38
  • Tetsuo
    #38
    bruce lee
  • SeS7thRambO
    #37
    Nekem már meg is van és meg is néztem.Hááát olyan közepes a film, szerintem...
  • endyxx
    #36
    Brutális jó ez a brusz
  • winnie
    #35
    alapvetés: a filmek 99%-a felkerül a netre az amerikai premier előtt/után 1-2-3 nappal.

    a válasz: igen.
  • Iceman89
    #34
    Netre felrakták már ezt a filmet? Mert én sehol se találom...
  • winnie
    #33
    vicces lenne, ha olyan lenne a sztorija, mint a die hard 4-nek, mivel az meg mindig csak terv...

    az viszont tagadhatatlanul hasonlit, hogy a csaladjat elraboljak, vagyis fenyegetik.
  • Fiok
    #32
    Mert ez nem a Die Hard 4...az majd csak jön:http://www.actuacine.net/Fiches/die-hard4.htm
  • pbanfa
    #31
    Én megnéztem a filmet, nekem nagyon tetszett. Nem lehet rajt unatkozni, van bennt fordulat bőven.
    Egy dolgot azonban áruljon el nekem valaki. Miért emlegetik úgy ezt a filmet, mint a Die hard 4??? Semmi köze hozzá!!!!!!!!!! Még csak a sztori sem hasonló!
  • Hege15
    #30
    Bruce Willis igenis egy jó színész
    lehet hogy kicsit már sok ezekből a halálra ölök mindenkit filmekből meg lehet hogy van benne egy "kis" koppintás
    de mindegy
    mégegy olyan színész nincs mint Bruce
    mutasson nekem valaki egy embert aki ugy eltutta volna jatszani a filmjeit mint bruce
  • fawcet
    #29
    Az volt az érdekes a 4rész folytatásban, hogy meglepődtem. Nem láttam, de a hírre meglepődtem. Amikor volt a szeptemberi terrorakció Amerikában, akkor Bruce megfogadta, hogy sose szerepel többé Die Hard típusú filmekben. És akkor mondtam magamnak, na pá, kár a sorozatért.
  • Taptarap
    #28
    mocskos jó a film
  • Macccy
    #27
    Na cimbora .. písz .. =) ... felróvom neked, hogy nemláttad. SEMMI köze hél' Istennek se a tálib pöcsökhöz, se Hánz Grúber unokaöccséhez (bár mintmondtam a DIEHARD-ra mindíg vevő a nép). Nézd csak meg nyugodtan és ilyet ne állíts filmről, ami ennyire "leírja" úgy hogy nemis láttad.

    Urambocsá drága fan cimbik ... kihagytam a nagyokat télleg ... SINCITY és 6.érzék ... dehát ottvolt a pl. De a Ponyva tényleg nagyonnagy! =)

    Ladies and gentlemen! Bruce is in the house !!!
  • CSOCSO
    #26
    szerintem coool film!
    es az orult gyerek pedig rohadtul hasonlit a hollo-ra!
  • Inquisitor
    #25
    Ja, azt hiszem egy Stalker típúsú filmbe bele is halnának, ha meg kéne nézniük :)

    Egyébként szerintem a Bajnokok reggelijében is jó volt, más tészta, hogy a film gagyi lett.
    A 12 Majomban meg fenomenális volt, ahogy tudott örülni még annak is, hogy vizes lett. Szerintem ott volt a legjobb, meg a Ponyvaregényben.
  • kukac78
    #24
    Nagyon jó a film...
    Bruce Willis jó színész, nem csak az akciófilmekben domborít... Pl. egyik kedvenc filmemben /6. Érzék/ is jól alakította a pszichiátert...
  • kikizuzu
    #23
    láttam a filmet jó! nem nagy duranás de jó! Viszont aki a cikket írta az egy barom ! Semmi köze egy Die Hard filmhez sem! Még csak nem is hasonló stílus! Szóval ennyit a cikk írójáról! Bye
  • HuAn82
    #22
    "A filmet nem láttam, remélem nincs igazam, csakhát hálivúdban ugye, a nézettségen kívül semmi nem számít.."

    Akkor először nézd, utána beszélj.

  • kikizuzu
    #21
    Ez baromság! Ilyen nincs hogy kiörgedett!!! Szerintem jó lesz a Die Hard 4 is!!! Nézzd pl a Halálos Fegyver szériát!!! Ott is öreg volt már Danny Glover és hát Mel Gibson se fiatal már mégis tudtak olyan jó filmet összehozni mint a az első 3!!! 95% a siker általában ha az egész stáb és a színészek is a folytatásban szerepelnek! Szóval Bruce várjuk a 4. DIE HARD-ot :)))!!!
  • Tetsuo
    #20
    Legalább abban 1et értünk, h az (a Mr és Ms..) szar.
    Viszont ha ma megjelenik egy hálivúdi pláne akciófilm, akkor az is xar -szerintem-. A Willis meg már télleg kiöregedett -szerintem- az akcióhős szerepből, vagyis -szerintem- csak egy újabb atlétatrikós rókabőrt látunk, 'új' klisékkel (, aktuális -gondolom arab- ellenséggel. A filmet nem láttam, remélem nincs igazam, csakhát hálivúdban ugye, a nézettségen kívül semmi nem számít..
  • [HUN]PAStheLoD
    #19
    Hehe, jó film, aki épp ráér nézze meg. De ne várjon semmi extrát ..
  • blaze
    #18
    Bruce Willisnek tényleg f@sz@ filmjei vannak, kivéve Bérgyilkos a szomszédom 1-2. Na meg régen volt a Simlis és a szende sorozatban, az valami iszonyatosan sz@r volt.
  • 3P
    #17
    Magam sem fogalmazhattam volna meg találobban... :)

    Szerintem a Die Hard sorozat valóban jó film, s azon kevés filmek közé tartozik, ahol a folytatás is tartalmas kikapcsolódást nyújtott.
  • manthey
    #16
    igazad van macccy!bruce willis nagyon jó színész és jó filmjei vannak pl nekem nagyon tetszett a ponyvaregény és a sin city
  • Macccy
    #15
    Mivaan?? Mibajod? ... MrSmith-ékat nemhogy nem említette senki, de nemis tudom hogy jön ide?! Itt Bruce Willis-t és az ő kiváló akció-és egyéb filmjeit dícsértem. Azt a szart meg hagyjuk .. ráadásul semmi köze ehhez témához!

    És igenis jó lett ez a film (bár nemlátom a párhuzamot mégmindíg azzal a szarral amit bemertél ide gépelni).
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Sajnálom a mai fiatalokat... fogalmuk sincs a Jó-ról...
    Nekik a mai dögös csajok [kivillanó cicik, tetkók, másfél méteres lábak, 10 mm-es szoknyák és xopós szájak] jönnek be a filmekben - és erre rá is gyúrnak a rendezők sajna...
    Egy olyan filmet, amiben ilyen nincs, a tinik és a felnőttek egyes rétegei sem néznek már meg.
    Pedig egy jó filmhez nem kell kivillanó férfi-női segg...

    Ez a film pedig igen is jó! Érdemes megnézni.

  • TheZsenyka
    #13
    A "12 Monkeys" a sci-fi megtestesülése.
  • vg
    #12
    Én szeretem Bruce Willis filmjeit, de, hogy jó "színész" lenne az kicsit túlzás...
  • Lenny
    #11
    Biztos megnézem a moziban, egyik kedvencem Willis és már régen láthattuk szerepelni.
    A Die Hard filmek pedig nagyon nagy hatással voltak rám kisebb koromban (a 3-nál már nem voltam olyan kicsi), szerintem ez a film előcsalogatja bennem azokat az érzéseket majd amiket akkor éreztem. Amolyan nosztalgia.... :)
  • HuAn82
    #10
    Szvsz elég jó film, Willis pedig jó színész. Az önjelölt kritikusokkal meg nem kell foglalkozni. Ennyi...
  • immovable
    #9
    Akármiket írtok én azért megnézem, csak még azt nem tudom milyen forrásból...
  • Tetsuo
    #8
    Fogadjunk neked a mr és miszisz szmissz is teccet..
  • Macccy
    #7
    DIE HARD TRILOGY
    LAST BOYSCOUT (!!!)
    MOONLIGHTING
    12 MONKEYS
    PULP FICTION
    éés még sorolhatnám ...... ezek igencsak jók. Kétségtelen! És naa .. nem öreg ő szerintem egyáltalán.
  • Cat #6
    bruce willis csak egy szerepben jó: a lecsuszott alkoholistáéban. Amelyik filmben ilyet játszott, az jó volt, szóval...
  • Enkil
    #5
    Nem igazán szeretem a bugyuta akció filmeket,de a Die Hard részek mindíg nyújtottak egy másfél órás kellemes szórakoztató hangulatot.
  • Hedgehunter #4
    Szar film, mar elegem van ebbol a szuper-ultra-extra gonosz, szuper-ultra-extra jo-bol szuper-ultre-extra szarra sullyedt zsaru harca, ja es a szuper-ultra-extra gazdaghoz tornak be, aki mellesleg valami szuper-ultra-extra nagy cegnek dolgozik (gonosz??).....
  • Seaweed
    #3
    ...szerintem meg se az kettot se a harmat nem szabadott volna megcsinalnia!...ezt nem lattam de jora nem szamitok! Bruce koma oreg vagy te mar ezekhez a filmekhez!....
  • vg
    #2
    Szerintem annyira azért nem jó ez a film...
  • mongoose18
    #1
    én már láttam, nagyon bejövős :)
    1st comment... :)