42
1. rész után végigizgulhatjuk a 2. részt is.
  • sida
    #42
    Sziasztok!:)
    Lenne egy kérdésem. Nem tudja valaki, hogy hol lehet olyan bőrekesztyűt venni, mint amilyen Frank kezén volt a filmben?:D
  • David01
    #41
    Jason Statham nagyon jó színész főleg a Szállító 1-2-ben. Láttam még pár filmjét de a szállítóban a stílusa mindent üt (szó szerint :D )

    Tud valaki valamit a szállító 3ről?
  • vezeték
    #40
    énis megnéztem

    azt nem értettem hogy hogylövi le acsaj ahelikoptert...pár lövés és készis, de a csávókát a házba nem tudja kinyirni?:D

    a másik meg mikro az orvosi rendelőben vannak, és agyerekkel frank el van bujva, mi az a hullámzós jelenet??
  • EmIn3m02
    #39
    jaja...a végén mikor mondja...az nagyon tetszett :P
    a főszereplő meg nekem is kurvára bejövős,kurvajól alakit
  • jAsOn VoOrHeEs
    #38
    Én is meglestem most szinkronosan, én sem csalódtam benne, sőt nekem még jobban is tetszett mint az első része

    Nem tudom, hogy ez mennyire spoiler de,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a film végéből kiderül, hogy lesz harmadik rész is :) És már a transporter3movie.com domain is levan regisztrálva


    A főszereplő meg télleg tiszta Hitman, nagyon állat a fazon, faszán alakítja ezt a szerepét
  • EmIn3m02
    #37
    na ma megnéztem szinkronosan,kibaszott jó film,nem csalódtam az 1után
    mondjuk kicsit elnevettem magam pár jelenetnél pl. amikor a bombát leszakitja a daru a kocsi aljáról...de amugy nagyon nagy film
  • schrank
    #36
    "pár lehetetlen jelenet" ? ? ? csak az van benne
  • BBDesign
    #35
    Audi A8. Azért nem BMW lett (véleményem szerint), mert az új 7-es nem illet volna a főhőshöz, mert nem férfias formájú. A Merci hasonlóképpen nem, így maradt az Audi A8, ami kellőképpen hangsúlyozza a szuper ember vagyok, jó kocsim van, tudom mi a jó fílinget.
  • Sheva
    #34
    vki mondja már meg milyen audi van a filmben
  • grebber
    #33
    Jó a film de van benne pár lehetetlen jelenet de hát ezért film. :D
  • bereslegeny
    #32
    Dióhéj...2
    Csak egyetérteni tudok, a megállapításoddal! Álltalában a második résszel mindig gond van, vagy mert durva, vagy mert elnagyolt. Azerintem mind a 2 igaz ezze a történetre.
  • David01
    #31
    A szállítók már csak ilyenek :)
  • Duddits
    #30
    Jaja.
  • threeman
    #29
    sztem is túl sok benne a durvulás, kb mint a xxx2-nél.
    meg látjuk hogy a csóka jó erőben van, de az túlzás hogy kiugrik 3 emelet magasból, csatt egy kocsi tetején, aztán feláll, és szalad + ugrál, stb.
    de 1nek mindenképpen jó
  • Duddits
    #28
    Csütörtökön én is láttam moziba. Nekem tetszett. Igaz, nem egy nagy durranás, de elmegy.

    A filmről. Enyhén(!) elvannak túlozva a jelenetek! Mikor az Audi-val átugrat a parkolóházról az építkezésre, hát az nagyon dúrva volt... Valójában ilyet tudod mivel tudnál csinálni?
    Az Audi szerintem nem éppen illik az emberhez, inkább megint valami BMW, vagy valami Mercedes.


    Úgy összeségbe szerintem 1x-2x nézhető.
  • Waterhorse
    #27
    Sztem nem kell elkeseredni. Ha mindenki csak annyit vár tőle amennyit az első résztől kapott, akkor az nem fog csalódni. Bár voltak benne gázos dolgok amikkel talán az elődön akartak túltenni, és túlságosan mesrterkélre sikerültek. Konkrétat nem árulok el, csak annyit, mondok, hogy a bomba és a helikopter leszedése, no meg a végén a papírrepülő effektus. Összességében ugyanolyan kemény "HŰ-HA!" bunyók, ugyanolyan bomba "HŰ-HA! csajok, és a mostani audi ugyanolyan "HŰ-HA pöpec járgány, meg a Laborghini is.

    A Szőke csaj különösen odab*szós kis pics* volt, meg is néztem a kis sütikét mit lehet róla tudni, hát mit látok, nem ez volt az első filmszerepe? Sajnos így képet se nagyon lehet róla vadászni:( Egyes oldalak szerint ő lesz az X-Men 3-ban is, kiváncsi leszek kit alakít majd.
  • Duddits
    #26
    :-(
  • #25
    Történet szinte nulla.
    Akciódús,pörgős,de nagyon eltúlzott.

    dióhéjban...
  • Magnumrolcsi
    #24
    A kettő sokkal szarabbra sikerűlt én véleményem szerint!
  • Szabi84
    #23
    Szerintem ez egy addig volt jó amig működött benne a BMW utána egy kalap szar a film. Remélem a kettő jobb lesz!
  • Esrohnoil
    #22
    Vki mesélje már el tömören h. milyen a 2. rész...
    Érdemes megnézni? Miről szól?
  • Duddits
    #21
    És milyen volt?
  • winnie
    #20
    persze
  • Duddits
    #19
    Valaki megnézte már?
  • motorolanokia
    #18

    az biztos.
  • Sil3nt
    #17
    jó lesz ez, csak megint túlzásba esbej ezejjek a cgi effektekkel..első rész jó volt minden nélkül...
  • Zsolo007
    #16
    Egész jó lesz ez, csak már annyira sablonos ez az elraboltuk a gyereket, asj pénzt sokat, gyorsan, de nem akarnak pénzt adni a rendőrség szegény nem tud mit csinálni mindíg egy lépéssel a főhős mögött, a főhös meg megmenti a világot (ja bocs csak egy kisgyereket), közben mellesleg felszámol valami kábítószermaffiát, ezzel tiszta lesz a zsaruk előtt.....Dehát ilyen filmet nem a storyért néz az ember :))
  • bigapó
    #15
    A trélert megnézve nem fogok csalódni a második részben sem:))
    minden jó benne: jó kocsik, jó bunyók, jó akciók, és jó csajok...ez egy bombajóó film :DDD
  • Duddits
    #14
    Engem is.
  • akyyy
    #13
    hát a zene az annyira nem nagyon. engem kicsit a Hitmanas feelingje fogott meg, illetve az autós üldözések...
  • Duddits
    #12
    Meg a zenék is elég jók. Meg hát a BMW!
  • LiPTON
    #11
    na ja. ezen téren igazad van. de nekem nem ez tetszett benne, hanem a bunyos jelenetek! Jason Statham az 1. részben k**** jól nyomta!
  • [NST]Cifu
    #10
    Akciófilm. Ne várj tőle logikusan megmagyarázható dolgokat. Az első részben ilyen volt pl., hogy egyszerű Steyr AUG-okkal, M4A1-ekkel lőtték a házat - a ház meg ennek hatására látványosan átment ementáliba.
    Ha a ház falai nem hungarocelből, vagy deszkából voltak, akkor ehhez minimum nehézgéppuska kellett volna...
  • LiPTON
    #9
    én is szeretem az 1. részt, nagyon jól nyomja a csávó! az intro nem rocc, remélem lesz olyan jó, mint az 1. rész. eleje emlékeztet vmire
    a végén az a repülő audis jelenet kicsit hihetetlen(szárnyakat növesztett, vagy mi)
  • Davidus
    #8
    az első rész crap volt szal ez már nem lesz megnézve:P
  • Duddits
    #7
    Jah, csak felirat kéne.
  • akyyy
    #6
    hát....jó a franciáknak...
  • Duddits
    #5
    Már lehet tölteni!! Még premier se volt és már tölthető!
    http://www.torrentspy.com/directory.asp?mode=torrentdetails&id=374990
  • akyyy
    #4
    na ez végre értelmes
    tetszett nekem is az első rész, vároma másodikat!
  • Duddits
    #3
    És itt a hivatalos oldal.