381
  • dav1d
    #220
    Ha te lennél az f1-be te ugyanugy kinyilvánítanád a vélményed mint ő ami nem baj egyáltalán csak azt nem értem akkor milyen jogon sír a szád egy egy szaftosabb cikken?

    "modernkori bohócról"
    Mintha a többi 21 nem lenne bohóc:ez a száguldó cirkusz ha nem tudnádKimi ép olyan 'bohóc' ahogyan játsza a félénk kisfiút...
  • G_ArchAngel #219
    nem vagyok különb?
    pfff...

    nem különb vagyok, hanem más: lehet jobban vezetek F1 autót, lehet nem - soha nem fog kiderülni, lehet Ő jobb építész, lehet én vagyok, ez sem fog kiderülni...

    az, hogy neki nagy pofája van, milliók tudják, az hogy nekem is az van párszázan tudják...


    számomra Ő (és Kimi) egy showman, aki a kis zenészekkel, színészekkel ki van szolgátatva nekünk, rajongóknak...

    Ők semmik és senkik az orvosokhoz, fizikusokhoz, építészekhez, kőművesekhez, pékekhez, ápolókhoz (stb) képest - Tőlük függök, míg Alonsotól és Kimitől nem...

    Így engedtessék meg, hogy kinyílvánítsam egy "modernkori bohócról" a véleményem...
  • dav1d
    #218
    Akkor csak az utolsó mondatott írom le még1x hátha úgy mgérted:
    te semmivel sem vagy különbb és mégis elbírálod...
  • G_ArchAngel #217
    nem vagyok Kimi!

    az én írásomat mx 50-en látják, míg Alonso nyilatkozatát milliók olvassék...
  • dav1d
    #216
    nem nem várom el :) csak te vagy pont az egyik aki nagyban szokott hisztizni hogy Alonso csunya mert ronda dolgokat nyilatkozott az überfasza Kimiről holott te semmivel sem vagy különbb és mégis elbírálod...
  • G_ArchAngel #215
    amellett, hogy elismerem a tehetségét ne várd el, hogy a s*ggét is kinyaljam...
    a Renault-on csak úgy hoz a McLaren pontokat (sokat), ha a gallok kiesnek - s mivel Kimi szurkoló vagyok, így ezt kell kívánnom...

    ha itt álszenteskednék, hogy tiszta versenyben nyerjen, akkor soha nem faragja le a hátrányát...
  • Lteebee
    #214
    Nem is kellett sokat várni.
    Nem bírta:)
  • dav1d
    #213
  • dav1d
    #212
  • dav1d
    #211
    Még ha ezt teszik akkor sincs semmi kivetni való mert ha mindkettőjükel ezt tennék egyik sem lenne vb...
  • dav1d
    #210
    F1 topik #32781

    "már várom a szűk pályákat - remélem most Alonso több falat sárga-kékre fest:)"
  • Duddits
    #209
    Szép volt Renault!
  • G_ArchAngel #208
    szép volt,
    kicsit sajnálom Alonso-t, jövőre szedegetheti a McLarent össze...
  • Tomo15
    #207
    igy tovább renault!
  • G_ArchAngel #206
    nem arról van szó, hogy lassítja, vagy szándékosan csaszne ki vele, mert akkor nincs értelme fizetést adni a taljánnak, vagy harcolni a csapat VB-ért, itt inább arról van szó, ami már sok emberben felmerült, hogy Fisico a laboregere a franciáknak...

    ami bejön, az megy a hispán autójába, ami nem jó, azon még tovább kisérleteznek...
  • V8
    #205
    igazad van!
  • dav1d
    #204
    A válasz az hogy Fisico valóban ki esik feladja a küzdelmet holott ha kikakarna cseszni vele a csapat megtehetne annyit is hogy csupán lassítja Fisico kocsiját.A másik meg azért hülyeség amit mondasz mert EGYIK csapatnak SEM érné meg hogy kiszurjon szándékossan a saját pilótájával...

    Akkor most kinek is van üldözési mániája?
  • dav1d
    #203
    Már ne haragudj de ez derül ki a sorokból akarva akaratlanul mintha Alonso lenne a hibás amiért nem hajta szét a verdát mint a többiek...
  • Lteebee
    #202
    Hát pontosan ez az!
    Nincs magyarázat.

    Csak magyarázás, de az más tészta.
  • V8
    #201
    Talán azért mert jó motort csinálnak....ennyi.A többiek meg így jártak.Ebben a sportban is,mint sok minden másban kell a szerencse.De van itt TUDÁS is barátom. Attól hogy a McLaren nem nagyon tudott eddig autót csinálni...az már az ő baja.Azt is elismerem,hogy Kimi jó pilóta.Alonso jó pilóta, jó autóval.
  • G_ArchAngel #200
    Itt ez a fórum, nincs karakterhatár bármennyi helyed van, írd le, hol írtam ezt le?

    Nincs Neked üldözési mániád?

    Inkább ha nagy Renault-fan vagy, akkor keress magyarázatot Fisico-val történt sorozatos balszerencsére...
    Mert egy-kettő benne van a pakliban, dehogy egyiknek minden, másiknak semmi, az több, mint X-akta...
  • dav1d
    #199
  • dav1d
    #198
    Meg kell hogy mondjam nagyon fura ember vagy barátom egy éven keresztül hisztizel hogy Alonso hogy nyilatkozhat "ilyet meg olyat" közben te meg a balszerencséjét kivánod.Most akkor mitől érzed különbnek magad?Ez olyan mintha azt kivánnám hogy Kiminek minden futamon szálljon el a motorja - köcsögség lenne

    A kettünk között az a különbség hogy én "valakinek" szurkolok és nem "valaki ellen" ...
  • Lteebee
    #197
    Szerintem, ha már egyszer szar csapatnál vagy(persze nem vagyok újságíró), a legnagyobb szerencse, ami érhet az, hogy nem versenyen suxxol be a mindenképp elromló motorod.
  • G_ArchAngel #196
    Kimi szerencséjére?
    Hja, az sok van neki, egyedül egy dologban jobb, mint a többi pilóta: neki van a legszebb felesége:)
  • Lteebee
    #195
    Szerencséjére általában nem futamon ment szét alatta.
  • G_ArchAngel #194
    Ez nem előrelátás kérdése: volt olyan futama Kiminek, hogy kicserélték a verseny előtt és az új meg verseny közben ment szét:)
  • Lteebee
    #193
    Ezekkel a motorcserékkel kapcs. majd futam után:)

    Páran füstölni fognak, mert nem voltak előrelátóak és nem cseréltek motort.
  • G_ArchAngel #192
    nekem már csak az a furcsa, hogy szinte mindenkit végigvert a technika ördöge, kármilyan autóba is üljön, egyedül ezt a spanyol kisgyereket nem...

    Fisicót, Kimit többször is, most 3 Ferrari motort kellett cserélni, egyedül Alonso Renaultjával nincs soha semmi baj...
  • Lteebee
    #191
    Alatta nem lesz oka kigyulladni annak a motornak.
    De majd meglátjuk, Kimi mit tol esetleg a Renaultnál.
  • G_ArchAngel #190
    ami itt jövőre lesz...:(
    kb. 20 éve nézem az F1-et, de semmi sem az én elképzelésem szerint történik - a szimpatikus Kimi, Fisico, Michael szenved, míg a mákos kismalac-nak minden az ölébe esik...

    gondolom ő lángolva beviszi a Mercedes motort a célba...
  • Lteebee
    #189
    Lehet, hogy jövőre be kell érniük egy vb címmel az újságírói elismerés helyett?

    LOL
  • G_ArchAngel #188
    IQ-bajnokság idei győztesét tisztelhetem benned?
  • V8
    #187
    Ez nem az a rész...Alonso nem ilyen.Sztem nézzél F1-et
  • V8
    #186
    Pfff
  • Atomtrabi
    #185
    Hogyha Alonso a meklárenhez megy akkor is Alonsonak fogok drukkolni
  • G_ArchAngel #184
    hidd el a McLaren rajongók jobban sajnálják - megszokták, hogy az autóikat széthajtják nem pedig mások mögött osonva várják meg, hogy minnél többen essenek ki előlük...

    Szegény McLaren, vége a Varázsnak...:(((((
  • V8
    #183
    Alonso A Sztáááááááááááárrr!!!! rohadtul sajnlom,hogy a mekklárenhez megy 2007-től
  • Atomtrabi
    #182
    Alonso az ász!Alonso az ász!szentem Alonso nyeri ez az évadot is!
  • Duddits
    #181
    Szép volt Alonso! Csak gy tovább a többi versenyen is!!