9
MS IntelliMouse Explorer 4.0 - problémás egérgombok
  • sonance
    #9
    Jogos, az bizony volt. Viszont nem túl aktív téma, az utolsó hozzászólás: 2003. márc. 30. 00:32

    A 3.0 és a 4.0 ég és föld!
  • Garfield
    #8
    Ácsi, miért is kéne törölni a másik témát?

    A kérdés sokkal inkább az, miért kell ugyanannak a személynek ugyanazzal a kérdéssel újra topikot nyitni? (És akkor még sehol sem írtam azt, hogy hány másik topikba fért volna be az alapkérdés amúgy is.)

    Ráadásul a kérdésedre kaptál is választ az elsőre nyitott topikodban.
  • Amse
    #7
    hát nekem Intellimouse Explorer 3.0ásom van és qrva jó.sokkal jobbak mint a melóban a logitech "csúcsegerek".
  • DanielT
    #6
    Ennyit azért találtam, ugyan nem 4.0, de van olyan ami nem verziószámhoz kötött.

    Intellimouse Explorer 3.0. (10 üzenet) - 2003. 03. 26. 23:21
    Vélemény?!


    M$ Intellimouse Explorer (36 üzenet) - 1999. 10. 04. 09:06
    Microsoft Intellimouse Explorer
  • sonance
    #5
    Használtam a keresőt, viszont PONT erről az egérről nem volt téma. A másik fórumtémát meg nem tudom törölni... + lehet ezt finomabban is közölni...
  • DanielT
    #4
    Megnyitott témák:

    2005. 08. 10. - MS IntelliMouse Explorer 4.0
    2005. 07. 29. - Egér bal klikk gond!!

    Ezekért külön szeretnék gratulálni.
  • DanielT
    #3
    Üdv Ember!

    Használjad a keresőt, mer' szét lesz rúgva a valagad. Nem szokás minden típusnak külön topikot nyitni, még ha komoly gondjai is vannak a gombjainak.

    Na eriggy ide!
  • paynes
    #2
    a microsoft egerek szarok nekem is volt ... márha a ms azt jelenti
  • sonance
    #1
    Üdv Emberek!

    Azért nyitottam ezt a témát, mert komoly gondok vannak az egerem jobb-bal gombjaival, és ez nem csak nálam jelentkezett, több fórumon olvastam, hogy szériahiba. Nem ezt vártam egy több mint 10e Ft-os egértől. Ha ilyen egered van, és sz**rakodnak a gombjai, lökj ide 1 sort!

    SoN