37
Érdemes-e megvenni?
  • jsebak
    #37
    Nokia 6610i-s telcsi volt már nekem pár darab, de sajnos nagyon sok a hibálya....De az a baj, hogy nagyon meg szoktam a használatát, ha van korekt árban valakinek meg veszem,köszi üdv. - Jani
  • tyler82
    #36
    Eladó egy jó állapotban lévő Nokia6610i mobiltelefon. Eredeti Nokia töltővel és akkumlátorral. Ár:12.000HUF Alkudni lehet. :)



    Érdeklődni mailben vagy MSNen lehet: [email protected]
  • tyler82
    #35
    Oldalt van a gomb(ok). Azzal lehet hangosítani....
  • Lacika25
    #34
    Sziasztok!
    Nem lehet ezt a telefont (N6610i) valahogy felhangosítani? Alig hallom amit beszélnek. Utcán már fel sem veszem mert ha elmegy egy autó mellettem esélytelen az egész hogy halljak valamit. Lehet ezzel valamit kezdeni? Köszönöm ha valaki tud valamit!
  • tyler82
    #33
    Helló!
    Érdeklődnék, hogy hogyan lehet (milyen progival) midi hangszekvenciát kreálni meglévő mp3 ból esetleg wawból nokia 6610re. CooleditPro-val TS-AudioToMIDI Realtime Converterrel próbálkoztam de semmi. A másik kérdésem hogy a telefonom milyen hangformátumot támogat? Csak midi??
    Illetve honnan lehetne (lehetőleg ingyen) csengőhangokat letölteni ami kompatibilis az én telómmal? (N6610)
  • choorkahun
    #32
    Eladó sorba került kétéves, jó állapotban lévő pannonos fekete Nokia 6610i telefonom,dobozában, gyári tartozékaival(töltő, fülhallgató, használati utasítás), plusz USB-s infra porttal. A telefonon rengeteg hang, kép és néhány extra játék van, kérésre rajta hagyom.
    Ára: 14000 HUF
    Ajándékba adok hozzá egy nyakbaakasztót
  • Pink Tiger
    #31
    hello van egy ilyen telóm és eléggé összetört a képernyője, szeretném az adatokat átemelni róla pcre hogy aztán majd beírhassam az új telómba, kérdésem hogy ezt hogy lehet? az adatkábelen kívül szükséges valami spéci szoftver is?
  • csuhi
    #30
    Üdv!

    mennyit érthet egy 2 éves, Nokia 6610? (nem i-s)
    úgy kb.-re...?
  • Pheel
    #29
    Hehe! Jó ez a headsetes biznicc :)

    Mondjuk én csak GenueNokiát vennék abból is, de nincs rá szükségem :)
  • Gaba9
    #28
    nemvolt még ..
  • PeeTeR
    #27
    donteni soha nem konnyu :D
    mi meg azert vagyunk hogy megnehezitsuk a dolgod, amint latom sikeresen :DD

    de viccet felreteve. azert erdemesebb esetleg a K700i -t venni (ha most kimondottan az arakat vesszuk alapul) mert kesobb mondjuk dragabban el tudod passzolni mint a 6610i -t. Meg mint irtam mar nem utolso szempont a Bluetooth head-set sem. Figyelj keresel valami gyokeret es eladod neki 6-8.000HUF -ert (vagy esetleg meg tobbert - probalkozni lehet). 3 ismerosom is ezt csinalta... Kis hulyerekek viszik mint a cukrot mert boltba dragabb... maris visszajott a plusszba raforditott penzed egy resze.

    csak okosan kell csinalni :)
  • Pheel
    #26
    Lopás szerintem nem szempont. Mindent elvisznek, ha kint hagyod.
  • DannyBoy
    #25
    4 üveg pepsihez most adnak rádiót...kb az is tudja azt, amit ez a telefon^^
  • TommoT
    #24
    Hát most egyre nehezebb a döntés.
    K700i biztos jobb, csak 15ezerrel drágább. Nemtudom, hogy azt a 15 ezret erre költsem-e. Meg őszinténszólva, a baráti körben többségben a t-mobileosok vannak, bár mostanában egyre többen váltanak a vodafone-ra. És két embernek is k700i-je van.
    Meg az jutott még eszembe, hogy melyiket valószínübb hogy ellopják. :)
  • PeeTeR
    #23
    ez is egy velemeny. en nem ratukmalni akarom, hogy marpedig ezt vegye es kesz nincs vita! :D tavaly szeptemberben vettem es semmi bajom nincsen vele. illetve par hete azt hittem hogy kezd elkopni a joy de elvittem kitisztitatni es megjavult. dzsuvas volt mint az allat :D
  • Pheel
    #22
    Magánvélemény, ráadásul félig OFF is, de nekem volt a kezemben már a K700i és nem tudok sok jót mondani róla. Számomra olcsónak tűnő anyagokból van összerakva, ráadásul körülményes a használata a kezelőszervek milyensége okán.
  • PeeTeR
    #21
    39.990HUF a Vodanal es meg Bluetooth head-set is kapsz hozza. raadasul kifejezetten jo minosegu. egyik haverom adta el nekem mert nem kellett neki es tapasztalatbol mondom hogy jo..

    egyebkent ha tenyleg csak a radio dominal (meg akkor is a K700i -t mondom) vedd meg a N6610i -t. de hasonlistd ossze a ket telefont. meg azt hogy a ketto kozott ossz-vissz 6.000HUF kulonbseg van.

    ezt nezd meg - elsonel valaszd a Sony Ericsson K700i -t masiknal N6610i -t. szerintem egyertelmu a dontes de a valasztas a tied.
  • Sephi
    #20
    Nagy szar.
  • Rage47
    #19
    T630-od volt már?csak azért mert lehet h azt szándékozok venni...
  • Gaba9
    #18
    asszem igen ..
  • Gaba9
    #17
    nekem van egy független nem live-os .. ha érdekel pw :D
  • TommoT
    #16
    Helyzet az, hogy nekem 30ezren belül kéne rádiós mobil, aminek jó is a rádiója. Ennél jobbat nemtudok. K700i depo-n 56ezer, t-mobilon meg nemlátok k700i-t és más jó mobilt sem.
  • Rage47
    #15
    bocs h offolok kicsit;)) ja és thx h válaszoltál
  • Rage47
    #14
    ujan 40k?
  • Gaba9
    #13
    használtan igen .. srry nem tölem kérdezted :S
  • Rage47
    #12
    tényleg 31k a K700i??
  • Gaba9
    #11
    ehh nekem azvan
  • peet69
    #10
    én kaptam hozzá HS-t igaz én 35k ért vettem még :o

    amúgy ténykeg jó telefon nem okozott csalódást a rádió télleg jó :) életet ment unalmas sétálós pillanataimban :P

  • Gipsz75
    #9
    Nekem ilyen van már majdnem 1 éve, én kaptam hozzá headsetet, a rádiója nagyon jó, és a hozzáadott cuccal is simán élvezhető. A kamerát viszont felejtsd el, roppant sz*r. Amúgy szerintem jó telefon, a kamerán kívül 1 nagy negatívuma van még, nem tud mp3-t:(
    Amúgy nagyon sokáig bírja az aksi
  • PeeTeR
    #8
    mar nem azert de ennyi penzert inkabb vegyel egy K700i -t.
    6.000HUF -al dragabb es sokkal-sokkal jobb telefon mint ez! (tapasztalatbol tudom. a radioval semmi gond es az akkut sem zabalja)
  • Gaba9
    #7
    mérnem nézel vmi mást mer ez szentem elég gyenge telo ... !!
    van máson is rádio :D
    /de persze szerény vélemény/ :)
  • Bandee1987
    #6
    én is akarok venni egy ilyet. A kamera számomra nem is fontos, a rádió viszont annál inkább.
  • szanics
    #5
    Nekem volt 6610-em, szerintem a Nokia egyik leggyengébb eresztése.
    6230 viszont faja.
  • Pheel
    #4
    Cserélhető.
  • TommoT
    #3
    Érdekes, az van írva, hogy nem cserélhető az elő és hátlap, de piacon mégis láttam hozzá. :) Sztem "elixelték".
    A sztereó fülhallgató 4000 forint, ha jól nézem, sztem adnak hozzá, de ha nem, még túlélem. :p Majd megkérdem e-mailben. Kösz a választ!
  • Pheel
    #2
    Rádió jó, kamera nevetségesen rossz (CIF), aksi 10-15 órán át bírja bekapcsolt rádióval, de nézz utána, hogy kapsz-e hozzá megfelelő headsetet is, mert hirtelen nem is annyira jó vétel, ha azt külön ki kell csengetni.
  • TommoT
    #1
    A T-Mobile most hirdeti a Nokia 6610i-t (http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=24987) elég olcsón, sztetek érdemes megvenni? Engem nem is igazán a kamera érdekel, hanem a rádió :p . Érdekelne, hogy mennyire jó a rádiója és mennyire meríti az aksit? Ezenkívül, csak mellékesen, milyen képet csinál?
    Üdv