23
Vízjel készítése Photoshop-pal
  • Lekvarostaska
    #23
    Hali!
    Tudnátok nekem segíteni? Nem nagyon értek a photoshophoz...
    Megtudná csinálni valaki ezt a képet ugy hogy folytatódjon a kék háttér és a csíkozás, vagyis ne fehéredjen el.. remélen igen..
    itt kép ...
    Kép!
  • Iori
    #22
    off

    remelem a '14utankussvan' nem lesz az ujregezes egyik ujafajtaja
    amen

    on
  • rezsofiz
    #21
    Igen ez valóban igaz : )
  • maozedong
    #20
    és?

    kivételek mindig lesznek, de azért ne haragudj már, a legtöbb motoszkáló fiatallal mindenhol csak a baj van.
    ld: dboy, chappy, duddits, ... és sok társuk.
  • rezsofiz
    #19
    Mekkora lol már ez a 14 alatt qss van duma. Minek kell ez az előítélet? Láttam már 14 alatt nagyon értelmes gyereket is, emellett meg a fórumon semmi jogod a másikat elqssoltatni pont neked.
  • Ben C
    #18
    idióta
  • Dichter
    #17
    Filter/Digimarc/Embed Watermark
  • Carlos
    #16
  • peteragoston
    #15
    -t neki
  • gameplusz
    #14
    Kb.
  • maozedong
    #13
    te beszélsz??? 14 alatt kuss van.

    Nekem még mindig nem teljesen világos hogy vízjel alatt mit értesz, ami a #12 ben van az jó e neked??
    PSP-ben tudom hogy van rá külön funkció hogy a képbe vízjelet rakjon, amibe bele tudsz szöveget kódolni, dátumot, stb. és megadhatod hogy nyomtatásban jelenjen meg, vagy képernyőn,.. :9
  • joebacsi
    #12
    huhh sry nincs sok idom, de jelold ki azt a layert (réteget) amin a szöveged van, és jobb oldalon a "Layers" kisablakban keress egy olyat, hogy opacity (láthatóság). Ha ezalatt a csúszkát kisebbre állítod, egyre halványabb lesz a szöveged...remélem segit :)
    de legközelebb tényleg csak a lentebb linkelt topikban kérdezz, ott biztos válaszolni lesznek neked, és nemlesz +1 felesleges topik
  • akyyy
    #11
    én csa beszúrtam egy szmájlit, elénézést kérek tőled....
  • egyember
    #10
    Köszönöm.
    Sajnos a http://www.tutorialfx.com által ajánlott alkalmazás csak képaláírásra jó, nem nyomtatható vízjelet készít. A másik ajánlott oldalon sem találtam még meg amit kersek, de egy ideiglene megoldásként word-ben előre kinyomtatom a vízjellel ellátott A4-es lapot és arra nyomtatom a Photoshop-ban szerkesztett többi ábrát. Bonyolult, de hatásos... :)
  • Aspyrin
    #9
    Nézz szét ezen az oldalon, több ezer photoshop trükköt találhatsz. Ha átlátszó betűkkel szeretnél írni akkor olvasd el ezt a pár sort.
  • egyember
    #8
    Köszi, igazad van.
    A munkámhoz kellene most a Photoshop-ot használnom, kicsit nehezen boldogulok vele. Bíztam a SG fórumban, mert már segítettek itt rajtam. Nem vagyok egy számítógép guru, de észrevettem, hogy elég sokan fórumoznak, akik szeretik kioktatni a képzetlenebbeket és olyan kifejezéseket használnak, amit nem feltétlenül ismer egy kívülálló. Ez furcsa nekem, de sajnos nem tudok jobbat.
  • McGrady
    #7
    ez nem cset, időbe telhet, amíg érkezik válasz, légy türelmes
  • DBoy
    #6
    lol. banpls
  • egyember
    #5
    Te legalább leírtad, hogy mire gondolsz.

    De, amint említettem volt, már egy létező - Photoshop - topikban feltettem a kérdést, csak válasz nem érkezett. Innentől fogva nincs más választás, mint újjat nyitni. Vagy beleírom az összes meglévőbe a kérdést, de az sem hiszem, hogy jobban nézne ki.

    Azért, ha tudod a feltett kérdésre a megoldást, leírhatnád. Köszönöm
  • joebacsi
    #4
    arra gondolt, hogy ebben a topicban is bőven elférne a kérdésed, nemkell új topikot nyitni hozzá
  • egyember
    #3
    ???

    Kifejtenéd kicsit bővebben is?
  • akyyy
    #2
  • egyember
    #1
    Üdv

    Egy másik topikban már leírtam, csak nem érkezett rá válasz, ezért így is megpróbálom: szeretnék valahogy halvány, átlós szöveget nyomtatni az A4-es lapra és arra szerkeszteni képet. Ha valaki tud megoldást, kérem, segítsen.

    Köszönöm