95
Hogy, vagy hol lehet sok különböző embert személyesen megismerni?
  • Calver
    #95
    mekkora necro, te jó kurva isten.
  • Armagedown
    #94
    Facebook, ott sok embert találsz
  • blackgamer
    #93
    UV-n
  • Sekler
    #92
    nyílvános Wc volt már?
    ja amugy borozóban is lehet pl én most hétvégén leszólíottam egy csajt ilyen helyen és tök jókat dumáltamvele... pontosabban csak leültem mellé aztán meg ment minden ahogy kell(bár már ezt is csak haverok mesélték utólag... film-szakadás volt ugyanis... az egyedüli aki nem élvezte a csevejem a barátja volt aki mellette ült... nahh mind1... végülis egyszer élünk :D
  • magus
    #91
    ha fizeted a soromet talan meg le is szophatsz
  • Rafaelo
    #90
    a sitten :D
  • Bliblibli
    #89
    pontosan!!
  • kasika
    #88
    vidám vasárnap.... :D
  • Jhon Balu
    #87
    jehova összejöveteleken!
  • kasika
    #86
    könyvesbolt kirakata előtt bámészkodva ;)
  • franco
    #85
    valamelyik nap még idéztem is

    szépen összeszedte a lényeget
  • Nh Shevits
    #84
    Ott a pont!
  • Kata
    #83
    A topik témájának kérdésére komolyabban válaszolva:
    - pl. bármilyen internetes chat vagy fórum szervez összejöveteleket, sokszor többszáz ember jelenik meg, ott valóban lehet ismerkedni (és jobb is, mint a neten...)
    - közös összejöveteleken, amikor valami túra vagy egyéb különleges alkalomból akár több baráti társaság is összejöhet, és így már lehet a haveri körön kívül is ismerkedni
    - némely emberek munkájukból adódóan is sok emberrel találkoznak, megismerkednek (pl. én ilyen mindenféle bemutatókon, vagy reprezentációs hülyeségeken, műsorokon találkoztam és találkozom sok emberrel)
    - az egyik legnyilvánvalóbb az utca, de sokan bátortalanok élni a szinte magától kínálkozó és mindenki számára elérhető lehetőséggel. Egy tér, egy park, padon ücsörgő, vagy sétáló, kutyát sétáltató emberek. Bárki leszólítható valami ürüggyel (kérdés mi merre van, cigi, tűz, fantázia kérdése), és utána finoman lehet elkezdeni ismerkedni, aztán kiderül, h kölcsönös-e a dolog. Ha nem, még mindig szépen el lehet köszönni, aztán továbbállni. Szerintem. :)

    és még biztosan számos hely van, ahol lehet, csak vagy nem jutott eszembe, vagy nem tudok róla. Mondjuk diszkóban pl. én kizártnak tartom az ismerkedés bármilyen szintjét... :)
  • Kata
    #82
    Én nem. Az egyik fél tuti, hogy mindig többet szeretne, mint pusztán barátság. De ez így van rendjén, ettől nem halunk ki. :D
  • maozedong
    #81
    attól függ.
  • echinacea #80
    I
  • MBugi
    #79
    Ki hisz a fiú lány barátságban?
  • Alice Sabbat
    #78
    ITtt elnéztek pár bulira és sok sok embert ügyesen aktíavan megismertek ...
  • kasika
    #77
    sztem próbálkozz a munkaügyi központban :p ott legalább a kisebbségbe nem botlasz bele

    [rasszista] najónemis...
  • Trade
    #76
    nalunk,hazibuli ma este.csak vip szemelyeknek
  • magus
    #75
    szopnek os poloban
  • skristof
    #74
    ott vanak?

    . . .
  • 12346
    #73
    xD
  • Amse
    #72
    Hajrá!
    Modjuk te sem büszkélkedhetsz.

    2005. 05. 31. - Aláírás

    (Plusz 1 db téma a gumiszobában)

    Nem kötözködöm csak halkan megjegyeztem:)
  • sz4bolcs
    #71
    Aki ilyen kérdést képes föltenni, az sehol illetve sehogy...
  • Phat Smoker
    #70
    ahogy a dal mondja: "angyalbárban minden(ki) kicsit más!" vagy az angyalbőr volt ? mind1 :DD
    meleg fogadtatásban lesz része a topiktulajnak az biztos! :-))
  • franco
    #69
    itt se lennék takarító....
  • Blasta
    #68
    itte
    Főleg SZOMBATONKÉNT!!!!!
  • Alice Sabbat
    #67
    az alcímre válaszolva! kit akarsz megismerni??? mien embereket ... ?
  • Phat Smoker
    #66
    hát akkor először meg kell ismerni valahol egy lányt, rákell beszélni hogy ez neki is jó lesz, és ha benne van, már bent is van(nak)! :-))
  • franco
    #65
    de oda is párral érdemes inkább menni
    másképp viszonyulnak az emberhez

    (bár tudom hogy poénra vetted)
  • Phat Smoker
    #64
    kedves topiknyitó! próbáld ki a swinger klubbokat, állítólag sok embert meglehet ott (közelről) ismerni!
  • Aspyrin
    #63
    parancsolj -.-
  • Phat Smoker
    #62
    milyen topicot látnál szivesen ? :-)
  • echinacea #61
    Nézd meg a tudomban... a Mitől vagy boldog? témát. Írj is légyszi,légyszilégyszilégyszilégyszilégyszi
  • Crazygirl
    #60
    nem lehetne vmi ertelmes topicot letrehozni?...
  • Nh Shevits
    #59
    egyébként ha felesleges topicnyitogatás helyett kicsit elgondolkodnál akkor meglenne a válasz
  • Phat Smoker
    #58
    nem olyan szar kép, de nem 'vanak' hanem 'vannak'!
  • echinacea #57
    nagyon yo
  • echinacea #56
    a filmeken, könyvekben, szinházban, metróban, munkanélküli hivatalban, márc. 15-én