15
  • fonak
    #15
    Mivel a Cisco egy a szcientológia egyház befolyása alatt álló cég, örülhet hogy ennyivel megúszta.
  • awender
    #14
    Ha sebezhető, akkor szinte mindenkit érint.
  • h4x0r
    #13
    Hasonlit ez a struccpolitikahoz: amit nem latnak, az nem letezik. :)
    Mellesleg ha adott egy hiba, ami ilyen veszelyes, akkor azt ki kell javitani, es en, mint ceg panikolnek, hogy nehogy kihasznaljak.
  • Troppauer
    #12
    "Az IOS az Internet Windows XP-je"

    Jo a cim, csak mit takar ?

    1./ Olyan szar mint az XP
    2./ Annyira elterjedt

    :))
  • Hegyikecske
    #11
    Nem nagy a veszély? Majd mondjad akkor mikor te szívod meg egy ien router vagy akármi miatt
  • Smitiz
    #10
    Erre a kommentra csak egy idézettel válaszolnék :)
    "Az a különbség a Hős és az Ostoba között, hogy a hősnek sikerült"
    De nagyon szükség is van hősökre, különben ha a multikon múlna meg a pénzérdekeken, akkor akár a net is összeomolhat...
    Csak gondolj bele hogy ha egy arab hekkernek vagy csapatnak sikerülne összeomlasztania az internetet, mekkora anyagi kár lenne belőle, mert itt ugyan nálunk még annyira nem, de nyugatabbra már az élet szerves része a net... a WTC anyagi kára semmi lenne...
    De mondjuk az is igaz, hogy amíg nincs a nyilvánosság előtt a bug, addig kisebb esély van a károkozásra, de ezt nem tiltással kellene intézni, mert mondjuk most bizonyos körökben elég felkapott hír lehet ez, és néhányan lehet csak viccből is megpróbálják...
  • Gonz0
    #9
    "egyébként, addig még egy biztonsági rés nem publikus, addig a veszély sem nagy."

    Elég, ha egy ember ismeri a rést..
  • ncswork
    #8
    ez az exploit már durván jó régi, és régóta elérhető a kihasználásához forráskód is.
    teljesen jogos a felháborodása a fickónak, mi az hogy nem engedik előadást tartani? lál
    jóhogy Black Hat, dehát akkor is :)
  • QuippeR
    #7
    hát szerintem lenne néhány "hülye" cég, aki szívesen alkalmazná...
  • FTeR
    #6
    ez a csávó tök fölöslegesen csinált "hőst" magából. pár hónap belül elfelejtik és fél éven belül meg a híd alatt találja magát (melyik nagy cég lenne olyan hülye, h alkalmazza ezek után).
    egyébként, addig még egy biztonsági rés nem publikus, addig a veszély sem nagy.
  • Smitiz
    #5
    Hmmm... a másik megoldás... de nem okolom a faszit, mert ha nekem mondanák hogy adnak 4-500 millió forintot talán még én is halgaték, főleg szakmai nyomásra, meg gondolom miver nagyon izgatta az embert ez a hiba jól meg is ígérték neki hogy mihamarább kijavítják :)
  • Dikkma
    #4
    mivel a hír obsolote
    http://hup.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=9349&mode=&order=0&thold=0
  • Dikkma
    #3
    nem fogják
  • Smitiz
    #2
    Hmmm... mondhatnám tipikusan jellemző az a nagy multikra, hogy tőlük akár összeomolhat az internet de a részvényeik véletlenül se csökkenjenek. Amúgy szerintem az a legnagyobb baj, hogy növekedés-orientált a gazdaság és mindenki mindenhol minimum 3%os növekedést akar (Deficit, infláció, GDP, stb), de abba nem gondolnak bele, hogy esetleg ennél többet már nem nőhet, esetleg megáll a növekedés, de én 194 cm magasra nőttem és nem zavar hogy nem nőttem többet. Rossz lenne hogy ha sóhalytoznék hogy ehh, idén sem nőttem :)
    És sajnos szinte biztos hogy szegény emberről leperelik a gatyáját is :(
  • mrzed001
    #1
    Hát, ezt se tették volna sokan meg.
    Az ISS fejleszti a BlackIce firewallt ha jól emlékszem