22
Olyan srácról szól, aki világéletében visszahúzódó, a nőkkel sikertelen volt, ám élete egy csapásra megváltozik
  • Zsolo007
    #22
    LOL utálom az anime-t.....de köszi az ajánlást :D
  • Duddits
    #21
  • CSOCSO
    #20
    pont van is egy ilyen anime. marmint van egy fiu es ossze van zarva egy csomo lannyal az egyik szalloban ami furdozo is.
    nah ott van minden percben valami kocsog fordulat:) rendesen lehet sajnalni szegeny fiut:D

    a cime Love Hina
  • CSOCSO
    #19
    ui: kezdj el nezni anime-t...
    nah azoktol majd eldobod az agyad hogy kurvara nincs hepi end pedig mennyire szeretned...
  • CSOCSO
    #18
    nezd meg a napoleon dinamyteot vagy mi a szart:) ANNAL CSAK JOBB LEHET!:D
  • Zsolo007
    #17
    Thumbsucker = hüvelykujjszopó
  • Zsolo007
    #16
    Ilyet már csak az néz akinek van komoly nyálutánpótlása (pl.: barátnő :D )


    UI.: Sorry fiúk, agyamrament a napsütés (kintvoltam repnapon és jól leégtem..), nézzétek el nekem most az érdekes humoromat.

    UI2.: reméálem törlik a topicot :P

    UI3.: Ilyen filmre úgy kell készülni mint a strandra.....úgyis el fogja önteni a nézőteret a nyál :D
  • Zsolo007
    #15
    Jah, jhó sok pénzt kiadtak erre a sz***a :))

    Nemnézemmeg az tuti! Még ha fizetnek sem nézek ilyen nyálas marhaságot...


    UI.: Ha legalább lenne valmi fordulat a filmben, az ember úgy ül le ilyet megnézni hogy tudja, hogy a film végére az éppen aktuális (filmen) suli legjobb csaja lesz meg az esetlen, szerencsétlen csávónak. Mondjuk fordulatnak jólenne ha kiderülne, hogy szegény csávó impotens :D, vagy valami betegsége van és a végén mondjuk menet közben megállna a szíve :D, de ilyesmit kár várni egy ilyen filmtől.

    Hálivúdban képtelenek felfogni, hogy ezek a filmek már nem nyerők, az ilyenektől akkor folyadékveszteséget (nyál :D) szenvedtünk már, hogy ilyet más nem is nézünk..
  • CSOCSO
    #14
    ezen sirni fogunk annyira jo lesz::D:D:S

    nah mindegy.. azert jo sok szineszt osszeszedtek
  • Zsolo007
    #13
    Megnéztem az előzetest....siralmas, sablonos, amerikai gátlásos marhaság..
    A film egy nagy kalap **** unalmas marhaság lesz...
  • Zsolo007
    #12
    Azért nyitottam, mert egyik haverom is kicsit ilyen.

    A Thumbsucker egy olyan srácról szól, aki világéletében visszahúzódó, a nőkkel sikertelen volt, ám élete egy csapásra megváltozik, mikor rádöbben, hogy egyszer bizony neki is fel kell nőnie. Azé a story odabasz....biztos fordulatokkal teli, legalább 2-3 szálon futó film lesz

    Jól értem, hogy azért változik meg az élete mert rájön, hogy fel kell nőnie? :)

    Megnézem az előzetest...kíváncsi vagyok mekkora baromság is ez..
  • Duddits
    #11
    Azért nyitottam, mert egyik haverom is kicsit ilyen. Meg hát hátha bemutatják. De ha nem teszik, lehet törölni! Hajrá!
  • winnie
    #10
    télleg fura, hogy ilyen kis filmről topik nyílt, ami ugye itthon valszeg nem is lesz moziban itthon (kint bemutatják párban) - warezileg is csak jövő év elején láthatják azok, akik nem tudnak angolul, bár felirat sem feltétlenül lesz
  • Duddits
    #9
    Hogy a filmről is essen szó. Valaki megnéztem már az előzetest?
  • Ben C
    #8
    :DDDDDDDDDDDDDDDASDS:DSD:_S:_DA:S_D:S:DS_ADA
  • akyyy
    #7
    én nem mertem beírni
  • Met
    #6
    kezelésre szorul
  • Kanál
    #5
    áz!
  • PResident Evil
    #4
  • Duddits
    #3
    BELÉMKÖTÉSI KÉNYSZER?!
  • PResident Evil
    #2
    topicnyitási kényszer ?
  • Duddits
    #1
    Thumbsucker mozielőzetes

    SirKhan - 2005.08.04. 08:25 - 12 hozzászólás

    Még korántsincs vége az előzetes áradatnak, igyekeztem ma is úgy válogatni, hogy mindenki megtalálja az őt érdeklő stílus egy-egy képviselőjét. A Thumbsucker egy olyan srácról szól, aki világéletében visszahúzódó, a nőkkel sikertelen volt, ám élete egy csapásra megváltozik, mikor rádöbben, hogy egyszer bizony neki is fel kell nőnie. Ehhez egy egész sztárparádé áll a viszonylag ismeretlen nevű főszereplő rendelkezésére, Vincent D'Onofrio, Keanu Reeves és a mindig vicces Vince Vaughn is feltűnik a vásznon.
    Előzetes videó letöltése.