11
  • Cactus
    #11
    Muhahaaaa, Lopez kisasszony ráülhetne már a dollármillióira és rátérhetne a nyugis életre. A zenéje borzalmas (szerintem...hozzáteszem, hogy én metálban utazom, de a kedvenc szórakozóhelyemen kénytelen vagyok kommersz zenét hallgatni), a színész képessége, már ha beszélhetünk ilyenről, kritikán aluli. Sajnos a legfőbb baj, hogy az ő anyukája nyílván nem hajtogatta a következő sorokat: "Ha nem megy, akkor ne erőltesd!" De miért is mondta volna, hiszen Lopez "egy utolsó porfészekben lakott a legveszélyesebb környéken amerikában, ahol a családban naponta éheztek és kinyírták a fél családot, stb. stb."
  • RpPRO
    #10
    Kicsit szkeptikus vagyok ezzel a novel, ill. a 'muveivel' szemben, annyi pocsek filmet csinalt eddig, hogy csak na.

    Meg is neztem imdb-n, 5.1-et saccoltam, de tullottem...
  • Nethyrrea
    #9
    hálistennek hogy nem kell ilyesmit néznem....ha valaki megpróbálna rávenni magam verném agyon egy bottal... :D
  • Picivizipaci
    #8
    Szerintem nem annyira gáz a nő. Inkább azt nevezném gáznak, hogy itt amcsiban most derült ki, hogy ennek az igazán "tehetséges" picsának a legutolsó lemezét csak pénzért voltak hajlandóak játszani a 3 legnagyobb rádióban, Amit természetesen ki is fizetett!!!!
  • Yv@n
    #7
    Bottal se érnék hozzá. Akkora a segge hogy kitakarja a holdat.
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    Most komolyan az ugrott be, a képekre ránézve, a címet olvasva, hogy ha dugnak benne, talán utánanézek és elkezdek azon gondolkozni, hogy leszedjem... de aztán beleolvasva a cikkbe, kihagyom ^.^
  • Caterpillar
    #5
    Többször is...
  • Alfa Of NS
    #4
    Kicsit idos mar Lopez, es kicsit nagy is a segge, de azert a szep pofikaja miatt egyszer meghuznam
  • tehen_m
    #3
    Hmmm Jennifer Lopez minden képen máshogyan néz ki. :D(kivéve a két uo képen)
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Te nézni ilyenek ?!!
  • St
    #1
    Tegnap néztük meg, nagyon szórakoztató film. Könnyed délutáni kikapcsolódásnak kiváló.