12
  • Bubbax
    #12
    Az Izraeli multik nem rabolnak, épp ellenkezőleg rengeteg pénzt fektetnek be akárcsak a nyugati országok. Aki rabol az a magyar nagytőke. Ezt egy zsidó embertől hallottam.:)
  • uniu
    #11
    Mindig iranyit vki. A nem a zsidok lennenek lenne mas. A nacik is iranyitottak, es elegge +kerdojelez7o modszerekkel... A gond az, hogy rablas folyik, es nem mi rabolunk.
  • UnnameD
    #10
    Igazad van, Kína nem komálja annyira amerikát. De hát mit számít ez, ha egyszer már a mi országunk is az irányításuk alatt van. Nekem ezt egy zsidó ember mondta, akivel jóban vagyok, hogy az már tényleg túlzás amit itt csinálnak. Szerencsére már nem tudnak sokáig rabolni, de most amit lehet még kizsákmányolnak. Na jó, ezmár eléggé offtopic, ugyhogy részemről ennyi
  • uniu
    #9
    Mi ebbol a tanulsag ? Asszimilalodni kell!:) Irany a dohany utca, +sabesz dekli. Ha mindenki zsido lesz, mindenki a vilag ura lesz -> tehat nem lesznek kis zsellerek:)Es te boldog jobboldali zsido leszel:)
  • sajoati
    #8
    nem akarlak elkeseríteni, de ez a Te világképed. valójában -- történelmi léptékkel nézve -- a ma már Kínáé, Indiáé. Ketten összesen 2.4 milliárdan vannak. Indiában másfél hónap alatt!!! születik annyi ember, mint amennyien Budapesten összesen élnek.

    Kína is izomból nyom le mindent, ugyanakkor nem vevo az amerikai sz@rságokra, M$, GM, stb. megcsinálja a saját dolgait. (Ja, és mondj egy olyan országot, ahol nincsenek kínai negyedek.)



  • UnnameD
    #7
    Nem akarlak megbántani, de igen. Támogatom, hogy minden ember legyen egyenlő, csakhogy a zsidók jelenleg a világ urai (amerika az övék, és most épp európát, köztük a mi kis hazánkat is hatalmukba kerítik).Nem vagyok náci, elítélem hitlert. Csak látom, mi folyik.
  • Alfa Of NS
    #6
    LOL
  • uniu
    #5
    Itt az ideje a koser prociknak is:)
  • Tetsuo
    #4
    Te zsidó vagy?
  • Antifasiszta
    #3
    antiszemita vagy?
  • UnnameD
    #2
    Izraelbe? Minek? Amerika=Izrael.
  • Antifasiszta
    #1
    Ez az! csak így tovább