33
Néha kihagy a bal klikk, a hardver viszont jó
  • FL Zoli
    #33
    basszus nekem is ezt csinálta, sőt néha triplán. Orosz módszerrel ideiglenesen helyrejött, de aztán megint rákezdett.
  • szabi34
    #32
    Nekem mindegyik egérrel ugyanezt csinálja, nem hinném hogy mindkettő rossz. Megoldást viszont nem találtam rá még.
  • Hector Troy
    #31
    Kipróbáltam újból a másik egérrel, és most azzal jól működik. Nem értem, hogy először miért nem ment.
    Úgy látszik mégis csak az egér ment tönkre.
  • Hector Troy
    #30
    Sziasztok, az a bajom hogy usb-s egeret használok, és amikor egyszer kattintok a bal gombbal, sokszor dupla kattintásnak veszi. Amiket próbáltam és nem vált be:
    -másik egér (ue.-t csinálja, szóval nem egér gond)
    -mappa beállításainál, nincs átállítva a dupla klikk
    -egér driver install/reinstall
    -dupla kattintás sebessége, "click lock"

    Angol win 7-et használok jó ideje, és egyik napról a másikra jött elő a probláma...
    Köszi a segítséget előre is!
  • motosiese
    #29
    Sziasztok
    Olyan problémám lenne, hogy mikor a bal egérgombbal kattintok akkor a jobb funkciója is előjön, a jobb egérgomb nem is működik, és sokszor megakad az egérrel való váltás a weboldalak, mappák ... között.
    A NOD nem talált vírust.

    Nem tudjátok mi okozhatja (több egérrel kipróbáltam már, de nem az egér a rossz)
    Segítségeteket köszönöm
  • rtomo
    #28
    ja és trágyát is árulnak a tehenészetben, pedig az szó szerint szar :DDD
    mai világban még azt a szart is el lehet adni jó drágán.. :)
    ha van lami aki megvegye :)
    ( itt nem rád célzok sonic félreértés ne legyen.. )
  • rtomo
    #27
    szerintem az alaplap is hibás lehet........
    ha másik gépen tökjól megy, de azon a gépen egyik egér se, akkor az alaplab asdzar...
    vag ypróbáld a vinyót az xp-vel együtt átrakni másik gépbe és úgy tesztelni
    (mármint ha neked is megvan a lehetőség, h egyszerre 3-4 gépet szerelj :DDD)
  • Nonoo
    #26
    Szia!!

    Kérdés, hogyan kaptad le a mikrokapcsolót takaró műanyag cumót?? Lekaptad a gombot vagy máshonnan közelítetted meg a problémát??

    Köszi
  • sonance
    #25
    Utánanéztem, tényleg sok helyen olvastam, hogy szarakodik az egér. Viszont azt nem értem, egy cég hogy engedheti meg magának, hogy ilyen sz**okért 10e forint felett kérje pénzt. Amikor vettem, akkor még 10k fölött volt.
  • Borg
    #24
    Az IME 4.0 mindenképpen szériahibás, aztán hogy nálad társul e ehhez más is...
  • sonance
    #23
    hmmmmm.... 1 ötletnek nem rossz. Lehet benne valami. Viszont a gond 1 picit másabb, ugyanis MÁS egerekkel is ugyanezt csinálja a gép! Egy ablakkal kipróbáltam, le-fel tettem tálcáról, a bal gomb tökéletesen működik fizikailag, viszont 1-1 alkalommal csak az ablak KERETE villan fel. Arra gondoltam, valami program (pl NOD32) valamiért 1-1 pillanatra fókuszba helyezi magát, aztán visszamegy a háttérbe. Nem tom... Sztem rendszerújratelepítés lesz
  • Borg
    #22
    A gond hardveres, méghozzá az egered szar.
    Nagyon ne lepődj meg, mindenkinek az az IME 4.0. Szériahiba, hogy szar a mikrokapcsoló.
    Nekem kb 1 éves korában jött elő a jobb és bal gombnál is ez a kihagyás, de van akinek már újonnan is.

    Én úgy oldottam meg, hogy a gomb belsejére, arra a pontra ahol benyomja a mikrokapcsolót, ragasztottam egy kis 0.5mm-es műanyag szemcsét. Szal mélyebbre nyomja a mikrokapcsolót igy.
    Kb 3 hónapja megy igy jól. De úgyérzem megint kezd szarakodni :/

    Szal ha még garis az egered, vidd vissza. Ismerni fogják a problémát.
  • Rolesz
    #21
    Van ötletem vegyél új egeret.
  • sonance
    #20
    ühüm...
  • sonance
    #19
    Valakinek valami ötlet? A videókártya driver sajna nem oldotta meg a prolémát...
  • sonance
    #18
    Ismerős sztori.... Több évet dolgoztam számítógépszervizben, de még mindig vannak olyan dolgok, amik meglepnek. lásd ez... :)
  • jefferson83
    #17
    Bár nekem egyszer bal klikkel volt gondom akkor egy új videókari driver oldotta meg a problémát. Ne kérdezzétek miért. Már olyat is tapasztaltam, hogy proci miatt nem olvas floppyt egy szerver :)
  • sonance
    #16
    :D
  • izb
    #15
    Még az is lehet,ha profi vagy:))
  • PeeTeR
    #14
    hasznald a jobb gombot
  • Cicero
    #13
    Biztos nem az XP-el van a gond. Valami beállítás lehet (Vezérlőpult egér) asszem, van valami kattintás késleltetés is...
  • MiloShee
    #12
    Cső. Nézd meg a BIOS-ban az IRQ kiosztást. Előfordulha hogy össze van akadva valamivel.
  • Esrohnoil
    #11
    A jogtiszta XP lassabb. :D
  • Rafaelo
    #10
    nekem is
  • sonance
    #9
    USB-s, igen, PS/2 átalakítóval is próbáltam. Viszont vszínű NEM az egérrel van a gond, mert tök mind1 mit dugok rá, lagol a klikk.
  • sonance
    #8
    Végre! Valaki már észrevette! :) Szerinted véletlen?
  • Zsolo007
    #7
    LOL valószínű :D
  • izb
    #6
    Biztos
  • Thomsen
    #5
    Biztos a jogtisztaság miatt van.
  • laliking
    #4
    ez asztán ideillett
  • laliking
    #3
    usb-s??
  • izb
    #2
    Ferde a kép a weboldaladon.
  • sonance
    #1
    Üdv Emberek!

    Az egér: Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0

    A hardver: ABIT NF7, 2500+ Barton, 768MB Ram, 260GB Wincsi

    Szoftver: Az átkozott Windows XP :)

    A gond: néha nem klikkel az egér. Fizikálisan jó, más géppel tökéletesen megy, csak most, mióta megvan a jogtiszta vindózom (na, ennyit erről...) szarakodik az egér! Ha másik egeret dugok be (USB, PS/2, uyganmindegy) azok is "lagolnak". Mi lehet a gond? Ha találkoztatok ilyennel, írjatok lécci!

    Sonance