51
  • Blasta
    #11
    Nem értelek!
    Rá van írva a gépre nagy betűkkel, hogy 4.0 megapixel! Továbbá a képek mérete tényleg 2272x1704. Ez a képméret a fotós köröben 4mpixelként terjedt el.

    Talán nem a cikkírót kéne ezért elővenni, hanem a Canon-t amiért 4 mpx-elesnek hirdet egy 3.8mpx-eles kamerát!
  • Roli
    #10
    Az enyémen sem volt fólia! Az össze extra hozzá egy A64-es oldal leírás magyarul az angol mellett és 4db gagyi ceruzaelem, hogy 5 percig működjön, míg megnézem!
  • Yeltzin
    #9
    "Az a fólia mindig megtalálható és az első dolog vele az eltávolítása"

    Óriási tévedés, a gépek elenyésző százalékánál szokták használni. Mindezt több tucat különböző típus gyári csomagolásának kibontása után mondom.
  • Roli
    #7
    ja még valami: Felbontás: 4 megapixel (2272 x 1704)
    2272*1704=3871488 tehát kb 3,8megapixel
    Majdnem mint az ImpressCam-nál az optikai zoom 8-10-szeresig olvastam róla mindenfélét! még egy ciken belül is! kis pontosságot kérnék ha lehet!
  • Roli
    #6
    Nekem akkor sem jön be a gép! Szegény szerző, pedig mindent beleadott! :)
  • M2 #5
    Na ez már szőrszálhasogatás kérem!

    Én viszont ezen lepődtem meg:
    "Kicsomagolás után az LCD-n egy védőfóliát találunk, ami bár megóvja a kijelzőt a karcolásoktól, de használatát teljességgel lehetetlenné teszi..."

    Az írónak eddig csak használt gépekkel volt dolga??? Az a fólia mindig megtalálható és az első dolog vele az eltávolítása. Kivéve persze az olyan arcoknak akik a tv-távirányítójukat is betekerik folpackkal (ismerek párat).
  • babajaga
    #2
    "Az SD kártya illetve a két AA méretű akkumulátor külön rekeszekben kapott helyet. Találhatunk a vázon egy közepesen erős vaku segédlámpát is, ami pirosan világít és így rossz fényviszonyok között segít megtalálni a gépnek az élességet."

    Még szerencse hogy nem rakták egybe a memóriát az akkukkal, mert memóriazavar lett volna. AF segédfénynek hívják azt te! Az élességet nem megtalálja a gép, hanem beállítja! Két mondatban három rossz állítás, ritka teljesítmény!
  • Damon
    #1
    "A gép LCD kijelzője ... 1.8"-os átmérőjével" Jaj.

    "A 4 megapixeles felbontás elegendő akár 10x15-ös családi fotók előhívására is, de akár egészen A4-es méretig lehet próbálkozni képeink nyomtatásával." Ajjajj...

    Még jó, hogy műszaki, hozzáértő ember írta a cikket!

    Átmérője a körnek van... Az LCD-knek általában kép_átlójuk_ van.
    4MP-s képet akár már 10x15-ös papírra is ki lehet nyomtatni. Ez igen! De próbálkozni lehet az A4-es mérettel is. Nem semmi! Csak nem egy Canon marketinges a cikk szerzője?