684

  • ThugEdge
    #1
    nah egy jó kis graffitis stuff lesz,remélem saját rajzokat is belehet majd vhogy építeni:)
    http://www.atari.com/gettingup/
  • neuro
    #2
    graffitit inkább élőben érdemes nyomni, nem a monitoron :)
  • Takezó
    #3
    és majd jól szájbabaszlak, np
  • neuro
    #4
    huu ez nagyon kemény volt :)
  • Takezó
    #5
    örülök, h teccett... csak fel akartam rá hívni a figyelmed, h egyáltalán nem "kemény dolog" graffitizni, és ezzel még szét is baszod a várost, np
  • neuro
    #6
    itt csak te keménykedtél cimbora...
  • JackDaniels #7
    A sok graffitis köcsög buziból elég, inkább itt nyomják mint élőben!!!!
  • neuro
    #8
    Nem érdemes veletek vitatkozni, láthatóan lövésetek sincs arról miről szól a graffiti. Szóval további szép napot.
  • maxius
    #9
    Tudjuk, a graffiti egyfajat önmegvalósítás. A szívedet és a lelkedet is beleteszed.
    Ez nagyon sok embert nem érdekel, engem se, ha festeni akarsz, építs magadnak falat.
    Hogy jössz te ahhoz, hogy azt a falat, amit valaki sok-szokezer pénzért felhúzott összfirkáld?
    Meg kért rá valaki, hogy díszitsd fel a várost? Vagy ha már voltál olyan jó, hogy alkotásodat közkinccsé tedd, akkor legyél olyan jó, és mosd le, ha a köznek nem tetszik!
    Nekem ez a véleményem a graffitikről...
  • Glpetyus
    #10

    "láthatóan lövésetek sincs arról miről szól a graffiti"

    vááááá...
    14 alatti-e ?
  • Takezó
    #11
    láthatóan nem is érdekel, a lényeg, hogy kibebaszottul ne firkálj a falakra, még akkor se, ha valami - szerinted - kurva szépet taggelsz... menjé haza, ott csinájjad, np
  • bigapó
    #12
    csak a címét tudnám némelyiknek, asszem elmennék tag-elni hozzájuk...de én belülről festeném ki a kérót.
  • Aspyrin
    #13
    kimész a felkapotabb helyekre éjszaka és találkozhatsz velük
  • bigapó
    #14
    és szerinted ideadják a személyit?
  • Aspyrin
    #15
    ha egyedül mész talán még mást is adnak
  • Grusi
    #16
    Tökéletesen egyetértek.
  • Grusi
    #17
    Amúgy meg nekemis a tököm televan a sok "önmegvalósítási válságban" szenvedő kis 20 kilós repperköcsögből, akiket biztos nem szeretett az anyukájuk, nem figyelt rájuk soha senki, mert kis szardarabok voltak egész életükben, ezért a falakra rajzolják a sok okádékot, úgy legalább valaki biztos megnézi azokat.

    Bár kapnék el egy ilyet, addig rugdosnám, amíg sírva meg nem ígéri, hogy soha többet nem csinál ilyet...
  • fr3ddy14
    #18
    vannak szép grafitik, de csak ott szereetem, ahol engedéjezve van
    plz a házam falán nem szeretnék látni :D
  • fr3ddy14
    #19
    jó gamenek tűnik
    honnan lehetl eszedni?
  • fr3ddy14
    #20
    lol
  • PResident Evil
    #21
    wtf?!
  • PResident Evil
    #22
    WTF?!?!?!?!?
  • Takezó
    #23
    banplz
  • PResident Evil
    #24
    én spec szeretem graffitiket :|
  • Aspyrin
    #25
    Semmi gond vele, csak ez topik nem a graffitikről szól általánosságban, hanem egy játékról. De egyeseknek ez magas -.-
  • PResident Evil
    #26
    előttem lévő 20 kommentben kitárgyalták :|
  • Takezó
    #27
    met bogi vagy:Ð
  • Ben C
    #28
  • Mustang2005
    #29
    Mikor is jelenik meg?
  • Csuhai G
    #30
    2006 Február asszem...! Az új videóban ez a dátum volt.
  • Sland
    #31
    nemsoká megjelenik a game. pontosan nov 25-én
  • ERykk
    #32
    jajjdejó! Én máá várom
  • ThugEdge
    #33
    én is graf for life
  • Csuhai G
    #34
    Én is nagyon várom már!
  • ThugEdge
    #35
    de az lenne a zsír ha lenne benne lehetőség custome graffitire,há nehogy má ne saját néven nyomuljak a "FAME" az fame:)
  • Lebron James
    #36
    Császtok!
    Látom,itt a fórumon könnyű nagypofájúnak lenni hogy "Bár kapnék el egy ilyet, addig rugdosnám, amíg sírva meg nem ígéri, hogy soha többet nem csinál ilyet..."Nem hiszem hogy ezt csinálná bármelyikőtök is ha találkozna egy 20-as rapbandával.Ezt bírom ezekben a nyálos gép előtt ülő buzikban,hogy csak a szájuk nagy,de biztos hogy annyit érnek mint egy marok fos.
  • 12346
    #37
    "rapbanda" loál^^
  • ThugEdge
    #38
    GOLD
    http://www.gamershell.com/news/27585.html
    izgatottan várom,remélem valahogy meg lehet oldani a saját grafkó bevitelét is,bár nem hiszem,de volt már rá példa,hogy customized dolgokat lehet gémbe gyártani(csak egy példa:fable-ben saját tatto)
  • Csuhai G
    #39
    Remélem mihamarabb kinnt lesz az NFOrceon! ;)
  • dark prince 14
    #40
    JAH!:)