684

  • SNAKE01
    #121
    négy van nem?
  • _Atti_
    #122
    Nem kell semmit ott már..annyi hogy addigra a 2 vagy 3 primarynak le kell festve lennie..ennyi..mennie kell így
  • _Atti_
    #123
    előrét meg az ütést kell püfölni:D kétszer előre+ egy ütés hivatalosan
  • SNAKE01
    #124
    nemtom!mind a két sárga meg ezüstöt lefestettem!mikor megnyomtam az F-et akkor már nem jelzett semmit.tehát mind megvolt.utána jött az ugrálos rész és után mikor lejárt az idő akkor valami ilyesmit írt hogy "faster paint next time!"
  • moralosan
    #125
    #120 !!!
  • SNAKE01
    #126
    akkor mért nem jelez semmit mikor mind a négyet lefestem?talán mert levan festve mind!de azért még próbálkozok.te melyikeket festetted le?
  • moralosan
    #127
    de akkor sincs mind lefestve :S Ha megvan az összes Primary akkor alapból vége lenne a missönnek...
  • ScarY MAN
    #128
    hi!
    Az miert van hogy a jatek sokat tolt....
    egyfolytaba mikor valami kis video , vagy palyaresz van nagyon sokat tolt....tul sokat....de amugy a jatek kivaloan megy.....otlet?
  • Csuhai G
    #129
    Nemtudjuk, nekünk is így megy! (Lagalábbis nekem is)
  • _Atti_
    #130
    utolsó előtti vagonon mindkét oldalt kell meg legelső(legtávolabbi) vagonon a jobb oldalt asszem...
  • quack
    #131
    talán azért mert 6db van amiből 3 primary
  • SNAKE01
    #132
    már megcsináltam közben!
  • maxius
    #133
    Az evada attack azt jelenti szsószerint, hogy támadás elkerülése. Azaz, lenyomod az e-t, és 99%, hogy nem fog eltalálni! Aztán meg bánthatod, ahogy tetszik!
  • IgH
    #134
    Hogy kell előcsalni a grafikai beállításokat a játékban? az istennek nem találom .. előre is kösz
  • moralosan
    #135
    sajnos csak felbontást lehet állítani, amit valszeg te is megtaláltál :(

    átirat-betegség...
  • moralosan
    #136
    amúgy már tegnapelőtt eljutottam az utolsó állomásig, de az valami ISZONYATOSAN nehéz, nem akarok semmi poént lelőni, ezért nem is mondok semmit :P :).
  • IgH
    #137
    Köszi,azóta én is észrevettem,hogy csak felbontásba szólhatunk bele..bár belegondolva szerintem a grafikát feledteti a hangulat. Nagyon jó a zenei körítés a gettó feeling..meg a harc..visszaköszön a jó öreg indiana jones and the emperors tomb hangulata bunyóba..jó kis gamma ez
  • SNAKE01
    #138
    hi all!én éppen azután a pálya után járok mikor gabe-el versenyeztünk hogy kifujja fel hamarabb a graf-jét miközben kötélen lógunk...nagyon teccet az a feladat!húúú a CCK az nagyon köcsög néha!nagyon utálom őket!de amúgy nagyon teccik a game.csak kicsit nehéz...
  • #139
    Bassus.
    Nem tudom az irányítást átállítani,hogy kell?
  • Serialkilla
    #140
    Sziasztok!Segítsetek lécci,hogy a White Mike-os missionnél melyik gombal lehet felvenni a fegyvereket a földről és aztán a kannáit mivel lehet felvenni?THX
  • Csuhai G
    #141
    Nem tudjátok, hogy hol tárolja a játék a mentéseket? Mert én már régóta keresem, de még mindíg nem találom!

    Moralosan: Ha végigjátszottad a játékot, akkor hagyd még fent PLZ 1 kicsit, mert feltétlen meg szeretném szerezni a SaveGamedet! :)
  • quack
    #142
    e
  • _Atti_
    #143
    Valaki nem tudja hogy lehet a mus fileokat mp3ba konvertálni? bár lehet egyszerűbb várni egy ostra hátha lesz.

    Nameg jó lenne valami cucc amivel lehet a festéstextúrákat módosítani. Sima átírás nem működik.
  • Serialkilla
    #144
    A White Mike-osnál nem lehet felvenni E vel,mert az a gurulás!!!!
  • SNAKE01
    #145
    a rejtett fájlokat hozd elő és a documents and settings\all users\application data vagy ott belül dokumentumok...
  • ThugEdge
    #146
    asziszem,naná,hogy nem trane-t festenék
  • moralosan
    #147
    okéj, a save-t nem törlöm ki, még a játékot sem szerintem, mindenesetre még mindig nem jutottam túl az utolsó állomás 2/1-es szakaszán :D.
  • ThugEdge
    #148
    nagyon nagy,hogy egy csomó dolog visszaköszön ebből az egész mondjuk így mozgalomból:a nagy elődök,mitőbb majdhogynem akik kifosták ezt az egészet a világra:)),a technikák,a szituációk,az,hogy olyanok vannak benne,mint seen,t-kid,cope2...remélem valami utalás lesz dondira is,aki már tudja ne spoilerezze le:))
    szal elég sok alaptétel van a gémbe,sztem nagyon nagyon nagy a játék,imádom
  • #149
    Az opciókban a control billentyűket hogyan tudom átállítani?
  • moralosan
    #150
    nem lehet beállítani :/
  • ThugEdge
    #151
    ez igazi gamepados gém:)
  • BlindMan
    #152
    UHUHUHUH...hi all,nem tudna nekem vki helpelni???mondjuk Moralosan:D...a 3.megálló nem tom hanyadik pályája mikor le kell fújni 3-4-5 graffet és mindenfele desztók vergődnek és megvágnak...lefújom a hidat...a garázs ajtót,ahol kamera vesz közbe,meg van fennt egy genyó magasan...oda hogy kell feljutni mert naon nem vágom...vmi villanypóznán másztam fel és ugrottam egy helyre...de csont átellenesen kéne mennem...ahol ilyen bevás.kocsik mögött bújkáLOL...na nem vágok...pls help me!!!!egyébként Zorall:B:B:B Graff RuLZZZ
  • moralosan
    #153
    Igen, a villanypóznáról majd egy másik érdekes kis feladathoz fogsz jutni :).

    No a kérdésre a válasz: van az utca végén egy [FU]CCK kocsi, no mögötte meg van egy grund, ahová szimplán a rácskerítésen átmászva juthatsz - onnan már te is rájössz mit kell :).
  • BlindMan
    #154
    Ty...örök hála!!!!
  • moralosan
    #155
    nem volt semmi :)
  • SNAKE01
    #156
    szeva!most fejeztem be a gamet iszonyat jó volt.mostanába se volt ilyen game és nem is lessz.nagyon teccet a story meg az egész.húúú jó lenne ha lenne folytatás!:D te végig toltad már?
  • Csuhai G
    #157
    [email protected] -ra átküldenéd a mentéseidet? Előre is THX! :)
  • moralosan
    #158
    mostanában nem voltam túlságosan gépközelben :) - szal nem
  • cenci
    #159
    hello mindenkinek!
    valaki játszott már ezzel a játékkal?
    én igen csak az a gondom:a 2.pályán 1 zsarut kellene leverni,de:akármeddig ütöm/rugom: nem fogy az élete,ha kicsit levegöhöz jut meg rögtön:bilincs:over...
  • moralosan
    #160
    Ott csak menekülj előle... Amúgy sincs feladatként az, hogy szétverd.