221
Evil Dead Regeneration
  • Istencsászár
    #21
    wááá ez egész pofásan nézki húdevárom már
  • Istencsászár
    #20
    És megérkezet ez első videó is
  • Istencsászár
    #19


  • Istencsászár
    #18
    bránert rakdmárbe lécci modi topicba irtam már pár napja...:D #4706 hsz thx
  • Hmuda
    #17
    Gennypuding, nyami-nyami. :P
  • Istencsászár
    #16
    :D az nagyfilm vót
  • agyhalál
    #15
    Már csak egy remek "Hullajó" játék hiányzik
  • Calver
    #14
    az tuti... csak 2-t láttam de a táncoló vmint a majomhangokat kiadó zombi, a röhögő szarvastrófea, és egyéb bölcs dolgok, párszor fojtak a könnyeim a röhögéstől film közben...
  • haxoror
    #13
    Mert ezek régi filmek és te túl fiatal vagy :)

    Nyugi van olyan is hogy vki épp nem kötekszik veled :)
  • agyhalál
    #12
    Talán ezért: "Életkor: 14-18 között"
  • Duddits
    #11
    És én?!....


    Én csak leírtam a vélemény, miért kötsz belém??!
  • Seth
    #10
    Hát az első részt én még kb 6-7 éves koromban láttam és hát hogyismondjam, nagyon be voltam szarva.Nemrég újranéztem, remek kis horror,bár már nem üt akkorát.
    A 2.-3. rész meg vígjáték :D
  • haxoror
    #9
    Miért nem vagyok meglepve...
  • Hmuda
    #8
    3. Első volt a komolyra vett horror. A második volt az első rész kicsit komolytalanabbra vett feldolgozása. A harmadik rész meg a kultfilmek legkultfilmebbike. :-) Mindháromban Bruce apó játszik.
  • Esrohnoil
    #7
    Tényleg: a film hány részes ha már itt tartunk?
  • Istencsászár
    #6
    annyira nemszar még a türhető kategória de ennél nemis a graf a lényeg hanem a játékélmény a filmet meg ajánlom nézdmeg kötelező darab összes része és meglátod kedvet kapsz a játékhoz
  • Istencsászár
    #5
    :D meg az uj fegyverekre amivel lehet darálni kaszálni jó móka lesz
  • Hmuda
    #4
    Kiváncsi leszek a deadite társra. Meg dual-fegyó-kombók? Hát ez még érdekesebb. :D
  • Esrohnoil
    #3
    Sz@r neked. A filmek alapműnek számítanak nálam. :D
  • Duddits
    #2
    De szar.

    Ronda a grafikája is... És személy szerint én se s filmről, se a játékról nem hallottam.
  • Istencsászár
    #1
    Képek
    Gondolom mindeki ismeri látta a filmet és az előző gémeket, aki nem ez egy 3rd person horror játék..

    Features:
    The Ultimate Evil Dead Experience! Experience some of the fiercest, action-packed, and punch-in-the-gut hilarious gameplay this side of biblical Armageddon.
    A Half Pint of Half-Dead Help! For this first time ever, Ash has been forced to take on a partner- a three-foot tall Deadite who's part empath, part wiseass and all corpse! And he's willing to use his flea-bitten carcass as anything, from a tiki torch to a bowling ball, to get his revenge. Ash would rather behead him then befriend him, but Ash is going to need all the help he can get against the army of monstrosities that lie in wait.
    Dual Weapon Combos, Hordes of Baddies, and Non-Stop Combat! Join Ash and his sidekick as they battle evil—and each other—killing anything dead that moves with everything from harpoon guns to flame throwers to the world famous chainsaw and shotgun combination special.