829
  • mrzed001
    #121
    Esetleg innen:
    The 4400 Theme - Amanda Abizaid - A Place In Time (Extended).mp3

    :))
  • PiszkosFred
    #122
    Hálám üldözni fog, köszönöm szépen ;]
  • Hunnenkoenig
    #123
    Fu, ezt is meg kell neznem...en csak az elsö evadot lattam... a masodikat el is felejtettem...
  • Boroskóla
    #124
    Hát ez elég szomorú, addigra elfelejtem mitörtént eddig, valamivel hamarabb is jöhetne
  • nimfas
    #125
    CSáó...

    Nem tud vki az első évadhoz vmi gyors linket,ahonnan nem 1 hónap alatt jönne le??
    Előre is köszi
    Nimfas
  • Hunnenkoenig
    #126
    Na, leszedtem a masodik evadot es aztan rajöttem, hogy ezeket mar lattam... kicsit meg voltam zavarodva...

    Azt hittem eddig csak 1 evad volt...

    Na akkor varhatok nyarig, amig valami ujra törtenik... Idöerzekem egyenlö a nullaval...
  • Hunnenkoenig
    #127
    Nekem szimpi a kiscsaj. Szerintem aranyos es jol is jatszik nagyon!
  • mrzed001
    #128
    Nekem a feka pilóta a legszimpibb. A rasszista amcsiból az afro-amerikais amcsiba csöppenni nem lehet semmi (úgy arcra eléggé jól eltalálták, hogy nem ez a mai gengszerfeka)
  • Roll
    #129
    Nem tudjátok kint mikor jön ki a 2. évad dvd-n?
  • Hunnenkoenig
    #130
    sajna nem
  • FtranX
    #131
    Most végeztem a második évad utolsó részével.
    Jó kis sorozat.

    Várjuk a folytatást. :)
  • CSOCSO
    #132
    tok jo en meg errol nem is hallottam...
    mondjuk olyan sok filmet nem nezek de azert soxor latok sorozatok reklamjait.. mint pl CSI, vagy 24 meg ilyenek.. de ezt meg nemigazan...
  • PiszkosFred
    #133
    Pedig jó kis sorozat, érdemes belenézni. Első szezon elég rövid - 5-6 rész - ha az tetszik, a második még jobb. ;]
  • Verzoo
    #134
    Nagyon fasza sorozat.tegnap néztem végíg:)
  • Rafaelo
    #135
    egy nap alatt ? :O
  • Verzoo
    #136
    A második szezont pénteken kezdtem el nézni és tegnap este fejeztem be:))))))
  • Rafaelo
    #137
    :)
  • qper
    #138
    valamelyik TV újságban láttam, hogy adják magyarhonban is valamelyik fizetős csatornán (vagy a hobó2-n, vagy a Cinemaxx-on)

    nem lenne probléma, ha esetleg átvenné pl .a Viasat3, talán "kicsit" szélesebb körben ismernék meg a sorozatot.

    /meg nekem sem kellene szenvednem az első évad átlag 5-6 kb-os letöltésével.
  • Verzoo
    #139
    Érdemes letölteni,nagggggyon jóóóóóóóó.
  • mukika
    #140
    isohunt.com :)

    tegnap onnan kezdtem el letölteni az első évadot 30k-vak garantáltan tölti, de esete már 70kval is jött lefele. ma este már nézni fogom :P
  • Rafaelo
    #141
    dc++ rol nekem egynap lejön mind
  • qper
    #142
    ez az isohunt nagyon fain hel, köszi a tippet :)


  • qper
    #143
    Az első évad kemény 5 részből áll?
  • mukika
    #144
    igen. :P
  • winnie
    #145
    6, végülis. egy dupla.
  • qper
    #146
    Megnéztem a pilotot, nem rossz, nem rossz :)

  • qper
    #147
    A 4.-ig megnéztem, előttem az 5. pizód, utána meg a nagy-nagy sötétség, mert nagyon lassan csorog lefele a season 2 :(

    ez legalább akkora sorozat mint amilyen anno a Taken volt.
  • Roll
    #148
    Szerintem jobb, én már láttam a második évadot is.
  • qper
    #149
    Nálam a Taken az etalon, meg mostmár asszem ez :) Nyugodtan fölállhat mellé a dobogó első fokára :) :)

    Azt viszont nem teljesen értem, hogy a fenéért nem adja le valamelyik országos csatorna? Miért a Cinemaxon savanyodik?
  • qper
    #150
    most nézem, hogy a német kiadáson van magyar felirat.


    no ez asszem meg is van rendelve :)

    Csak azt nem értem, hogy ha veszik a fáradtságot hogy rátegyék a korongra a magyar feliratot, akkor a francért nem forgalmazzák itthon?
  • PiszkosFred
    #151
    Mert ilyen viszonylatban a magyar hatóságok és forgalmazók még az Isaura és Dallas szintjén ragadtak... Ami nem herripotter, sztárvársz vagy egyéb nagy név - amely név garantálja a többtízezres eladást - az itthon halott ügy. Nem kockáztat is senki - legalábbis én így látom.

    Ha pedig neadj'sten megjelenik valamelyik tévében, félő hogy nagyon elb..altázzák, mint legutóbb a BSG-t a téjvékettő...
  • mukika
    #152
    az első (dupla) rész után, nagyon cool.
  • mukika
    #153
    mininováról 90k és 100k között jön lefele a második szezon! :)

    szerk: reakcióidő rulz. gondolom 5 nap alatt azért csak megoldottad, illetve leszedted... :)
  • Serpa
    #154
    azt mondjátok érdmes megnézni?!

    akko' a héten neki állok leszedni a S01 -et, DVDripben.
  • Roll
    #155
    Bátran szedd, nem fogod megbánni, ha sci-fi kedvelő vagy.
  • Serpa
    #156
    beletekertem a pilot első tíz percébe.

    fel is keltette a figyelmem a Föld felé tartó vmi.
  • mukika
    #157
    nagyon bejövős a 2. évad is. már csak azért is, mert végre eltünt az a baszott nagy USA logo a jobb alsó sarokból.
  • Rafaelo
    #158
    :(
  • mukika
    #159
    hm?

    sajnos az 5. részben visszatért az usa felirat... :( amúgy a 2. széria 3as illetve 4es része szerintem idáig messze a leggyengébbre sikerült.
  • Rafaelo
    #160
    vannak benne üresjáratok sajna néha olyan x aktás de egésszében jó