10
Egy FPS PS2-re
  • dani92
    #10
    ha valakit erdekelne egy jo alaputu cold winter, akkor azt nyugodtan irjon...
  • Al Age
    #9
    Hát ez inkább csak reklámfogás volt szerintem, az egész játék egy történet, csak ha jól tudom három fő helyszínen játszódik.
    Első kettő pálya - börtön
    Harmadik pályától valami sivatagos város, és még a végefele lesz azt hiszem még egy fő helyszín.
  • Julezz
    #8
    azt olvastam valahol hogy 3 különbözQ történetet ismerhetünk meg a játékban
    ez nekem nem egészen világos, bár nem igen figyeltem a történetre :(
    tud errQl vki vmit?
  • Al Age
    #7
    Hmm, rákerestem "Alan Wake"-re (megmondom őszintén eddig még nem hallottam róla) és vitatkoznom kell Veled. Ha jól látom ez a játék eddig ki sem jött (next-gen konzolra ugyebár tuti nem, pc-re meg nem tudom, de szerintem arra sem), ergo ez a játék, ami idősebb egy még meg sem jelent játéknál, ez majmolja Alan Wake-et?
    Plusz a honlapján ez áll: "A Psychological Action Thriller"
    Nos, a Cold Winter egy szimpla, de nagyon jó akciójáték, jó sztorival körítve.
  • Cicero
    #6
    Első benyomásra Alan Wake majmolás :(
  • Al Age
    #5
    Igen, ez nekem is beugrott valamikor. :D
    Azt hiszem a SoF volt az első olyan FPS, amiben a hullákat is "darabolni" lehetett lövésekkel, na az ebben a játékban is megvan, erre célozva írtam az első hozzászólásban, hogy már-már beteg. :D
  • Al Age
    #4
    Igen, ezt már máshol is hallottam, hogy rövid, sajnos.
    Killzone valóban nagyon jó, de ennek a játéknak a hangulata jobban megfogott engem.
  • PeeTeR
    #3
    en is jatszottam vele egy ismerosnel.. szerintem egy lightos Soldier Of Fortune beutese van. iranyitast baromi nehez volt megszokni mert PC billentyuzettel azert valamivel konyebb helyzetben vagyok. mondjuk nekem tetszett a jatek meg a fegyverek is de mint mar irtam (SoF) kicsir deja-vu volt :)
  • Julezz
    #2
    na akkor itt egy
    én már végigtoltam a játékot kétszer is
    nekem is tetszett eleinte, nem tudom neked milyen hangok tetszenek benne bár néhol a zene nem rossz
    rövid a játék és másodszor már k.. unalmas
    a fegyverekre nem lehet panasz az biztos
    van benne egy rakás shotgun meg egy csomó sniper
    a killzone sztem pár fokkal jobb, de a MOH-ot veri rendesen
    jó játékot hozzá
  • Al Age
    #1
    Most kaptam a kezembe a játékot és nagyon meggyőző.
    Honlap
    Véres, már-már "beteg" a játék, de nagyon jó. :-)
    Az irányítást kicsit szokni kell, dehát melyik PS2-es FPS-nél nem?
    Az első kettő pályát csináltam meg eddig, határozottan szép a játék és a hangok is nagyon jók. De a legfontosabb: a játékélmény is nagyszerű. Eddig ez a kedvenc FPS-em PS2-re, pedig már játszottam jónéhánnyal (Killzone, MOH, Timesplitters...).
    Minden véleményt szívesen látok ebben a topikban a játékkal kapcsolatban.