FC Parma

← ElőzőOldal 46 / 46

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#32
na megkértem am odikat hogy tegyék be :-)

Sheva
#31
szóljak neked?

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Sheva
#30
nem tudsz vele betelni? 😄DDDDDD

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

#29
még mindig az Intere sikerült a legjobban sztem 😊

Fyrex
#28
nem értök hozzá láma vatyok<#lama><#lama><#lama>
nem jönnek a bannerok<#hehe>help mi

Avanti Crociati!

McFrost
#27
Hail Tesókám! Üdv Itáliában!
ÁCSI Párna...

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Sheva
#26
Fyrex tetesd be a bannert a modikkal

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#25
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Avanti Crociati!

Sheva
#24
milanos volt régen <#vigyor1>

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

gabber_saviola
#23
Persze hogy Morfeo, imádom azt az embert

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Sheva
#22
szinte éreztem h Morfeo lesz rajta...
KURVA JÓL NÉZ KI GABBER! <#eljen>

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

gabber_saviola
#21

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Sheva
#20
értem

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#19
probálunk igazolni két csatárt! még nem árulták el hogy kiket

Avanti Crociati!

Sheva
#18
így van... de most akkor ki lesz a két csatár?

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#17
az a minimum!

Avanti Crociati!

Sheva
#16
hát jah... elsõ 10be jó lenne odaérni 😊

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#15
hát nem oda való a csapat az 7szentség<#ejnye1>

Avanti Crociati!

Sheva
#14
remélem ebben a szezonban nem lesz kiesõ helyen a Parma

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#13
áze<#eljen>

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#12
fájreksz topig <#worship>

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#11
--------------PARMA TAKE ANOTHER STEP FORWARD-----------------

(July 23) – SESTOLA – Mario Beretta was satisfied with Parma's 4-1 win over Castelnuovo Garfagnana. The coach said: 'I have seen more than I expected. After all the hard work put in at training we have produced some interesting play. It's natural that at the moment we have to be careful that we don't create too much distance between those who haven't played. When everyone is at the same level then it will be easier. It's not the individuals that interest me at the moment but how the team is moving. There are still some errors but the important thing is to improve step-by-step.'

www.fcparma.com

Avanti Crociati!

Fyrex
#10
----------------------------------------Ennio Tardini-----------------------------------------------



Férõhely: 28783
Épült: 1923
Cím: Viale Partigiani d'Italia 1, 43100 Parma

Avanti Crociati!

Fyrex
#9
Ketten jönnek Gila helyett

Az AC Parma együttese a héten eladta Alberto Gilardinót az AC Milannak, a nem túl jó pénzügyi helyzetben lévõ klub a csatárért kapott pénzért két támadót szeretne vásárolni. Az elmúlt két esztendõben a Serie A góllövõlistájának második helyén végzett Gilardino ez idõ alatt 46 gólt szerzett.

"Azon dolgozunk, hogy két új csatárt hozzunk a klubhoz" - nyilatkozta Oreste Cinquini sportigazgató. "Nagyon elégedettek vagyunk az egykori játékosunkért kapott összeggel, amelynek egy részét erõsítésekre szeretnénk költeni. Az edzõ Mario Beretta megadta azoknak a nevét, akikkel felvesszük a kapcsolatot rövidesen."

Avanti Crociati!

Sheva
#8
<#eljen>

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#7
pont ez járt a fejömben😛

Avanti Crociati!

Sheva
#6
ha banner kell szólj gabbernek bizti csinál neked 😄DDDDDD

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#5
<#idiota><#idiota>

Avanti Crociati!

Fyrex
#4
-----------------------Bucci hosszabitott jejeje😛-----------------------------

Az AC Parma veterán hálóõre Luca Bucci ismét meghosszabbította szerzõdését a Serie A-ban rájátszás után bentmaradt együttesben. A 36 esztendõs játékos egy esztendeig marad még klubnál.

Bucci az elmúlt évben Sebastian Frey mögött jobbára tartalék volt, a francia hálóõrt viszont néhány hete kölcsönadták a Fiorentinának.

Ugyancsak a klubbal kapcsolatos hír, hogy Francesco Ruopolo a Lokomotiv Moszkvához igazolhat, az orosz klub felfigyelt ugyanis a képességeire.

Avanti Crociati!

Sheva
#3
jááá Fájreksz topic 😄DDDDDDD

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Fyrex
#2
Mario Berettát nevezte ki a Parma csapata új trénerének. A 45 éves edzõ az elõzõ szezont a Chievo Veronánál töltötte, ahonnan még az idény vége elõtt menesztették a csapat gyenge szereplése miatt.

Beretta kinevezésével õ lett 12 hónap alatt a Parma harmadik trénere, hiszen egy évvel ezelõtt Silvio Baldini, majd késõbb Pietro Carmignani ült a kispadon. A hírek szerint Beretta segédje Daniele Zoratto lesz.

A Parma emellett egy évvel meghosszabbította a kapus, Luca Bucci szerzõdését. A 35 éves hálóõr a télen érkezett szabadügynökként az Empolitól. Ugyanakkor 1993-1997 között már védett a parmai csapatban, akkor 1995-ben UEFA-kupát is nyert az együttessel.
forrás: sportforum.hu

Avanti Crociati!

Fyrex
#1

Avanti Crociati!

← ElőzőOldal 46 / 46