FC Parma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hunbasser
#1494
õ is a 94-es vb döntõben hagyott ki egy tizit

ReaL MaDRid x siempre

fsgh
#1493
akkor teljesen meg vagyok nyugodva😊 amúgy jó reggelt😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#1492
KIEMELKEDÕ JÁTÉKOSAINK IV. - Enrico Chiesa (1996-1998)









Avanti Crociati!

Fyrex
#1491
ott volt a szmájli ne szívd mellre vicc volt, elnézést<#worship><#worship>

Avanti Crociati!

jbal
#1490
igen.ha az lesz 20.30-kor akkor este azt adják.én is örülök neki.
délután meg gondolom a Milan-Lazio-t

#1489
õt még én is láttam játszani, asszem visszavonulás elõtt az utcsó(?) évében, de akkor már nagyon öreg volt és nem nagyon hatott meg a játéka, sajnos fiatalabb koráról még felvételeket sem láttam 😞

fsgh
#1488
és persze yo8 Fyrex

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#1487
nem vagyok divatguszti😞 Mikor halottam az Interrõl még azt sem tudtam mi fán terem a foci...de nem untatlak titeket azzal a történettel hogy lettem Inter drukker....

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

gabber_saviola
#1486
yo8 Fájreksz

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#1485
jah

kiskorotban is meg nagykorodban is divatos leszel, ez tuti ^^

legendás pléjáink névsorát még majd folytatom 😊

mára csoki

Avanti Crociati!

fsgh
#1484
😄DDDDDdddd az tuti hogy Én Inter szurkoló maradok😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

gabber_saviola
#1483
+van szal: Daniele Massaro


íme

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#1482
Õrá annyira nem emlékszem, csak rémlik

"divatos kiskoromban" Parmás voltam, mert egyik nagy haveromnak volt egy rokona Olaszba és küldött neki egy Parma mezt és pármások lettünk és talán az volt az elsõ mez amit így élõben láttam

de volt még egy nagy kedvenc csak nem jut ezembe a neve. tudom, hogy Olasz volt és támadó, lehet hogy a milánban játszott de ebben nem vok biztos, játszott eb-n vagy vb-n (csak nem tudom melyiken) kihagyott egy tizit is, de nem robi bádzsó volt. amúgy robi is hatással volt rám, még olyan coffom is volt 😊

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

fsgh
#1481
a nagy Mátéjusz...legalább jó volt?


már befejeztem😊 eljutott oda ahova akartam😛😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

gabber_saviola
#1480
jaja 😛

amúgy nem kell mindenhova ezt #1474 bemásolgatni, köszönöm

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

fsgh
#1479
Máteuszt interben?😄D

#1477 : 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDD

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

gabber_saviola
#1478
gulitot meg fanbasztent a milánban 😊
kékesit az emtékában és fiser palit a fradiba 😊

nah nem is folytatom, mert rádöbbenek hogy milyen öreg vagyok 😄dddddddd

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#1477
Zamparini nem a sz@rral gurigázik ^^

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#1476
assemostvolt 😊

gabber_saviola
#1475
én még láttam klinszmant a tottenhemben, és a reálba vmi hugó száncsezt 😊

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

fsgh
#1474
van egy forumozó az Indexforumon aki nagyon értesült az olasz fociban na õ írta ezt:
(gejzagyerek)
"Készítettem egy listát-elsõsorban a Corriere dello Sport alapján- a Serie A csapatainak nyári átigazolásokra költött összegei alapján, a csapat neve után az elsõ szám az igazolásokra költött összeg,míg a második szám a el és kölcsönadásokból származó bevétele az adott klub-nak,íme a lista:



1. Internazionale -46.8 millió eu +24 millió eu

2. Palermo -38 millió eu +20.3 millió eu

3. Fiorentina -30 millió eu +5.5 millió eu

4. Milan -23 millió eu +52.5 millió eu

5. Lazio -18.8 millió eu +0

6. Roma -11.8 millió eu +11.6 millió eu

7. Sampdoria -7.6 millió eu +12.1 millió eu

8. Udinese -6.5 millió eu +18.5 millió eu

9 Torino -6 millió eu +0

10. Parma -4.8 millió eu +21 millióeu

11. Catania -3 millió eu +5.2 millió eu

12. Atalanta -2.5 millió eu +1.75 millió eu

13. Empoli -2.3 millió eu +11 millió eu

14. Messina -2.1 millió eu +3.1 millió eu

15. Cagliari -1.9 millió eu +400 000 eu

16. Siena -1.8 millió eu +2.1 millió eu

17. Chievo -1 millió eu +8 millió eu

18. Livorno -800 000 eu +0

19. Reggina -800 000 eu +600 000 eu

20. Ascoli -200 000 eu +5.5 millió eu
"

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#1473
😄DDD nagyöreg 😮P

gabber_saviola
#1472
láttam mind3 játékost játszani
Dino Baggio nagy kedvencem volt még "divatgusztáv" kiskoromban 😊

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#1471
hát igen, nem a szar játékosok közé tartoztak, Stoickov-ot mondjuk csak felvételrõl láttam játszani ugyebár a korom miatt, de láttam és csodáltam...



<#eljen><#eljen><#eljen>

fsgh
#1470
na róla már van fogalmam😉 és idén egy nagy tehetséget neveltek ki😊 gasbarroni😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#1469
KIEMELKEDÕ JÁTÉKOSAINK III. - Adrian Mutu (2002-2003)



KLIKK0

KLIKK1

KLIKK2

Avanti Crociati!

fsgh
#1468
csak Roberto Baggiot😛

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#1467
😊)))

Én még sajna õt: #1465 se ismertem:S

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#1466
hát akkor még engem sem tulzottan 😊))

Avanti Crociati!

Fyrex
#1465
KIEMELKEDÕ JÁTÉKOSAINK II. - Dino Baggio (1995-2001)











Avanti Crociati!

fsgh
#1464
na amikor õ játszott még nem érdekelt a foci😛 de bztos jó játékos lehetett😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#1463
KIEMELKEDÕ JÁTÉKOSAINK I. - Hristo Stoickov (1995)







Avanti Crociati!

gabber_saviola
#1462
kiváncsi voltam a véleményedre 😊

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#1461
hozzáfûznivaló? 😊

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#1460
köszönöm a válaszokat

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#1459
legnagyobb veszteségünk egyértelmûen Simplicio, a tavalyi idény legjobbja volt, az egész középpályát szervezni tudta, védekezésben és támadásban is nagyon erõs volt

a legnagyobb nyereség azthiszem a Juventust is megjárt Andrea Gasbarroni, ugyanis a széleken Marchionni és Bresciano távozásával nagyon sokat vesztettünk, reméljük õ tud mutatni valamit

igazából a pontlevonássokal még nemigen számoltam el a bajnokságokban, a Fio szerintem mindenképpen ott lesz a középmezõnyben a ponthátrány ellenére is, a Lazio szerintem nem elég erõs ahhoz hogy bentmaradjon, bár nagy kérdés számomra h mit fog mutatni a csapat, mennyire motiválja õket esetleg a pontlevonás

Avanti Crociati!

Fyrex
#1458
hogy hova szeretném és hogy mi a realitás, hova várható, két külön dolog...

én maximálisan elégedett lennék egy 10. hellyel, de idén ezzel a kerettel mindenképpen a kiesés elkerülése a cél, ami szerintem reális lehet

kb 12.-14. hely környékére várom a csapatot, de a Torinói meccset remélem láthatom TVben, és okosabbak leszünk kicsit

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#1457
kövi kérdések:
ki az a távozó aki a legnagyobb veszteség?
ki az az érkezõ aki a legnagyobb nyereség?
szerinted hol végez a fio a 19 pontos hártánnyal?
lacsijó kiesik-e a 11 pontos hátránnyal?

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#1456
hova várod a Parmát idén?

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#1455
Sabato 9 settembre 2006
Roma–Livorno (ore 18)
Fiorentina–Inter (ore 20.30)


Domenica 10 settembre 2006 (ore 15)
Atalanta-Ascoli
Cagliari-Catania
Chievo-Siena
Fiorentina-Inter
Messina-Udinese
Milan-Lazio
Palermo-Reggina
Torino-Parma (ore 20.30)

Avanti Crociati!

Fyrex
#1454
elsõ dolgom volt kikeresni ezt a meccset mikor kiírták a sorsolást 😊)

azthittem már h utolsó forduló lesz, de nem ^^

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#1453
mekkora derbik lesznek itt 😊

14ª Giornata - 3 Dic 2006 - 22 Apr 2007
PARMA-PALERMO

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#1452

Avanti Crociati!

fsgh
#1451
csináltam denem lett olyan mint a tiéd😛 (Inter topicban van)

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#1450
és köfi all

Avanti Crociati!

Fyrex
#1449
van választásom? 😊 csinálj of korsz

de még az enyém sincs kész

Avanti Crociati!

hunbasser
#1448
nincs levédetve,szal nyugodtan 😛

ReaL MaDRid x siempre

fsgh
#1447
Fyrex baj lenne ha valami hasonló bannert probálnék összedobni az Inter fórumba?😊 mert jó ötletet adott ez a banner😊 de csak akkor csinálom ha téged nem zavar...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

jbal
#1446
remek.szép.grat!

fsgh
#1445
nincs mit😊 uhhh gyönyörû a banner😉

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!