896
640px-Mad_Max_stages_-_main_page_%28tape
  • bertino
    #733
    fuuuu, mit találtam még

  • bertino
    #732
    innen

    George Miller apánk elmondja, hogy azért lesz óriási a film - költségvetés és díszletek tekintetében -, mert rengeteg benne az akciójelenet. Kaszkadőr cégek arcán fülig érhet a mosoly. Főleg akik szerződést kötöttek Millerékkel, mert van munkájuk bőven. A Mad Max kocsiknak lehető legbiztonságosabbnak kell lenniük, mert nagysebességű hajtás közben veszik fel a veszélyes jeleneteket.

    Megpróbálnak olyan mutatványokat végrehajtani, amelyet még eddig nem láthattunk(ilyet hány és hány ember mondott már... -én véleményem.). Több, mint egy évig építik még az autókat. Miller hisz abban, hogy évekig kell egy filmet forgatni.

    Tisztában vannak a Mad Max első része óta a mozitechnológiában történt fejlődéssel. CGI-ről nem nagyon beszélt. Remélhetően ez azt jelenti, hogy végre igazi tárgyak törnek és igazi tűz meg füst üt ki az autókból. Valóságos újjászületés lesz nem fake filmet nézni. Próbálják emelni a lécet a bemutatott trükkök és autóakrobatikus mutatványok terén.

    Még mindig a Casting közepén tartanak: szereplők keresése, behívása, tesztelése, kiválasztása folyik, attól függetlenül, hogy a kocsik egy része készen van. Még Miller sem tudja, kik lesznek a végső szereplők. 6-7 hete darálják, aprítják a színészeket. Aki életben marad, azt megkapja a szerepét. Rengeteg színészt kell még megnéznie Millernek. Ahogy telnek a hetek, hírek kélnek szárnyra bizonyos emberekről. Legutolsó focicsapatos mondatának végét aki megértette, kérem írja be a fórumba!! George Miller sajtótájékoztató.
    Thx, EverIce!



    nebassz, végre kapunk egy olyan akciofilmet, amire mindenki ezer éve vár ????????


    ráadásul 100 millából ? hát ez az info áradat engem most rendesen felcsigázott b@sszátokmeg
  • Szabi1991
    #731
  • DJ Skyline
    #730
    emlékszünk ugye még Adrian Bennett barátunkra, na azóta már átalakította az autóját a második részben szereplővé. 2 videó, hogy mi is a helyzet vele mostanság. egyik, másik. egy igazi állat, hogy kiköltözik Ausztráliába, és járja a filmben szereplő utakat. :) és egyben szerintem az egyik leghűbb Mad Max fan.
  • DJ Skyline
    #729
    jöhetne már.
  • bertino
    #728
    http://filmbuzi.hu/archives/2009/10/25/Mad_Max_4_Fury_Road_es_tenyleg/
  • BiG G
    #727
    jók, köszi :)
  • SimaSuna #726
    Házilag barkácsolt képem :)


    Cheebee barátom képe a Desktop topikból (kérésemre kreálta)
  • bertino
    #725
    omg fail.
  • SimaSuna #724
  • SimaSuna #723
    3.rész?

    1-2 best...a 3. nekem nem jött be.

    Miért túlzás h meghalt a felesége és gyereke?..akkor hogy lenne Országúti Harcos?
  • Junior0902
    #722
    Szerintem a kocsi nagyon baró.A legjobb rész a 3.rész.
    Az tulzás volt hogy meg halt a felesége mag a gyereke amikor a banda elütötte.
  • Szabi1991
    #721
    jó is lenne, komoly kép
  • SimaSuna #720
  • SimaSuna #719
    Mad Max-esre gondoltam Teh... :D
  • Szabi1991
    #718
    van pár 20.000x30.000res kép a holdról
  • SimaSuna #717
    HD képeket nem lehet vhol találni? vagy vmi nagyobb méretüt? :(
  • SimaSuna #716
    ohh :)

  • Szabi1991
    #715
    ez de jó kép :O
  • DJ Skyline
    #714
    mondjuk érdekes, hogy ennyi év huzavona, tili-toli, eltünedezés után Miller kiböki, hogy akkor anime lesz ebből. tehát ez azt jelenti, hogy talán jó ha most kezdtek bele a munkálatokba, mert egy fél éve, éve ott tartottunk, hogy lesz Mad Max 4, azóta semmi, és akkor most jön a hír, hogy anime lesz. nagyon nehezen akar megszületni ez a negyedik rész, remélem ennyi év alatt Miller 18x átgondolta a történetet, eseményeket, és egy méltó részt fog elénk tárni. :) mondjuk sajnálom, hogy Gibson még arra sem vevő, hogy legalább a hangjával részt vegyen a filmben. stimmel, hogy már inkább rendező ként akar jeleskedni, mint szereplő ként, de most nem hiszem, hogy leesett volna a gyűrű az ujjáról, ha részt vett volna a negyedik részben. na mindegy, ez van. reméljük jó lesz, és nem valami cukormázas gané.
  • DJ Skyline
    #713
    hát na, nem tetszhet mindenkinek a film. :) nem tudom milyen lesz 3D anime ként, nem hangzik túl jól, de ha átjön a hangulat, akkor lehet még jó is. meglátjuk
  • SimaSuna #712
    Mad Max Animeként? NEEEEEEEM!
  • bigfoot
    #711
    Mad Max 4

    olvassátok a commenteket!
  • bigfoot
    #710
    RIP
  • SimaSuna #709
    R.I.P

    Remember When You Look Up To The Sky...
  • DJ Skyline
    #708
    beteg :D
  • DJ Skyline
    #707
    meghalt 80 évesen Reg Evans, Mad Max első részében volt látható, mikor Toecutter és csapata elment Nightrider földi maradványaiért a városba. halálát az Ausztráliában pusztító erdőtűz okozta. bővebb info az eseményről. akinek nem rémlik, hogy ki volt ő, annak egy kép, a sapkás férfi volt.




    nyugodjon békében
  • Szabi1991
    #706
  • SimaSuna #705
    szósz parkban :)
  • SimaSuna #704
    Mad Max 2 főcímdal
  • SimaSuna #703
    Gyro kapitány megmenti Max-ot (Betétdal)
  • SimaSuna #702
    Main Force Patrol FUN Trailer
  • bigfoot
    #701
    huh ez de brutál!!!

    oks köszi megkérdezem ott is
  • DJ Skyline
    #700
    erre gondolsz? ebay pl, bár nem nagyon tudom. itt kérdezd meg, szerintem pontosabb választ kapsz majd.
  • bigfoot
    #699
    hm brutál...

    nem tudjátok hogy lehet-e és ha igen akkor hol ilyen kis modell Falcont venni?
  • DJ Skyline
    #698
    ennél szebb gyerekkora nem is lehetne. érdemes megnézni a többi videót is
  • gabor1988
    #697
    Eléggé pang a fórum esetleg adtak ki Mad Max-ből már valami extra változatot is
  • RedRiot
    #696
    Ez volt már?

    Mad Max - Motörhead: Ace Of Spades
  • Seten
    #695
    Kicsit nagyon besüllyedt az a Weiand kompresszor. :)
  • BiG G
    #694