360
Humoros és aranyos videók
  • Bucser
    #320
    Nagyi vs Merci

    Szerintem mindenki látta már de nagyon LOL:)
  • Bucser
    #319
    BAzz töröljön mindent a modi mert hülye vagyok ma megint.. rossz topic....

    [elgondolkodik hogy mér mindig csak a topic címének elejét olvassa]
  • Bucser
    #318
    Szóval a Coca Cola összetevőinek beszállítása

  • Bucser
    #317
    shit modi törölje pls...
  • Bucser
    #316
    Bocs ha volt már:) De szerintem isteni:D

  • eZo
    #315
    Ha már volt akkor boccs: Romantikus Este
  • DJviolin
    #314
    Én is. :D
  • DanielT
    #313
    Aaaztarohadt, a végén sírtam a röhögéstől!! :DD
  • DJviolin
    #312
    The good old days

    Egy kisfilm az ultrakönnyű repülés hőskorából. Abból a korból, amikor még a pilóták 99%-a nem tudta, hogy mi az az UL. Abból a korból, amikor még az UL pilóták között a sport fiatalsága miatt még nem lehettek profik :)), csak lelkes aviátorok. :) A film hossza 4 perc. Mindenkinek ajánlom, mert ilyen jót ritkán fogtok röhögni, pláne a végét érdemes megnézni. :) Jó szórakozást hozzá.
  • DJviolin
    #311
    Ennek a videónak kellene egy jobb felbontású verziója. Nem tud valaki egy linket?
  • Sanyix
    #310

    ez nagyon lol :DDDDDDD
  • PLaci #309
  • DJviolin
    #308
    60+

    http://media.habostorta.hu/pub/2.wmv
  • _Neo
    #307
    winamppal lehet nézni... (16/18+)

    kicsit sok a reklám de nagyon funny! :D
  • Tomo15
    #306
    Ideggörcs-eD:
  • CSOCSO
    #305
    hat igen..... no comment...
  • CSOCSO
    #304
    ez tanulsagos volt!!!:D
  • magus
    #303
    joh, elso sokkon kivul srac elmeletileg vmi olyan durva tancot lejt amin en megfekudtem
  • magus
    #302
    BÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


    mi ez?:D

    neeeeeeeee
  • I.C.ram
    #301
    De valahogy Európa mégsem hágja meg oda-vissza az emberi erkölcsöket.
  • NaNoKuTyA
    #300
    azt nem mondtam, hogy ami itt folyik az miden normális, de disznóval nyaltni magad, az beteg szvsz!
  • PLaci #299
    Újabb humoros reklámok a láthatáron...

    Citroen Picasso - Elit series
    Chello - Modemes net
    Friskies Vitality Plus
  • Pyotr
    #298
    réklám
    nekem teccik:)
  • akos
    #297
    azért ez igy ebben a formában nem igaz.
    kb. annyira lehet ez abnormális, mint nálunk a valóságshowk... sokan utálják, mégis sokan nézik. még azok közül is, akik utálják.
    a japán kultúrából gyökereztetve nyilván megvannak az okai, hogy ilyen műsorok születnek és hogy ezekre miért van kereslet.

    ha azt vesszük, hogy az évezredes európai kultúrából mi maradt mára (icram #294), akkor ugyanolyan leépülést figyelhetünk meg. a klasszikus görög/római filizofikus megközelitéstől kezdve a reneszánsz polihisztor embertipuson át a mai értékválságig. a reneszánsz ember tudott festeni, szonátát költeni, tudott énekelni és táncolni... a mai mit tud? coca colát inni, pizzát rendelni telefonon és mónikashowt nézni.
    ugyanaz a leépülés itt is, mint a világ másik felén - csak másként ölt testet, hiszen mások a kulturális, társadalmi, szociologiai alapok.
  • NaNoKuTyA
    #296
    ez bárhonnan nézva abnormális!:)
  • ppk
    #295
    vaz elindult téneg :) köszi
  • I.C.ram
    #294
    Annyira visszataszító népség nekem ez a japán. Évezredes kultúrájukból semmi nem maradt meg szinte. Teljes szellemi leépülés, mindig csak az amcsikat fikázzuk, közben a japánok sokkal, de sokkal durvábbak! Egyszerűen a génjeikben van az idiótizmus! :D
  • Arthas
    #293
    Bazz inkább nézném ezt mint a szaros Győzike showt, ValóVilágot , meg anyátok köztét....
  • Aquir
    #292
    ha megtanulsz kicsit angolul könnyebben eligazodsz :)
  • ppk
    #291
    köszi,holnap ismét megkisérlem a lehetetlent :)
  • akos
    #290
    lol.

  • _Neo
    #289
    Akkor mutatom lépésről lépésre, hogy én hogy tudtam letölteni, mert ezt látnod kell! [URL=http://files.filefront.com/Targoncawmv/;4586234;/fileinfo.html]#269-es comment linkje[/URL]<--katt. Utána ide katt...(kép) aztán ide katt...(kép) és végül ide katt.(kép) Vagy ezt az utolsó linket add meg a letöltésvezérlődnek, ha a böngészőében nem bízol.
  • Placebó
    #288
    Persze hogy, az ős szemükben mi vagyunk a nem normálisak..:)
  • akos
    #287
    csak világnak erről a feléről nézve... ;-)
  • Placebó
    #286
    A Japánok nem normálisak :D
  • ppk
    #285
    erre a linkre nekem ezt irja---> Invalid Key or in use or Missing File
  • _Neo
    #284
    nekem nem volt vele gondom... visszanéztem most flashgetet ott ez a link van bennt: URL http://38.118.213.204/eivldhxisi+/personal/d/decens/Targonca.wmv
  • ppk
    #283
    nem jon le :( vmi uj oldalra visz be minden link .html végü sehol egy .wmv vagy .mpg szoval pendrivera sehogy nem tom lementeni? van vmi direkt linkje?
  • Haamtahk
    #282
    Állat barátok ne nézzék...
  • Haamtahk
    #281
    Tank