829
  • mukika
    #161
    a 2. szériában csak a 3as és 4es rész nem tetszett. a többi nagyon bejött. föleg az utolsó! :)
  • Rafaelo
    #162
    :9 remélem 3x mozgalmasabb lessz
  • mukika
    #163
    elkezdődik a háború!
  • Hyder
    #164
    üdv
    lehet noob kérdés lesz, de tudtok magyan fan oldalt? engem a magyar epizódcímek érdekelnének

    -=THX=-
  • mukika
    #165
    a bitgate-ről szedtem a címeket...

    The 4400 - 2x01 - Ébresztő I [TvRip - HUN]
    The 4400 - 2x02 - Ébresztő II [TvRip - HUN]
    The 4400 - 2x03 - A hangok ereje [TvRip - Hun]
    The 4400 - 2x04 - A világ súlya [TvRip - Hun]
    The 4400 - 2x05 - Engedjétek a gyermekeket [TvRip - Hun]
    The 4400 - 2x06 - Akár a végzet [TvRip - Hun]
    The 4400 - 2x07 - Félbeszakított élet [HDTV - Hun]
    The 4400 - 2x08 - A hordozó [TvRip - Hun]
    The 4400 - 2x09 - Újjászületés [PDTV - Hun]
    The 4400 - 2x10 - A rejtekhely [TvRip - Hun]
    The 4400 - 2x11 - Lezárás [PDTV - Hun]
    The 4400 - 2x12 - Az ötödik oldal [PDTV - Hun]
    The 4400 - 2x13 - A mami fönökei [PDTV - HUN]
  • PiszkosFred
    #166
    "Lezárás" most jön a Lostban is hamarosan ;]
  • qper
    #167
    letöltöttem a 2. évadot, azonban valamilyen rejtélyes dolog folytán a 12 részből 8 nem hdtv ripes, hanem sima, TV-ből felvett 4:3-as rip.

    Nem tudom, hogy ez mindenkinél így van e, de engem speciel ez a 4:3-ad dolog rendkívül idegesít mert nagyon rossz a minősége :(

    valaki talákozott már full hdtv-s 2. évaddal?
  • sanzik
    #168
    nekem is ez a verzio van és nem is nagyon találtam jobbat
  • Hyder
    #169
    nekem az 1 évad és a 2. évad meglévő 13 része mind 16:9 -es szinkronos
  • mukika
    #170
    nem találkoztam hdtv-sel bár lehet, hogy van... nekem is ez a verzió van meg. de azért azt nem mondanám, hogy nagyon rossz a minősége(láttam már ennél ezerszel gyengébb minőséget is!). számomra teljesen nézhető volt, igaz nem egy hdtv...
  • mukika
    #171
    elvből nem nézek szinkronosan egy sorozatot. mondjuk még ebből 1 részt sem láttam úgy.
  • qper
    #172
    noigen, de a hdtv után nem egy nyeremény :(

    ez akkor még nem jelent meg DVD-n? mármint a 2. szezon
  • sadvagabond
    #173
    sziasztok.ugye lentebb jól olvastam hogy 18 részes a második széria?az a probléma,hogy én az általam ismert helyeken csak 12ig találtam,egyetlen-egy helyen van egy árva 13as,de azt meg nem osztja vissza senki...szóval tutifix hogy 18 részes?
    köszi
  • mukika
    #174
    18 részes???? valamit benéztél...

    a második széria 12 részes, de az első része dupla, szal azért szedhető 13 rész belőle.

    link

    összesen szedhető 18 rész.
    (azaz első+második széria, dupla részt külön számítva....)
  • mukika
    #175
    ja és az első széria első része is dupla volt...
  • sadvagabond
    #176
    igen,újraolvasva arra gondolt hogy az eddigi összes rész én meg valahogy csak a 2. szériára gondoltam.akkor király.köszi...
  • sadvagabond
    #177
    a "weight of the world" a második széria 3. része.ami mit jelent?az első dupla rész utáni,amúgy igazábol második,vagy a dupla rész utáni után következő?elég hülyén kérdeztem de remélem valaki érti...
    szóval ha az első dupla részt egy epizódnak vesszük,akkor a w.o.t.w. atz a második v a harmadik ehhez képpest?
  • MerlinW
    #178
    Az első dupla az 2 rész.Valahol egyben adták le valahol 2 részben. Tehát a wotw a 3. epizód.
  • mukika
    #179
    1: Wake-Up Call (1) 6/5/2005
    2: Wake-Up Call (2) 6/5/2005

    3: Voices Carry 6/12/2005

    4: Weight Of The World 6/19/2005
  • MerlinW
    #180
    akkó nem, de a lényeg h a dupla rész dupla, azaz kettő:D
  • sadvagabond
    #181
    hihetetlen hogy már mióta szenvedek a s2e2-vel és lehet h nem is jót szedek,már 2x lejött az első ep második része,ehhez sincs is írva semmi cím,megkukulok ha ez is az...mellesleg ezt az egyet találtam de most ennek sincsenek seederei...
    szal elég gáz h emiatt nem tudom továbbnézni a sorozatot.már az is eszembe jutott h továbbnézem és bepótolom később,de az meg milyen megoldás?komolyan rossz kedvem van emiatt...
  • mukika
    #182
    béna vagy...

    tessék én anno innen szedtem, le. viszonylag gyorsan lejött, és az egész 2. szériát tartalmazza. (legfölső torrent)
  • sadvagabond
    #183
    köszi.mindig segítesz de mindig le is tolsz kicsit.most azzal nem akarok előhozakodni hogy az első oldalon kívül nem ad be többet...azon meg nincs ami nekem kell...
    de tényleg köszi,nem először.
  • sadvagabond
    #184
    oké,bejött 6 oldal torrent, de nincs közte olyan amit tisztességgel szedne.ami azt jelenti h nullával "jön"...
    feladom...
  • mukika
    #185
    hány részt szedtél le eddig a 2. szériából? ha keveset akkor ajánlom hogy ezt szedd le! (mielőtt megkérdezed, ez egy kép az általam belinkelt oldalról, amit a #182-ben linkeltem... :DD ) ezt a torrentet megtalálod a #182-ben linkelt oldalon, ez a legfelső torrent. ez a torrent tartalmazza a 2. széria összes részét...

    ennél jobban már nem akarom leírni. ha részenként akarod leszedni az a te bajod, abban nem segítek.

    és szívesen! ezért a sorozatért megéri szenvedni! :)
  • sadvagabond
    #186
    igen,sajnos belementem abba a dologba hogy részenként szedtem és már mind megvan ezt az egyet kivéve.nem akartam az egészet leszedni újra egy miatt,de úgy néz ki az lesz a vége.
    tudod...
  • MerlinW
    #187
    nemtom mit szenvedtek:D
    http://www.usanetwork.com/series/the4400/
  • qper
    #188
    hmmmm....

    miért lett kivágva, és ki vágta ki az utolsó 2 hsz-emet? Az oké, hogy nem volt sok értelme, de akkor is? Én asszem nem kértem a moderációt...

    Illetve miért lett megnyírbálva a topikcím?
  • qper
    #189
    winnie:

    olvastam egy régi kommentedet, miszerint nártól megint jön egy 13 részes évad. miért nem forgarnak ebből is 22-24 részes évadokat mint pl. a Lost, vagy az Invasion esetében? nem akkora (vagy nem volt akkora) a nézettsége a The 4400-nak mint pl. az Invasionnek?
  • EmThor
    #190
    ivy - worry about you = nyitódal! vki linket? thx :D
  • Roll
    #191
    Szerinted nem jobb 13 izgalmas pörgő rész, mint több idő húzására alkalmas töltelékrész?

    A példáid közül a Lost is ilyen, van az évad során jó pár semmitmondó unalmas rész, azokat ha kihagynák az se lenne 24-25 részes.
  • mrzed001
    #192
    #121 ?
  • winnie
    #193
    ugyanúgy lehetne 22 pörgős részt csinálni. angliában 6 van egy évben, de attól nem lesz még pörgősebb.
  • winnie
    #194
    a 4400 kábelsorozat, a kábelesek általában 6-8-13 részesek - tisztelet a kivételnek. kisebb nézettség, kevesenn pénz, megszokás, passz. a 4400 pl. nyáron megy, amikor nincs országos konkurencia.
  • Roll
    #195
    Azért én tudok ellenpéldát. Pl. BSG 1 évadja a maga 13 részével, nagyon pörgős, izgalmas volt. Viszont a 2. évad a 20 résszel, ott már volt töltelék rész.

    Szóval szerintem tök jó a 4400 a 13 rész / évaddal. Csak jönne már :).
  • qper
    #196
    köszi!
  • qper
    #197
    Azért a The 4400 13 részéből volt 1-2 ami elég uncsi volt, szóval ez a tézis nem teljesen állja meg a helyét.
  • mrzed001
    #198
    Gyűjtőknek: Season 1 DVDRip HunDub letölthető a leggyorsabb torrent oldalról (Season 2 Hun TVRip is)
  • MerlinW
    #199
    a leggyorsabb torrentoldal tagjai biztos tudják... a nem tagoknak meg nem kell fájdítani a szívüket... szerintem...
  • mrzed001
    #200
    A nem tagok meg ha nagyon kell nekik, akkor kérhetik, hogy tegye fel valaki valamelyik lasabb oldalra ugyebár ;)