28
  • Sil78
    #28
    Nem, az a Firefox kabalaállata. A közhiedelemmel ellentétben ugyanis a "firefox"-nak nincs köze a rókákhoz, ez egy (magyarul) vörös panda nevű állat.
  • BiroAndras
    #27
    "A CNET szerint a rés abban a PHP kódban volt, amiben az Civic Space és Drupal nevű szoftverek is íródtak."

    Ha jól olvastam, nem az OS és nem az Apache volt a hiás. Lehet, hogy nem is a PHP, hanem az abban fejlesztett kód volt lukas, ezt már nem sikerült kiértelmeznem a mondatból.
  • LiDoCaiN
    #26
    opera rulZ :)
  • Equ
    #25
    "Pedig mennyire szokás szidni azt a csúúúnya zárt forrású IIS-t, hogy unsecure..."

    Hát igen, a sok szakértő... :))

    De nézzük csak meg mikor is jött ki utoljára IIS patch? Talán 1.5 éve? És apache-ra mennyi jött ki azóta? Egy tucat?
  • Pheel
    #21
    "És a "feltörhetetlen" apache+php pároson keresztül nyomták fel őket"
    Pedig mennyire szokás szidni azt a csúúúnya zárt forrású IIS-t, hogy unsecure...
  • Equ
    #20
    "Vajon nem a "feltörhetetlen" open source oprendszerek egyike? :-P"

    Az :))
    És a "feltörhetetlen" apache+php pároson keresztül nyomták fel őket.
  • pemga
    #19
    caprocorno, kdog:

    Egyáltalán olvassa valaki a cikket? Mi köze van a böngésző biztonságának egy weboldalhoz, ahol a reggelt userek vannak?
  • Lenny
    #18
    Fel sem tűnt... LOL
    Az max. egy Fireborz.
  • ncswork
    #17
    a kép az hogy kapcsolódik a cikkhez ? :9
  • Lenny
    #16
    Én Firefoxot használok, és ezerszer jobb mint az Explorer. Egszer csináltam egy olyant, hogy egy hétig Firefox,aztán Ad-aware-val ellenőrzés, utána egy hétig Explorer , majd ezután is Ad-aware. Az Explorer alatt számottevően több szemét lett a gépen. Innentől kezdve isteníthetitek az Explorert.
  • fawcet
    #15
    Én is firefox párti vagyok, de csak addig amíg van jele hogy foglalkoznak a biztonság kérdéseivel. Internet Explorerből akkor elegem lett amikor napokig tartott megszabadulnom egy toolbaros progitól ami folyton átírta a kezdőoldalt, kedvenceket. És elég durva progit kellett hozzá használnom, mert a kémírtók hatástalanok voltak.
  • KDOG
    #14
    Én firefox párti vagyok, bár most épp explorerböl vagyok. Mikor melyik ikonjára kattintok. Zürösseb popup-spam helyekre inkább mozilla, meg lassan töltödö lapok, portálok.

    Viszont firefoxosok feje mindig duzzadt, hogy feltörhetetlen igy meg ugy.
    Egészen addig nem törik fle a firefoxot, ameddig nem terjed el. Tudom most a lapot törték fel.... De gondolja már el valaki, hogy az egyetlen dolog amiért felnyomják a böngészöket az a spam :). DE ha csak az 5% használ firefoxot akkor nem éri meg azt piszkálni, ha 95% al ott van az ie.
  • caprocorno
    #13
    Kedves Firefoxosok! equ-val kell egyetértenem! Ti meg jobban teszitek, ha ijedtetekben nem kezdtek el vagdalkozni, mert eddig ti fikáztatok mindent ami win. A Firefox így biztonságos, meg úgy biztonságos. Persze hogy az, mert eddig nem terjedt el olyan széles körben, hogy érdemes legyen foglalkozni vele. Most látszik mennyire csak szájtépés volt az egész. Egészségükre! ui.: ez csak egy vélemény, nem kérek rá választ:)
  • Hege15
    #12
    "Nincs onyan program amit nem lehet feltorni, csak ido es energia, es persze megfelelo-hozzaerto ember(-ek) kerdese!"
    Ezzel teljes mértékben egyet értek
  • Pheel
    #11
    Ezt kifejezettem örömmel olvastam. :) Mármint a harmadik sort.
  • Seaweed
    #10
    Ez nekem uj! Onkenyesen letrehoztal egy nemletezo kategoriat?!

    ""feltörhetetlen" open source oprendszerek "


    Nincs onyan program amit nem lehet feltorni, csak ido es energia, es persze megfelelo-hozzaerto ember(-ek) kerdese!

    Nem kell a hype! egyik oldalnak sem szvsz!
  • whitehawk
    #9
    Nem feltörhetetlen, csak általában biztonságosabb :D És nem biztos, hogy az OS volt a hibás. Lehet, hogy egy szolgáltatás ami nem az OS része!!
  • Pheel
    #8
    Mondjuk érdekelne, hogy mi is van azon a webszerveren. Vajon nem a "feltörhetetlen" open source oprendszerek egyike? :-P
  • Frank99
    #7
    ja, amúgy nem a "FIREFOXOT, mint BÖNGÉSZŐT" nyomták fel, henem a weboldalt.

    aki meg ide párhuzamot von, azt csak sajnálni tudom...
  • Frank99
    #6
    nem kell használni.

    használd az Explorert, ami évente TÖBB frissítést élt meg, amióta az eszemet tudom...

    éljen a butaság, és a maradiság!
  • Equ
    #5
    van még jópár ingyenes böngésző "kissebb" pofával.
    Hozzászólni meg akkor szólók, mikor kedvem van, még ha nem is tetszik...
  • Seaweed
    #4
    Ingyen csinaljak* LEHET NAGY A POFAJUK! (van mire)
    (azaz barki barhol fizetseg nelkul hasznalhatja "HA AKARJA" a muvuket)

    Inkabb ,maradj csendben..meg ha nem is tetszik a Firefox.
  • Equ
    #3
    rájuk fért már egy jó nagy maflás, nagyon nagy volt már a pofájuk. mozilla és a biztonság.
    Mult héten felnyomják őket, ellopják a userek adatait, erre most meg kiadnak egy bugos patch-t. Baró...
  • Macc
    #2
    Mast nem tudnak tamadni??? Tornek fel inkabb bush honlapjat...
  • Seaweed
    #1
    multheten...5napja....