10
  • An-Dee
    #10
    Normális, használható külső hdd rack-et keresek 3.5"-es vagyis asztali hdd-k számára,usb és firewire port-tal. (ha hoznak hozzám hdd-t akkor ne keljen a gépet szétszedni, a belső rack-et meg utálom :) valami ajánlat?
  • the Godfather
    #9
    Ha beleteszel egy DVD-írót, bármilyet....jobban eladod.
  • startmenu
    #8
    Ja, nekem eddig minden oprsz. alatt ment, uhu linux, többi linux alatt, knoppix alatt is akár, szal azzal sincs baj.
  • startmenu
    #7
    Nekem van egy firewire+usb(de a gépben csak usb1.1 van, szóval firewire kell) 5,x colos. És jó, nem melegszik, sorba lehet kötni 64-et, bár drága volt. De az minőség... ADS Dual link drive kit. És nekem ugye kell, mert laptopom van, cd/dvd író nincs benne, csak olvasó, meg winyó is kicsi, szal ezért. Itt a leírás, ha v.kit érdekel egy jó rack...
    http://www.depo.hu/?page_number=6&id=14850&lid=1&csid=363
  • mongoose18
    #6
    hát mostmár rájöttem..TÉLLEG LÁMER VAGY
  • the Godfather
    #5
    Bocsi..a noname-t a bytecc-re értettem.
  • the Godfather
    #4
    Azért nevezem noname-nek, mert a Vantec tényleg márka, de ez esetben a minősége nem éri el ezt:Alu Bytecc . A Vantec jó márka, de csak vga és cpu hütőkben.
  • Antifasiszta
    #3
    ezek meg mik?
  • MacrosTheBlack
    #2
    Nonamet nem is érdemes venni, először én is azt vettem, minden 2. lemezt elrontotta az író (pio 108). Kidobtam, vettem egy thermaltake silverrivert, azóta minden tökéletes. A thermaltaket csak ajánlani tudom, ezekt itt fenn nem ismerem, de a Vantec is egy márka.
  • the Godfather
    #1
    Volt nekem ilyen 3,5 inches USB2+Firewire-s cucc, de nem hozta be az elvárásokat. Aluminium boritással árulják, de mint a képen is kiderül, csak a két oldalsó lapjája aluminium, és ezmiatt elég forró a wincsi benne. Valami oknál fogva a firewire-t nem lehetett müködésre bírni, ugyhogy maradt az USB2.... Megmaradtam a noname féle bytecc-nél ami tényleg aluminium, és hüvös.