27
  • NuCLEARScoRp
    #27
    Újreg ne ugass!! A Vista nem idióta név, ellenben te az vagy!!
  • Fiok
    #26
    Back to Longhorn,a Vista idiótán hangzik.
    Amúgy MS!
  • fapapi
    #25
    Visszakapja ez a mocsok MS örülök neki a longhorn ugy is jobb név volt.

    Szivasák csak a MS t Ezekért meg fel lehet jelenteni :D
  • ttt ttt
    #24
    Mitha az Ms. pont ezért perelte volna le a gatyát a Lindows Os név bejegyzőéről, szóval ezt nekik is tudomásul kellene venni, bár inkább a céget fogják megvenni.
  • precision
    #23
    a #7 -ben van az igazság :D
  • pemga
    #22
    Ezzel a trükkel már bepróbálkozott a Microsoft. Szerencsére az ausztrál paplangyártók nyerték a pert, mert nem azonos szektorban engedélyezik az ottani törvények az azonos márkanevet.
  • peca
    #21
    inkabb utosebb oprendszer kellene..meg stabilabb...meg esetleg egy p3-on is eldocogjon...meg kevesebb hibaval...meg 1 nem tul fintazott kezekofelulettel...megy egy TENYLEG uj rendszerrel...biztonsagosabbal...stb..
  • Csaba
    #20
    Perelje is be őket, hátha elállnak ettől a béna névtől. Meddig agyaltak rajta, két percig?
    Sokkal ütősebb név kéne.
  • h4x0r
    #19
    Windows XLISTGUWERK v1.0
    A program GPL forrasu, barki felhasznalhatja, garantaltan platformfuggetlen, optimalis eroforrashasznalat es minimalis memoriahasznalat jellemzi. Minden hardvert tamogat, egyszeru kezelofelulete van. Ja, es nincs benne sem lokalis, sem remote hiba. :)
  • Mice
    #18
    :D bazzz ez űber :D
  • Roli
    #17
    juj 4 szmájli! zért majd megbüntetnek, de igaz még lehet akkor ki kell használni


    bocsi érte, de nem lehetett kihagyni
  • Roli
    #16
    védd le ezt a nevet, írj egy gagyi progit ezzel a névvel és majd ha netán talán elnevezik erre, akkor mjad majd kaszálsz! Remélem én is kapok, mint társ
  • galocza
    #15
    ive tasted my own medicine and ah, its bitter.
  • Yv@n
    #14
    Évek óta ott van.
  • Yv@n
    #13
    Nekem tetszik :)
  • rolika
    #12
    ezek a táncoló igazgatók nagyon gázosak
  • NuCLEARScoRp
    #11
    Egyértelműen csak pénzt akar az ürge!!! A SG meg megint lesüllyedt a bulvárszintre
  • h4x0r
    #10
    Hehe, akkor legyen Windows XLISTGUWERK. Ez meg biztos nem vedett :)
  • juhand
    #9
    Ez az egész levédéses, szabadalmas, szerzői jogos buzulás ide vezet.
  • Kensin
    #8
    Ehh..
    Levédetem a nevemet, és mostantól akit Norbi -nak hívnak, az perkálhat nekem
  • pemga
    #7
    Egy vállalkozó? A múltkor percek alatt tucat különféle céget sikerült összeszednem, akit Vistának hívnak :). Szerintem ez a fickó részéről puszta önvédelem, előremenekül, mielőtt még az MS perelné be jogtalan névhasználatért... >D
  • immovable
    #6
    Hogy sajnálom az ms-t, csak azt kapja amit ő is szokott csinálni mindenféle hasonló triviális dolgok miatt...
  • merlin11
    #5
    Hmm! Legyen a neve Windows Smiley! Úgy is le akarja védettni!
  • Hege15
    #4
    most szerintem lesz még egypár emberke aki a név miatt rá fog állni a windows vista-ra
  • Hege15
    #3
    há ja
  • FTeR
    #2
    1. a longhorn sosem volt a neve ennek a winnek, szimpla munka (kód) név volt. mint a whistler, csak a nagy felhajtás miatt nagyon ismerté vált.
    2. ez a Wall koma nem akarja az altavistát meg még ezer másik céget is beperelni?
  • [NST]Cifu
    #1
    Magyarul:
    John Wall odament a redmondiakhoz, és azt mondta, hogy "skacok, ha fizettek nekem egy szép kerek összeget, akkor az nekem jó, és magatoknak is megspóroltok egy kis fejfájást". Fő az önzetlenség. :))

    (Vajon az ablakgyártók is meglátogatták őket, mikor a "Windows" nevet akasztották a programjukra? :)))