14
minden a mi eme telóval kapcsolatos..
  • kozmiviktor
    #14
    valamelyik need for speed van Sindel????
  • fzoli990
    #13
    nfs van?
  • Marki
    #12
    Korábban vettem egy IrDa infrád, de semmit nem csinál azon kívül, hogy világít.. Honnan lehet letölteni progit, amivel műveleteket is lehet végrehajtani?
  • sumi
    #11
    nem tud vki eme telóhoz cucokat??kép,cshang,humoros dolgok ,stb????
  • Sindel
    #10
    Én Ózdon vettem, franc se tudja a nevét. Infraportot azért vegyél, mert MINDEN infrás mobilhoz jó. Az adatkábel csak egy bizonyos mobilhoz. A miénk ötezer körül volt.
  • sumi
    #9
    adatkábel hol,és mennyiért kaphatő ehhez a telóhoz??azzal talán le tudnám szedni a képeket róla...
  • sumi
    #8
    milyen infraportod van? kb mennyibe kerül??
  • Sindel
    #7
    Linux, vegyél jobb infraportot! Nekem simán átküldi a telóról a gépre a cuccokat!

    Amúgy kb. 400 mobiljátékom van a gépen, franc se tudja, ebből melyik ferraris... Mondj játékneveket, és utánanézek, megvan -e!

    Csáó!

  • sumi
    #6
    nincs vkinek ferraris játéka ehhez a telóhoz??????
  • PeeTeR
    #5
    maskor BlueTooth -os telefont vegyel...
  • sumi
    #4
    ha ez igy működött volna nem kértem volna segitséget...azért köszi
  • Duddits
    #3
    Minek nyitsz neki topikot?? A K500i topikba nem fért volna el? Ugyan az a 2 teló...


    De, hogy segítsek. Kapcsold be az infrád, majd a telefonon nyomd meg a Küldés infrán funkciót. És láss csodát, át is megy a gépedre.
  • sumi
    #2
    ja és ES-620 INFRAPORT-om van azzal próbálkoztam....felfelé ment az adat , lefelé nem...
  • sumi
    #1
    hali.mivel tudnám (progi) lecibálni a képeimet erről a telóról??help....köszi...