614
2. Világháborús hajós MMO
  • lammaer
    #614
    Megint megpróbálják feléleszteni az NF-et
  • lammaer
    #613
    Huh, köszi az értesítést, úgy tűnik a játék zombiként visszatért, ezúttal steamen. (merthogy az NF2 az tényleg holt volt egy ideje, erre visszarakták steamre).

    Mondjuk a steam reviewek nem túl ígéretesek...
    - tényleg igaz az hogy a hajókra páncélt rakni csak gold - valódi pénz - feléhasználásával lehet?
    - mennyire gyorsan indulnak a csaták? (itt is szobákat csinálnak a playerek azt várni kell amíg meg nem telik? Ami akár 10 perc várakozást is jelenthet)
    - jól olvasom hogy mostmár minden egyes ágyút a hajókra külön ki kell grindelni XPért, és csak ha megvannak azok az ágyúk akkor lehet menni a következő hajóért?
    - most is két játékmód van (blitz a level 60 alattiaknak meg great battle a level60 felettieknek)?

    Mindednféle összehasonlítás az NF1el kapcsolatban érdekel... (ha jól értettem te játszottál az NF1el is)
  • hawkins97
    #612
    én örülnék ha minél többen jönnének a navy field 2 re az első rész bezárta a kapuit végleg már
    5. én került fel steamre a játék -gondom még nem volt vele konnyen indul és sokan is vannak fent
    az első részhez képest szerintem még gyorsabb is a játék legalábbis nekem 4 nap után 65 ös szinten van a kapitányom a legénység 50+os
    De maguk a hajók talán nem olyan gyorsan jönnek mondjuk már egészen t4 ig minden hajóm elit és pénzel is jól állok ez miatt a többit döntsétek el ti
    játékos nevem xXxTRxXx
  • lammaer
    #611
    Játszott vki mostanában NFel? Él az még?

    Kedvem támadt nosztalgiázni kicsit, de ha jól látom az NF2 befulladt, így max marad az NF1. Ha él még és nem kell 20 perceket várni egyetlen meccsre.
  • lammaer
    #610
    Ha jól emlékszem kell egy rádiós embert csinálni, és akkor lesz barátkozási opció.

    Amúgy az első NFben sem volt nagyon sok magyar játékos még virágkorában se (amikor 3 amerikai meg 3 EU szerver is volt), szóval magyar flotta nem valószinű hogy itt lesz.
    Annó páran toltuk elég intenziven, számomra viszont sajnos ez az új rész nem más mint egy grafikai ráncfelvarrás az NF1hez képest, ezért tuti nem fogok újból belekezdeni.
  • hooah
    #609
    nem tudom, hogyan lehet barátot felvenni, meg mondjuk ráírni valakire, na meg nem igazán láttam még a földieimet a játékban nemhogy magyar flottát/klánt.
  • pancser190
    #608
    Szerintem írd le nyugodtan a problémád és aki tud az válaszol rá.
  • hooah
    #607
    Sziasztok, valaki játszik a NF2 vel? Kéne egy kis segítség.
  • pancser190
    #606
    Még az van és az is fog maradni. Nekem nincs vele semmi problémám, a battlefield 3 is ugyanígy működik. Ha negatívumként annyit mondanék h sok még a szerver újraindítás.
  • a.carkey
    #605
    Változtattak már a kliens dolgon?
  • Wlanseraf
    #604
    Pihenés ként?:) most jött ki...

  • Ninju
    #603
    Hehe!
    Ezen én is kiakadtam. Miért kell bejelentkeznem a honlapra ha játszani akarok? Minek az a szar kliens ami folyton elindul a géppel.
    Nagyon sután oldották meg ezeket sajnos.
  • bgabor
    #602
    Á, odáig nem jutattam el, egy óra után töröltem az egészet a fenébe. Én szeretem a hadihajókat, de ez a program egy vicc. Külön "pluszpont" jár a nexon nevű launcherprogramért, ami nélkül nem megy a játék, és amit nem lehet letörölni(még a programok eltávolítása résznél sem), és a windowsal együtt akar(na) indulni. Röhej az egész.
  • lammaer
    #601
    Irhatsz majd értékelést, játékoslétszám, csaták indításának gyorsasága, technika dologok stb :)
  • bgabor
    #600
    Na, megoldódott. A kettő nem függ össze, van külön download rész.
  • bgabor
    #599
    Elvileg elindult a második rész bétája ma.
    De telepíteni nem tudom. Valami idióta NEXON game manager nevű programot kell feltelepíteni hozzá, miközben a böngésző ablaka nyitva marad, de az istennek se akarja érzékelni, hogy ez már megtörtént. Erősen amatőr kivitelezés a mai MMO mezőnyben.
  • Ninju
    #598
    Na már vannak hivatalos infók a honlapon.
    Ahogy elnéztem ilyen szobanyitogatós lesz megint.
    Viszont egy kvázi történelmi játéktól ez nagyon szíven ütött:

    "The Second World War started with the German invasion of Polish territory on the 1st May 1939 and due to the various existing treaties drew 61 countries into the conflict. It is the biggest war humanity has ever faced. "
  • Ninju
    #597
    Szerintem az elején nem kell majd attól tartani, hogy percek teljenek el a csaták között, biztos sokan ki akarják majd próbálni.
    Sajna lemaradtam a PET-ről, nem tudom hogy megy a csataszervezés.
  • lammaer
    #596
    Pörög a topik :)

    Tartok tőle hogy nem lesz türelmem játszani vele. Emlékszem, az NFben nagyon irritáló volt a "lobbyrendszer", ugye hogy a játékosok hostoltak szobákat, nekünk kellett bemenni, aztán ha elment aludni a host akkor bomlott a szoba, keresgélni kellett másik helyet... Volt hogy két mecs közt 10-20 perc is eltelt, ehhez ma már nem lenne türelmem.
    sajnos ha a játékosszám nem lesz nagy, akkor ezen nem fog segíteni automata rendszer se (de olyan van vagy még a kézi szobahostolós?)
  • Ninju
    #595
    Na kéremszépen.
    A Navy Field 2 open bétája április 18-án várható a honlapjuk szerint.
  • bakkir
    #594
    Olyan problémám van, hogy már a második beta kulcsot kaptam, de a Nexon Launcherben nem engedi a játékot letölteni, vagy valami probléma van?
  • Ninju
    #593
    Elméletileg nálunk hamarosan már az Open Beta jön.
    A te linkeden az usa verzióhoz dobnak kulcsot.

    http://en.navyfield2.nexoneu.com
  • Csokis
    #592
    A 2. rész closed beta startja Március 27-én lesz ismét! Itt pl. kaphattok rá kulcsot.
  • Ninju
    #591
    Ha minden igaz, akkor hamarosan indúl az open béta. Legalábbis a facebook oldalukon már nagyon hangoztatják.
  • davidbog
    #590
    Vége a bétának. Azt még nem tudni, hogy lesz-e újabb béta fázis.
  • a.carkey
    #589
    Ne haragudjatok, de mi van a 2. résszel? Elindul hivatalosan is vagy csak szép csendben véget ért a béta?
  • davidbog
    #588
    Az első részre tudtam regisztrálni most is. Legalábbis az eu szerverre a twowar-os oldalon. Az amerikait nem néztem.
  • a.carkey
    #587
    Szerintem az első részre akar.
  • davidbog
    #586
    Talán az, hogy nem lehet regisztrálni? Zárt béta van, nem nyílt, csak a meghívottak tudtank regisztrálni.
  • hunter0413
    #585
    Mért nem enged regisztrálni a játékra?Kitöltöm az adataimmal mindent helyesen rákattintok "submit"-ra és semmi nem tölt nem ír ki semmit mi lehet a gond?
  • pancser190
    #584
    Azt írják h valami hiba lépett fel, elméletileg holnap hajnal 2-ig tartana a teszt.
  • a.carkey
    #583
    Jaja. Becrashelt egy csata, fél óráig nem léptetett tovább, kiléptem, és most azt írja, hogy nem tudok belépni, mert be vagyok jelentkezve. :D
  • pancser190
    #582
    Úgy tűnik hamarabb vége lesz a teszt időszaknak :(
  • a.carkey
    #581
    A NF2ben milyen sorrendben érdemes a skillekre gyúrni weapon, support, special és aviation segítőknél?

    A command itt most pontosan mit is takar? Nincs egy pici manual a NF2höz valahol?
  • a.carkey
    #580
    Ok. Rájöttem. 2PM-2AM CET
  • a.carkey
    #579
    NF2 jelenleg megy? Mert Ott állok a belépőképernyőné, és nem ír szervert, csak ismételgeti, hogy válasszak szervert. :)

    Leállás van?
  • pancser190
    #578
    Talán nem is baj h maradtak dolgok a régiből ,de azért elég sok minden változót: a sorhajóktól kezdődik (HMS Canopus, SMS Brandenburg) a játék, egyszerre 3 hajó lehet a csatában, így ha egyet kilőttek mehetsz a másikkal, tech tree is változott(igaz még erősen hiányos), úgy tűnik mintha hajóosztályokként lenne külön fejlődési fa és hajó felszerelése se tűnik olyan szabadnak mint eddig. Biztos, hogy kihagytam még dolgokat, nekem eddig tetszett főleg a pre-dreadnought talált.
  • lammaer
    #577
    No, nem tolja még senki az NF2-t? :)

    Nekem csordogál lefele...
  • lammaer
    #576
    Hát, ahogy elnézegettem a videókat, ez max csak egy grafikai ráncfelvarrás, ami kb annyit jelent hogy csatákban a hajók helyett 3ds modellek vannak - ez abban nyilvánul meg, hogy a hajok szépen 360fokban fordulnak. Ettől eltekintve ha vki nem írja oda hogy ez nem az NF hanem az NF2, hirtelen fel se tűnt volna

    Látszólag minden más tökéletesen ugyanaz maradt... :(
  • XenHai
    #575
    Használd egészséggel.