28
Duck Dodgers avagy Szuperdod
  • seggtracer
    #28
    UP! Ha esetleg valaki tudja akkor írja már meg légyszíves
  • Magoo
    #27
    Ma 2 órán át nyomják :) 4-től 6-ig :)
    Tök király mert olyan részt is nyomatnak amit nem láttam...többek közt a sorozat befejező epizódját :)
    Bexarás mekkora poénok vannak benne.....de nagyon sok félrefordítás van a sorozatban. Bűn durvák. Na mindegy...Balázs Peti hangja kárpótól mindenért :)
  • seggtracer
    #26
    Egy kérdésem lenne. A Cartoon Networkon megy egy olyan reklám ami a Duck Dodgers szereplői vannak benne. A Reklám úgy kezdődik hogy az a malac két csaj melett napozik majd utánna nem sokkal az a kacsa egy golfűtővel szét veri a szobát stb. Ez alatt szól egy zene. Ennek a zenének szeretném meg tudni az Elóadóját és a szám címét. Aki tudja az légyszíves írja le. Előre köszönöm.!
  • Magoo
    #25
    Nekem is korán van...de képes vagyok felkelni...na jó azért a biztonság kedvéért mindíg felveszem DVD-re :D
  • Police88
    #24
    korán van :D nah majd most hétvégén megnézem...
  • Magoo
    #23
    Na ma is új volt...ismét ütős :)
    Tetszett a Számkivetett paródia! :D
  • [NST]Cifu
    #22
    Ami azt illeti lemaradtam róla. :)
  • Magoo
    #21
    Yeah! új részeket nyomnak. minden szombaton reggel 9kor!
    Csekkoljátok! A mai nagyon jó volt ;)
  • Magoo
    #20
    senki más nem nézi? :D
  • Police88
    #19
    engem is érdekelne ez a letöltés dolog és várom már az új epizódokat,bár már rég néztem szuperdodot...
  • Magoo
    #18
    Őszintén szólva az egyik legjobb sorozat. akármennyire is kinöttem már a rajzfilmekből, szuperdod valami ISTEN :D Kivételesen olyan sorozat aminek jobb a magyar hangja mint az angol! :D Balázs Peti elsőosztályú!!!! Mikor jön a többi epizód? várom már!!!
    Aki tudja honnan lehet letölteni az eddigi epizódokat magyar hanggal, az szóljon! :)
  • Police88
    #17
    Amúgy mostanában nem nagyon nézem a cartoont,nem tudja vki h mikor nyomják a szuperdodot? (ha még adják )
  • Police88
    #16
    Egy liter kerítésszaggató után még megtaláljátok a tv-t? :D
  • Waux Trident
    #15
    Igen nagy meglepetés volt ez a rajzfilm. Azt hittem, szokásos Cartoon Network-minőségű, csak akkor élvezhető rajzfilm, ha már vagy egy liter kerítésszaggatót megiitunk előtte, de nagyon jó volt. Ötletes, sziporkázó és vicces. Még a magyarhangok is tűrhetőek. Sőt! Majdnem a SpongyaBob Kockanadrág szintjére helyezném.
  • jointeer
    #14
    jo ez
  • Shyla
    #13
    jesszus láttam a mai részt..
  • Police88
    #12
    ma a cartoon networkön 1 vagy 2 órán keresztűl szuperdod ment
  • JohnnySmith
    #11
    Zenéje tetszik jó öreg Tom Jones
  • gnar killer
    #10
    jó mese :DDD
  • biomage
    #9
    nekem az a rész tetszet amikor a marslakok egy nagy ürhajot csinálnak és dodo felrobantja
  • gercse
    #8
    ja tök jó rajzfilm,pedig én nem szerettem annyira dodot de ez jo
  • Pontius #7
    qrva yó a honlap :)
    DD elött van egy panel :) Nyomkodjátok a gombokat, lol :))
  • Memee
    #6
    Jajaaa nagyon fasza!!! honnan lehet ilyen epizódokat leszedni??
  • Laky
    #5
    én imádom :DDDDDD
  • Police88
    #4
    http://www.duckdodgers.com :hivatalos honlap
  • Pontius #3

  • Truck Driver001
    #2
    ja ja bátyámal szoktuk is ézni:DDDDjó szövegei vannak annak a hülye kacsának :)
  • Police88
    #1
    A Cartoon Networkön megy egy dodo kacsás sorozat a Szuperdod ami nekem nagyon bejön. Biztos vannak még kedvelői a fórumon...