3016
  • tudatlanka
    #1
    Szóval valaki próbálta már?
  • maozedong
    #2
    nem, de leírhatod h neked milyen :)
  • tudatlanka
    #3
    Még nekem sincs meg csak olvastam róla....hogy csak intellel akar menni amd-l még nem prószálták..etc etc
  • Mihail
    #4
    jaj de kár, pedig amdből egyre több van
  • SpyMac
    #5
    IntelMac
    háát én i szeretnék ilyesmit kihozni a gépemből, ma reggelre le is szedtem a apple os x x86-ot, találtam különböző topikokat hozzá de sajna az angol tudásom nulla (eddig a pearpc-t használtam, de nagyon lassú)

    Install forum (angol)
  • SpyMac
    #6
    háát ezt többen is cáfolják
  • SpyMac
    #7
    Részletes leírás
  • reszcsi
    #8
    Azt hittem nagyobb pörgés lesz itt, ennyire nem érdekel senkit a kérdés vagy mindenkinek minden OK?
    Nálam az a bibi, hogy a telepítés helyett mocskos képeket dobál a képembe, elég ciki volt itt a melóban alig győztem kikapcsolni a monitort
    proper-xiso változat, ez azt mondja magáról hogy nincs benne a védelem.
  • SpyMac
    #9
    én személy szerint a darwinnal szívtam tegnap de semmire nem jutottam vele neked már fenn van? a darwin?
  • gergod
    #10
    ezen a linken található step by step leírás, én ez alapján tervezem feltenni nemsokára, állítólag több embernek működik, ki kell próbálni.
  • SpyMac
    #11
    ha tudsz angolul hehet hogy menni fog de nekem nem jött össze
  • gergod
    #12
    majg megpróbálom
  • Orange
    #13
    ezzel egyszerűbb, nálam megy
  • SpyMac
    #14
    hogyn futatod??? PearPC, VMWare,Resetta? írd le pontosan mit kell csinálni please
  • Orange
    #15
    Én csak VMware-el mert mind a 2 vinyóm tele (már megrendeltem a 3.-at). letöltöd kitömöríted bemásolod ahol a többi vmware virtuális géped van. simán megnyitod vmware-ben és mehet. itt egy részletes leírás a vmware-es telepítésről, és itt a vmware image vinyóra másolásáról.
  • SpyMac
    #16
    az angol tudásom eléggé szegényes, és el is indul? mivel tömörited ki?? milyen géped van??
  • Orange
    #17
    megy, még csak vmware-ben próbáltam, a file sima .tar.bz2, én winrar-ral tömörítettem (3.50-nel, mert a korábbi változat nem boldogult vele). A gépem egy p4 2.6. Ehhez nem kelle sse3, elég az sse2
  • SpyMac
    #18
    és gyors? nekem fent van a tiger amit pearPC vel csináltam de nagyon lassú
  • Orange
    #19
    vmware-rel nem sokkal gyorsabb mint a pearpc, de natívban azt mondják van olyan gyors mint egy g4-es
  • SpyMac
    #20
    mi is az a natív?
  • Orange
    #21
    rendesen, nem vmware-en keresztül, bebootolva, csak ahhoz kell egy külön vinyó, amire felrakod.
  • SpyMac
    #22
    virtuália vagy normál vinyó?
  • Orange
    #23
    rendes vinyó, pont azt mondom, hogy minden virtualizáció nélkül futtatni, mint egy rendes mac-en.
  • Bendegoose
    #24
    Hi, én is leszedtem egy proper*xsio változatot, és bootolás után szintén aberált képeket dobált, állítólag ez csak vlmi átverés, , , vagy valaki tudvalami orvoslást?
  • SpyMac
    #25
    hát azt meg hogy a fenébe lehet megcsinálni?
  • Bendegoose
    #26
    Ez a bit torrentes dolog kicsit lassú, nincs vlmi más link?
  • SpyMac
    #27
    sajna én nem tudok más linket nekem is torrentről van
  • Bendegoose
    #28
    kár,,, vlki más?
  • Orange
    #29
    ez a topic erról szól egyszerűen az image filet dd-vel át kell másolni az egyik vinyóra, teljes vinyó kell hozzá, partició nem elég. A dd parancs linux alatt alapból van windows-hoz le kell tölteni innen
  • SpyMac
    #30
    hááát akkor amíg nem szerzek egy másik vinyót addig marad a virtuális vinyó, mondjuk már annak is tudnék örülni, ha egyeltalán elindulna a MacIntel, kipróbálom amit mondtál 5h múlva lent is lesz a torrent aztán a többit majd meglátom addig is kösz
  • SpyMac
    #31
    és szerintetek azt meg lehet csinálni, hogy nekem két képem van az egyiket teljesen lepucolni és a másikról valahogy rátenni a Mac-et hálozaton keresztül vagy valahogy szerintetek ez megvalósítható???
  • Rain1
    #32
    Valakinek egyáltalán sikerült ezt müködésre bírni?
    Mert most töltöm és remélem nem fölöslegesen.
    (APPLE.MacOSX.X86.Developer.Kit.Install.DVD-Phenix - 2.43GB - remélem ez az)

    Ha valakinek sikerült, az írna egy magyar leirást? Mert angolból sok van, de az angoltudásom...
  • DayWalker
    #33
    nekem meg van, csak nem tudom h mit kezdjek a .dmg fájl-al
  • Bendegoose
    #34
    Az hamar ki fog derülni, mert ha fuck-os verzió akkor arra hamar rá fogsz jönni, csak kiírod, bootolsz róla, és már dobálja is az aberrált képeit, és bele is fagy..
    tapasztalatom szerint...
  • SpyMac
    #35
    nahh akkor azt mond meg hogy ez mit jelenthet

  • SpyMac
    #36
  • SpyMac
    #37
    talán most sikerült :-)
  • tygryss
    #38
    van egyaltalan valkinek olyan verzioja, ami nem azok az aberalt kepek ?
    esetleg ha van ilyen dobhatna vlaki kepet
    meg egy linket a torrent file-ra
  • SpyMac
    #39
    valaki nem tidja megmondani hogy a .vmdk fájtl hogy kell megszerkeszteni, hogy felismerje a vmware az .img t

    [IMG][/IMG]
  • SpyMac
    #40
    háát én most itt tartok de tényleg olyan lassu mint a pearpcn úgyhogy asszem veszek egy új vinyót...