9
RPG a Köztársaság kori Rómáról
  • Fritz Von...
    #9
    Dark Omen isten game volt. :)

    A Legion Arena meg egy erősen átlagos játék. A régebbi Legion és társai (nem tudom már, hogy mik voltak, de egy kaptafára kiadott dolgok) remake-je. Olyan, hogy stratégia, alig van benne. Ebből sokkal többet ki lehetett volna hozni. A játék 2 CD-s, de akár lehetne 40 MBos is, a grafikai szintje olyan....

    El lehet bohóckodni vele, de 30 perc után megunja az ember...
  • Methylisocloro
    #8
    én próbáltam, nekem az a bajom vele hogy nincs stratégiai térkép pl: európa térképe,
    hanem egy kampányon mész végig lineárisan, egyik csata a másik után, és 2 csata közben fejlesztheted a haderődet ( skillek osztogatása és uj egységek vétele )
    anno a Dark Omen volt ilyen
    a csata meg jóval kisebb területen zajlik mint a rome-ban, felállnak egymással szemben a seregek aztán hajrá de legalább nem időigényes
  • Thanatos
    #7
    probálta valaki hogy milyen? :D
  • Methylisocloro
    #6
    Megjelent!
  • grebber
    #5
    Demo 235MB
  • Cicero
    #4
    Kicsit randa :(((
  • haxoror
    #3
    Ősszel jön a Rome kiegészítője szal én kihagyom :(
  • PeeTeR
    #2
    maradok inkabb a Rome Total War -nal ha baromkodni akarok a multban
  • AnuluWork #1
    Akit érdekel - már szerepelt hírként az SG-n -, hamrosan itt a Legion Arena (vmikor az ősszel), a római köztársaság korában játszódó, hatalmas multi csatákkal megtoldott RPG, amiben lehetsz római vagy barbár.

    Saját sereg - parasztokból profi harcosokat! -; fejlesztheted, felszerelheted őket abból a pénzből, amit a csatákért kapsz; az embereid fejlődnek, rpg-s szinten pakolhatsz rájuk ezt-azt.

    "Fícsörök":

    * Gamers recruit and train their troops.
    * Buy equipment and choose their skills. Over 100 skills to choose from!
    * Personalize the appearance of each squad by selecting their textures.
    * Command vast armies in epic 3-D battles.
    * Earn experience and denari for every victory.
    * Choice of two campaign paths play as Romans or Gauls. Get drawn into the story of the rise of Rome.
    * Over 100 scenarios.
    * Over 20 unique unit types including Legionaires, Praetorians, Elephants, and Naked Fanatics.
    * Special effects including water, particles, lighting & night battles, weather and grass.
    * Detailed combat model design by twice world wargaming champion, Iain McNeil.
    * Deploy troops and issue orders before battle.
    * Real time control in battle using Slitherine’s innovative order time system.
    * Every unit has strengths and weaknesses. Gamers learn how to use their strengths and exploit their enemies’ weaknesses.
    * Real terrain effects cavalry are weaker in woods, light infantry are weaker in the open.
    * Sandbox mode to allow the design of scenarios for gamer and other players to challenge.
    * Easy to learn, hard to master.
    * Two-Player head-to-head mode over LAN & Internet.

    Pár kép:







    A hivatalos oldal