17
UDF Progi!
  • Max7
    #17
    meg mindig keresem ezt a progit :D
  • Max7
    #16
    kihalt nagyon ez a topic es meg mindig keresem ezt a progit.....
  • Max7
    #15
    senkinek nincs meg veletlenul a B's Clip Vagy a B's Clip DVD ?
  • Max7
    #14
    akkor nekem frisebb van :D es nem ismeri fel a 4163b-met :'(
  • RelakSfromhome
    #13
    5.32

    egy LG GSA4040B-hez járt
  • Max7
    #12
    esetleg neked van egy 5.41-nel frisebb kiadasu? :S Ha van feltoltened egy ingyen tara? :) megkoszonem :)

    Nekem eleg ha csak a dvd-iromat tamogatja :) de csak a cd-irom tamogatja :(
  • RelakSfromhome
    #11
    igen

    A b's clip-pel az volt az egyetlen gondom, hogy egyszerre csak egy írót támogatott :S
  • Max7
    #10
    aha meg fogom nezni de ez az incd ez mukodik totalcommanderben is? tehat tudok ott is masolni? vagy esetleg a dreamweaver vagy mas program tud ra menteni? amugy ez a B's Clip is valami incd teknologia alapjan dolgozik :) Azert ha valaki valami hasznalhato linket tud adni azt megkoszonem!

    Bye: Max7
  • Dodo55
    #9
    DVD-t is tud, viszont az ezzel írt cd/dvd-ket másik gépen csak akkor lehet megnézni, ha fenn van egy incd reader nevű progi, ami ingyenes.
  • Dodo55
    #8
    Van egy hasonló progi: Ahead InCd. Azt nem tudom, hogy lehet e vele dvd-t. Először meg kell vele formázni a cd-t(ez eltart egy ideig) aztán lehet rá tenni a fájlokat, meg törölni azokat, szóval mintha egy floppy lenne. Nekem mindkét cd írómhoz adták, a Nero cd-n volt.
  • Max7
    #7
    En se warezt kertem! Fajcserelon (dc-n) mar megneztem valami kulfoldi manusnak fennt volt es 2bájtal jött :(

    Alitolag az lg irokhoz ingyen adjak :( mar banom hogy nem dobozosat vettem :(
  • Garfield
    #6
    Warezolás viszont nincs.

    Nézz szét fájlcserélőkön.
  • Max7
    #5
    kosz halas vok en is tudok a googleban keresni meg akar hiszed akar nem ez a hivatalos oldala de itt nem tudsz semmit emg trial-t se letolteni csak updetet hozza :) nem jottem volna ide ha mar nem egy hobnapja keresnem :)
  • Scholes18
    #4
    akkor "jó napod van"! :D
  • PetruZ
    #3
    Katt ide. A legelső találat volt a gugliban...
  • Max7
    #2
    Jah en pl totalcommanderben hasznalom winyokent ;]

    ime egy kis reszlet a progibol:



    Bye: Max7
  • Max7
    #1
    Hali all! Az a helyzet hogy regota keresem mar ezt a B's Clip nevezeto prg-t es nem talalom sehol! Azaz, hogy egy peldanya megvan, de azzal az a gond hogy nagyon regi verzio valami 5.41-es verzioszamu es az a gond hogy ez meg nem ismeri fel az LG-GSA4163B DVD iromat! Aki nem tudna mit tud ez a progi gyors ismerteto:

    Hasonlit a cd iro programokra vagy a windows cd-irojara, csak annyi kulonbseg van hogy ez amint masoljuk a filet a cd-re vagy dvd-re egybol irja! Tehat Winchasterkent tudjuk kezelni a dvd-RW-ket vagy a cd-RW-ket es akinek sok apro mentese van mint nekem es minden percbe ment annak jol johet egy vinyoelszalasnal mert a cd elvileg nem romolhat el!

    Szal ha valaki barmit is tud erol a progirol vagy esetleg megvan neki vagy csak eszmet akar cserelni az irjon ;]

    Bye: Max7