41
Operation Dorian Gray
  • social parasite
    #41
    legyszi mond meg, honnet lehet letolteni, ha mas nincs a magyart!
  • social parasite
    #40
    honnet lehet letolteni? van angol is ott?
  • M.A.D.
    #39
    miért? mert van hozzá magyarítás.
  • social parasite
    #38
    remelem, valaki olvassa majd ezt. azt szeretnem megkerdezni, kl lehet cserelni valahogy a nyelvet a progiban? mert nekem a spanyolul van meg es angolra nyelvure szeretnem kicserelni, legalabb az irtott szoveget.
  • Gabi82
    #37
    Sziasztok!

    Aki esetleg elakadna: Martin Mystere végigjátszás
  • Waterhorse
    #36
    Na lehet tudni már valamit az európai kiadásról? Még mindig nincs vmi patch ami az amerikaiban javítaná a lentebbi fagyás hibát?
  • kirol
    #35
    Én most ott járok, amikor a múzeumben a csajjal beszélek. Itt meg kellene vizsgálni a fali képet, d mindig kifagy. Így hogy jussak tovább?
  • Waterhorse
    #34
    Nálam is midig ugyanott fagy. Az egyik az elején amikor kilépek a szobából és meg akarom nézni a szobrot, a másik meg lenn a konyhában a csapra kattintva. Ennyit fedeztem fel, de nem is akarok tovább így játszani vele, majd ha orvosolták ezt a problémát akkor újra előveszem. Addig is nem keseredem el mert van még mivel játszani, de sajnálnám ha ez kimaradna.
  • nagykispeter
    #33
    mindig ugyanott fagy.általába ott ahol később lehet valéamit csinálni
  • kirol
    #32
    Nálam nem fagy annyira, csak max 1 fagyás/óra.
  • Waterhorse
    #31
    Most keresgéltem, de nem találtam google-ban semmit. Hivatalos oldalon nix patch. Egy olasz oldalt találtam 2 patchel, de egyik sem volt jó. Már angol nyelvű fórumokban is olvasgatttam és másnak is volt már ilyen problémája. Nem tdutak segíteni rajtuk se. Lehet, hogy másik gépen kéne próbálkozni ott mit csinál, vagy a hivatalos oldalon rákérdezni.
  • Lammer
    #30
    nekem is ue... pedig jopofa kis kalandgemnek igerkezik a cuccos... utoljara nem is tudom talan a Runaway varazsolt el kaland temaban ;) jolenne ha orvosolnak a problemat :C
  • Waterhorse
    #29
    Na talált már valaki megoldást a fagyásra? Nekem is ez a bajom, 5 percet sem tudok egyhuzamban játszani.
  • Lammer
    #28
    szia!

    enis feltettem a gamet(kiprobaltam a magyaritast, szal avval) es ugyenz a problema, amikor kijovok a szobabol es raklikkelek, hogy nezze meg, elmondja, de nem jon vissza az eger... :DDD megy a zene, de az eger sehol, igy marad a CTRL+ALT+DEL :CCCCCC
  • kirol
    #27
    Hát nekem azért nem olyan durva.

    Nekem mondjuk 1 óra alatt 1x fagy le.
  • BBird
    #26
    Hát nekem baromi sokszor fagy, így még a házból sem jutottam ki. Idegességemben már le akartam törölni, de egy napot adtam még neki, hogy majd ma írok fórumba, hátha tud valaki megoldást. Mert az, hogy minden 5. klikkre fagy... nem igazán okés. :-)
  • kirol
    #25
    Ja, nekem is fagyogat.

    Te hol jársz?
  • BBird
    #24
    Szerintem pont a sok kis apró (felesleges) részlettől jó, végre nem egy steril környezet, ahol minden képen csak arra kattinthat az ember, amire szüksége is van. Ettől válik kicsit élethűbbé.

    Engem viszont az zavar, hogy valamiért fagy oly mód, hogy bizonyos tárgyakra klikkelve mintha elkezdené mondani a magáét, de nem ír ki semmit a képernyőre, s csak ott áll. Majd nem tudok csinálni semmit. Se esc, semmi, csak a ctrl+alt+del.
    Ez másnál is megtörtént?
  • kirol
    #23
    Most tettem fel a honosítást, így el is kezdtem. Az elején járok, felhívtam a szerelőt, valaki csenget és itt tartok.

    Az zavar engem de nagyon, hogy mindenre kiír valamit, így elveszek a részletekben.
  • kirol
    #22
    Van már valahol magyar végigjátszás?
  • Harly18
    #21
    Én kipróbáltam és szerintem nem olyan rossz, csak nem volt időm vele játszani, épp csak belekukkantottam.
  • ChevyG #20
    sztem annyira nem népszerü a gém
  • Harly18
    #19
    Nincsen valakinek magyar végigjátszása?
  • ChevyG #18
    leirás
  • ChevyG #17
    nem zárkozok el semmilyen játék-tipustól

    ez nem jött be és kész, de ez az ÉN véleményem, tehát attól még másnak teChet!
  • BBird
    #16
    Ugye nem mondod komolyan, hogy nem tudtad erről a darabról, hogy kaland? :-)
  • N1
    #15
    Nagyon jó kis kalandjáték
  • ChevyG #14
    nem az én stilusom
    azt gondoltam valami 2od osztályu hentelös
  • M.A.D.
    #13
    Én már egy hete nyomom...úgy napi 30 percet...:) Mivel....szabin vagyok...így...sajnos..:)
  • BBird
    #12
    Vagyis bővebben? :-)
  • ChevyG #11
    kipróbáltam. háááát....
  • N1
    #10
    ott a pont
  • Solid Snake
    #9
    Ha valaki elakadna.........
  • N1
    #8
    hajrá, és mesélj meddig jutsz el
  • ChevyG #7
    én ma fogom, ha minden igaz
  • N1
    #6
    Vki nyomja vele már?
  • ChevyG #5
    én is kiváncsi vok rá, de még nem szedem
  • Atomreaktor
    #4
    Sztem nagyon jó kis játék lesz, sajnos a hétvégén nem tudom tesztelni, mert nyaralunk, de utána rávetem magam:)
  • ChevyG #3


  • ChevyG #2
    NFOrce:

    Martin Mystere : Operation Dorian Gray (c) Gmx Media

    Group: NOGRP
    Section: PC Game ISOs
    Nuked: No
    Rls Date: 2005-07-26
    Size: 41x15
    Hivatalos oldalak:

    http://www.artematica.com/
    http://www.gmxmedia.net/

    HCG előzetes:
    "Martin Mystére

    Most, hogy elkezdem írni a Martin Mystere előzetesemet, nem igazán tudom eldönteni magamban, hogy miért nem meséltem még nektek erről a remeknek tűnő point 'n click kalandjátékról. Az előzetes videók és képek alapján nagyon szép grafikája van, történetét tekintve pedig olyan, mintha összegyúrnánk a Gabriel Knightot és az Indiana Jones-t.

    A programot fejlesztő Artematica Entertainment nem ismeretlen a kalandjátékok műfajában, ám sokan inkább nem emlékeznének rájuk. A csapat régebben Paolo Eleuteri Serpieri díjnyertes Druuna képregényét dolgozta fel (Druuna: Morbus Gravis) és bizony a program csúnyán felejtős lett (pedig a képregény milyen jó�). Ennek eredményeképpen a srácok elkezdtek akciójátékokat írni, majd 2003 végén döntöttek ismét úgy, hogy újfent szerencsét próbálnak egy adventure-rel.

    Koncepciójukon nem változtattak sokat, ismét egy képregényhez nyúltak. Ezúttal a szintén olasz Alfredo Castellinek az 1982-ben indult Martin Mystere sorozatának főhősét kívánják játékkörnyezetbe adaptálni és a helyzet sokkal jobban fest, mint négy éve a Druunánál. Maga a képregény amúgy nagyon érdekes, Martin Mystere egy paranormális esetekkel foglalkozó nyomozó, a széria során többek közt kinyomozta Stonehenge rejtélyét, elolvasta a Necronomicont, felfedte a farkasemberek kilétét és a loch ness-i szörny titkára is fényt derített. A franchise annyira sikeres lett, hogy később a Dark Horse label kezdte el terjeszteni globálisan Martin Mystery címmel.

    A PC-s játék az Operation Dorian Gray alcímet viseli és nem kevés dolgot emel át Oscar Wilde zseniális kreálmányából. Martin Mystere-rel rejtélyes módon elkövetett gyilkosságok kinyomozása lesz a feladatunk és bár a fejlesztők nem nagyon akarnak ennél többet elárulni, én biztos vagyok benne, hogy egy remek történettel leszünk gazdagabbak.

    Az irányítás tipikus point 'n click jellemzőkkel bír, különösebb probléma ezzel biztosan nem lesz. A ránk váró rejtvények eleinte könnyűnek tűnnek majd, ám előrébb haladva egyre keményebb kihívásokba futhatunk bele, minek köszönhetően 15-20 óra játékidőt könyvelhetünk el. Nem veti meg a program a kisebb poénokat sem, habár konkrétumot nem igazán hallottunk még.

    A grafika a szokásos, 2d-s háttereken mozgó 3d-s figurák és objektumok várnak minket, azaz egy ízig-vérig 2.5d-s programmal lesz dolgunk. A megjelenés már nincs messze, elképzelhető, hogy az ősz megkezdtével már játszhatunk vele. Remélem, hogy az Artematica Entertainment ezúttal kiáll magáért és bebizonyítja, hogy ért a kalandjátékokhoz, mert jelenleg épp a Still Life-ot tesztelem és nem vagyok valami boldog..."