ugyanaz a hiba, firefoxon fekete, explorellel meg fehér a kép :S
  • banok
    #687
    azt lekéne szedni. Ezekhez csak Windows Media Player kell
  • nono84
    #686
    Sziasztok. A tv.on-line.info oldalon akarok digi sport-ot nézni, de a kép fekete marad, csak a hang jön. Gondolom ez kódek probléma, de ti melyiket ajánljátok? Most fingom sincs mi van fent a gépen, valami divx-es baromság.
  • Tyler1
    #685
    utána néztem neten, media plyernek kellett újabb verziója, így már fasza :)
  • banok
    #684
    videókártyával nem lehet probléma? Mondjuk ahhoz már kevésbé értek.
  • Tyler1
    #683
    sopcast legújjabját felraktam, kodekpakkot le, úgysem volt jó, újabb kodekpakkot fel, továbbra sem jó. de van amelyik meg bejön normálisan, nem vágom.
  • Tyler1
    #682
    olyannal nem próbáltam, de hirado.hu-n is akartam videót nézni is ott is ez a helyzet.
  • banok
    #681
    hát pl. az mms:// kezdetű streamek vagyis azok amihez nem kell külön program és WMP játssza le.
  • Tyler1
    #680
    mostanában raktam fel új packot, de már azelőtt is ilyen volt. öö melyik a nem p2p-s?
  • banok
    #679
    került fel az utóbbi időben valamilyen codecs pack? Ezt más streamnál (nem p2p-s) is csinálja?
  • Tyler1
    #678
    hali.
    van egy kis gondom, sopcast proginál majdnem minden adásnál ilyen a kép. ezt mi okozhatja? régebben is használtam, de akk semmi baja nem volt még.
  • banok
    #677
    Ha valaki neten nézné a mai Spanyolország-Hollandia labdarúgó-vb döntőt.
    streamek a meccshez minden mennyiségben
  • noname23
    #676
    VB 2010 Live:
    http://www.telesport.hu/fifa2010live.aspx
  • mogyi33
    #675
    Tvben meg neten nem olyan jó nézni, mint élőben. :P Ezek a szabadtéri helyek legalább visszaadnak egy kicsit a helyszín hangulatából, csak vuvuzela nélkül. :D
  • harizoli
    #674
    Nem működnek itt ezek a netes közvetítések. :( De hajrá Japán!!!
  • banok
    #673
    itt RTL Klub-os streamek is vannak.
  • tom..
    #672
    F1 közvetítések élőben, több nyelven:
    F1 Stream (szabadedzés, időmérő, verseny)
  • lerik
    #671
    meccs élőben
    sztem ez is jó, folyamatosan írja h mi van és a helyzeteket, meg a gólokról csinál rögtön összeállítást!
    mondjuk azért végig nézni a tutide akkor már vmi jó helyen, hozzánk az europark van közel, meg a sör is közel van, ami plusz pont
  • banok
    #670
    A stream.try.hu foci-vb topikja ami folyamatosan fog frissülni a torna idején!