8
  • toji
    #8
    Sziasztok.Kellene a DSC S80-hoz magyar nyelvu leiras.Nagyon kerem segitsen valaki...
  • Kori
    #7
    kellene DSC S60-hoz magyarnyelvű leírás
    segitsetek léci

    thx
  • KM
    #6
    Akkor már legyen inkább 2500-as!
  • Blasta
    #5
    szvsz a 2100mAah és 2300mAh kapacitású akksik között nincs túl nagy különbség. Egy 2100-as akku manapság bármelyik digigépnek elég naftát biztosít. Nyilván jobb a 2300-as.
    Viszont 8-10e ft-ba kerül egy 4db-os akkukészlet mondjuk 2300-as akksikkal, hozzá csomagolt 2-5 órás töltővel.
  • Blasta
    #4
    Nem, S60 és S80 teljesen megegyezik. az S90-nek van nagyobb kijelzője!
  • mope2
    #3
    a különbség még az is ha jól tudom hogy az lcd kijelző az S80 nál nagyobb.
  • Cat #2
    mindenesetre a többi gyártó taktikájához képest ez a kis plusz is sokat számit, egy alsókategóriás fényképezőgépen nem túl nagy a haszon, és akkor ők még bevállalják azt is, hogy adnak hozzá akkumulátort is... szerintem ez részükről hibás döntés
  • Antropov
    #1
    "A Sony egy kissé megkavart a termékskálájukkal, ugyanis az internetet túrva képtelen voltam megfejteni, hogy mi magyarázza a 4000 Ft-os árkülönbséget a Cyber-shot S60 illetve S80-as 4 Mp-es,"

    Az S60-at a Sony eredetileg az USA piacra, az S80-at az EU piacra szánta. S60-hoz nem jár akku és töltő, S80-hoz mind akkukat, mind töltőt adnak.
    Más különbség nincs.
    De nem értem miért olyan nehéz erre rátalálni...

    "ugyanis a dobozban 2 db Sony Stamina típusú akkumulátor és egy hozzájuk tartozó töltő is található, átvállalva ezzel a vásárlóktól azt a 8-10ezer forintot amit akksikra és töltőre költenének."

    Valóban jó dolog ez, hiszen így kényelmes a vásárlónak, nem kell akku és töltő után koslatnia.
    De azért ét dolgot ne felejtsünk el:
    A géphez adott 2100 mAh-s akku manapság már nem számit igazán nagy kapacitásúnak. Hasonló kapacitásút (2300 mAh) 1700 Ft-ért lehet 2 db-ot venni.
    A töltő pedig? Nos, nem a legmodernebb, leggyorsabb. elég lomha fajta. amolyan 2-3e Ft-os.
    Tehát a cikkben említett 8-10e Ft erős túlzás.