25
...avagy a zene legalja - kihagyhatatlan!!!!!!!
  • Galy
    #25
    másik verzió : tegyük fel, hogy ez egy amolyan küldetésféle neki.

    Ő is hallja azt a rengeteg szenny zenét, ami manapság pörög a rádiókban, tévékben.
    Erre csinált ő is egy szenny albumot, direkt, és addig járja a kiadókat, amig valamelyik ki nem adja, és utána röhög szépen a markába, hogy Magyarországon még ilyet is el lehet adni. (Mert el lehet...)



  • Blasta
    #24
    Persze, hogy azt csinál amit akar, de egy érdemes művésznek ne kelljen már elmagyarázni, hogy mit kell csinálni, milyen albumot kell megpróbálni kiadni, hogy ne okádjunk hupililát tőle!

    Egy szarfaszú nevenincs senkitől nem is várok el semmit, sőt, hallottam már ennél meredekebb házi készítésű lámaságokat.
    De azért egy ilyen zenésztől ez a foslé "album" több mint felháborító!!!
  • IlluminatoR
    #23
  • fifi
    #22
    hogyhogy "hogy képzeli"???

    azt csinál amit akar, sztem nem tartozik senkinek magyarázattal. Max bebukja de nagyon.
    Te meg ne vedd meg, én sem fogom.
  • CodeRed
    #21
    Bergendy bácsi.....szerintem ha kifogyott a zenékből, ötletekből, akkor tessék szépen nyugdíjba menni...kéremszépen!!
  • CodeRed
    #20
  • CodeRed
    #19
    Jézus Mária!!!! Mi ez ???????????????????????????????? Ez a "zene" vagy mi a leg****abbak közül is a leg*****bb!!!!!
  • McGrady
    #18
    Bergendy az 1 rock zene volt régebben nem? :OO
  • NEOreg3
    #17
    Beregendy bácsi
  • PResident Evil
    #16
    ezen nőjj fel ! :D
  • NEOreg3
    #15
    aggya ki! megveszem:DDDD
  • Daza500
    #14
  • DJ Skyline
    #13
  • fistin
    #12
    MUHAHAHAHAHAHAHHAAAWWWW
  • Rage47
    #11
  • geri15
    #10
  • Blasta
    #9
    Szerencsére mindegyik kiadó elzavarta, de akkor is.
    Hogy képzeli??????
  • Daza500
    #8
    Ezt sürgősen le kéne állítani valahogy...
  • OPM
    #7
    :DDD "a sunyi, a sunyi"
  • king13
    #6
    gyáááá ez mennyire gáz :D még viccnek talán jó lenne :DD
  • Blasta
    #5
    A többit is hallgasd! Beszarás mennyire szánalom.
    Ez mégcsak nem is "stílus", ez egy okádék :-)
  • PResident Evil
    #4
    és most hallgattam meg az egyik zenét... sztem halálra van ítélve ez a "stílus"... főleg ovodások körében :|
  • PResident Evil
    #3
  • Blasta
    #2
    A vicc az, hogy úgy néz ki komolyan gondolja, és még csodálkozik, hogy senki nem vevő erre a moslékra.
    Mert ugye Benedek bácsit lehet szeretni a maga bugyuta módján, Pákón is elröhög az ember, de ez... Ez számomra hihetetlen, hogy ilyet képes kitermelni a magyar "zeneipar" egy oszlopos és elismert tagja.
    Szívesen elbeszélgetnék vele, hogy is gondolta mindezt.
  • Blasta
    #1
    A link alján találtok 3 letölthető dalt. Érdemes meghallgatni, hova süllyedhet egy elismert magyar zenész.

    csekk