185
Led Zeppelin
  • Fidolorous
    #185
    and if i say to you tommorrow
  • pointer4
    #184
    köszi :)
  • les80rock
    #183
    Stairway to Heaven dalszöveg magyarul
  • Dobronski
    #182
    +1
  • littleledwallet
    #181
    dv! Biztosan hallotattok már róla, hogy a Led Zeppelin készük kiadni egy koncertfilmet, ami a moziban is látható lenne, csak úgy mint a The Song Remains the Same. Magyarország nincs benne a listában, de lehet kérni ezen a címen hogy hol mutassák még. Tudom legtöbben szkeptikusak, de nem foghatnánk össze most az egyszer mi magyarok és hátha sikerülne elérni valamit ha elég ember regelne? Talán így a magyar mozikban is lenne valami amit érdemes lenne megnézni. Köszi előre is! http://widgets.distrify.com/widget.html#2556-now_options-language:en-impression:1536502
    (Lentre kell kattolni az I want to see this gombra, kitölteni a dolgokat és kész is )
    Jajj és ahol tudjátok hírdessétek!!

    Már vannak fenn új helyszínek is, úgyhogy mindenki kattoljon, mi se maradjunk ki a jóból!!:)
  • Dobronski
    #180
    messze lakok :(
  • kosazsolt
    #179
    [IMG]Szeptember 12-én, szerdán Led Zeppelin dalok élőben a budapesti Városligeti Sörsátorban. Ének Takáts Tamás és Kósa Zsolt. Játszik a Zepp Forever. Kezdés 20 órakor. Mindenkit szeretettel várunk! Belépő nincs.
  • Dobronski
    #178
    Naaagyon jó!
  • Dobronski
    #177
    Led Zeppelin-hez képest sehol sincs.
  • pointer4
    #176
    Hát ez jó szar :D
    Zenei értéke valahol a TNT szintjén :)
  • Christiansen
    #175
    Slash legjobb zenekara szvsz
  • pointer4
    #174
    Aki nagy Zepp rajongó, annak ajánlom ezt a lemezt, létezik cd és dvd formában is :D , sajnos bakeliten még nemláttam.
    Van pár Zeppelin szám kicsit másképp előadva, és pár új, ami igényességében mit sem változott, persze kicsit változott a hangszerelés :) Ez a DVD koncerten jól látszik :D
    Nem újdonság, de annak aki még nem hallotta, annak kihagyhatatlan. Enjoy :D
  • Dobronski
    #173
    Imádom! Ezen nőttem fel, a világ legjobb, és legigényesebb bandája! A Stairway to heaven pedig a legszebb szám a világon!
  • sz4bolcs
    #172
    Én szeretem a Gunst. Axl hümm... Slash... hümm :) Slash is nagyon durván kente a gunsban.
  • lpmaskmancick
    #171
    itt avn LZ konci dögivel: Bootcity
  • McGrady
    #170
    ja, mostanába meg maradtak a mai igényes rock-jazz zenekarok
  • zakika
    #169
    hat ez az :)
    en akilencvenes evekben nagyon kiabrandultam a rock bol. volt egypar jobb metal, de amit rocknak lehet nevezni abbl nagyon keves jo volt. vagy ha volt, az kimaradt a koztudatbol.
  • hokotro
    #168
    Nem voltam soha oda a Zeppelinért.Egy gitáros ismerősöm unszolására elkértem egy zeppelin dvd-t. Néztem az 1976-os led zeppelin koncertet és majdnem lehugyoztam a bokám olyat oda csapott ez a Jimmy Page nevű fószer.Most belegondolok hogy a mai zenék 3-4 akkordokra épülnek,gyalázat.Ez volt az igazi Rock!!!
  • McGrady
    #167
    :))
    OFF
    ajánlom a the rock bandet ha mai igényes rockzenét akarsz hallgatni :-)
    ON
  • lpmaskmancick
    #166
    én meg 13 éves vok és hallgatok mai meg "régi" rockot is :D
  • Number One
    #165
    asszem az idei sziget minden Led Zep es Robert Plant fannak nagy elmeny lesz mivel budapestre latogat Robert Plant az uj project zenekaraval a Strange Sensation-nal:)

    az idei nyar is izgalamas lesz!

    Link
  • zakika
    #164
    akit erdekel egy kis halgatnivalo

    Led Zeppelin in India
  • Number One
    #163
    pontosabban majusban:)

    itt a link ha valaki erdeklodesett felkelltettem
    link
  • Number One
    #162
    latom a topik helyzette mit sem valtozott 2005 ota:D

    egyebkent megjelent Robert Plant legujjabb szolo albuma a kulfoldi kritikusok szerint kibasszott jo lett!!

    en meg sajnos nem tudtam megismerkedni vele:((

    esetleg valaki hallota mar?
  • Number One
    #161
    hello!

    rajtam kivul hallota valaki a john paul jones leguttobi ket project albumat("zomma"(99);masikat elfelejtettem:DD)
    ha nem ismeritek akkor feltetelenul szerezetek be mindket album instrumentalis de john jellegzetes stilusa dominal legfokkepen a "zomma"-an.

    na ennyi volt a mai ajanlo

    addig is tessek porgetni a topikot;)
  • zakika
    #160
    na jol van gyerekek, ne legyetek szelsosegesek
    az ido megmutatja mi marad meg a mai zenebol, mindenesetre nem kell lemondani a mai zenerol som. sajna a nagy zenekarok oregjei se tudnak mar olyan albumot csinalni, ami felulmulna a mostani "radio hits" dompinget (domping azt jelenti aradat:)
  • DEXTER92
    #159
    Néhanapján aztat is...
  • McGrady
    #158
    hallgatsz Led Zeppet?
  • DEXTER92
    #157
    Na jó wan ne offoljunk tovább......
  • DEXTER92
    #156
    Leszarom őket....
  • McGrady
    #155
    :DD
    ezt nem mindenki gondolja így
  • DEXTER92
    #154
    Lököd az igazat
  • McGrady
    #153
    höh? a régi hard rock az jó volt az új az gány
  • DEXTER92
    #152
    Naugye..Ebbe egyet értünk...csak a hevi a jaó...is
  • McGrady
    #151
    én 14 vok énse hallgataok mai rockot
  • DEXTER92
    #150
    ROCK, de jó igazi, nem ez a szar amit ma adnak, ilyen new metal.
    Pedig én pont fiatal vok..
  • McGrady
    #149
    rainbow topik is van :D
  • zakika
    #148
    dexter fiam, van deep puprle sot blackmores night forum is. meg neha belekeverjuk a rainbowot is

    na irjal valamit, mi tecci?
  • McGrady
    #147
    miazhogy?
    kedvenc külföldi gitárosom!
  • DEXTER92
    #146
    Még jó hogy vannak ilyen fanok, hogy rlgi zene fórum.