41
  • winnie
    #41
    szupernégyes előadta a képességeit a hídon de embert nem láttál a nézelődök között aki mondjuk rácsodálkozott volna,

    ember, de hisz épp ez az, hogy alternatív világról van szó. ebben a világban él a mutáns törvény, tudják, hogy kik azok az x-man-ek, ebben a világban él pókember és daredevilt-ől kezdve az össze marvel-hős.

    ez a 616-os univerzum vagy az ultimate világ.
  • Mincsi
    #40
    Vagy a Superman-ben, hogy csak a szemüveget vesz le, és egy kis hajzselé, és máris más alakká változik...
    huh, nagyon...
    :D
  • Anteris
    #39
    utálom az ilyen filmeket amikben mindenféle csodákat tesznek szuperlények és ezen még csak meg sem lepődik az utca embere. Ez az ellentmondás legjobban ebben a gagyesz produkcióban volt a legszembetűnőbb amikor a szupernégyes előadta a képességeit a hídon de embert nem láttál a nézelődök között aki mondjuk rácsodálkozott volna, hogy uramatyám, hogy a picsába lehetséges mindez!!! Mert akkor még megérteném, hogy ha valami alternatív világot tárnának a szemünk elő ahol egymást érik ezek a szupercsávók de általában szó sincs erről. Ez a film egyszerűen úgy szar ahogy van. Én réggebben olvasgattam ezt a képregényt is és kijelenthetem hogy köze nincs a filmnek ahhoz a hangulathoz ami azokból áradt. Még véletlenül sem sikerült visszadni azt a noir-os, nyomasztó légkört.
  • Anteris
    #38
    na!! A Sky-kapitány igenis jó film, tessék megnézni (ha lehet eredeti nyelven, felirattal)
  • #37
    Nagyon jó volt
  • brutika2
    #36
    Nekem tetszett és nem nagyon érdekel mások véleménye!
  • Atyus
    #35
    A rendező hallatán igencsak féltem a filmtől, de nem kellett csalódnom - annyira.
    A szöszi mint színész divergál a közepes alá, de a többiek elegendőek, hogy bele tudjuk élni magunkat. A hangok is felemásra sikeredtek. Legjobb pont Ben volt ! Élet volt a hangjában, s nem csak egy felmondott szöveget előadó színész.
    Mindezek ellenére aki F4 rajongó volt valaha, annak kötelező darab !
  • Battlefront
    #34
    a csaj jó benne enny az egész
  • SirLord
    #33
    6. kép:
    -"Ben elmehet a unyiba, az enyém 46 centi!"

    :DDDDDD
  • Iori
    #32
    legjobban az Incredibleszre hasonlit (karakterek), de szo sincs koppintasrol, mivel a F4 joval regota szuletett
  • GodBadka
    #31
    Koppintás? Lehet, de mivel a x-man bőven ez után jött létre inkább az koppintott, csak előbb lett film belőle :)
  •  eX
    #30
    ma láttam a filmet!
    Nem rosz, a szöszi miatt ajánlom megnézni!
    Nekem az X-Men-t juttatjaa eszembe majdnem mint egy koppintás csak kicsit más a környezet.....
  • sz4bolcs
    #29
    utsó film amire menni akartam a Hitler bukása volt, csak lekéstem... :-) majd vmi low-end moziba (helyesen használom itt az angol szót?) elmegyek később rá, amikor újra játsszák olcsóbban.
  • sz4bolcs
    #28
    nyehehe, már 3 éve nem ovltam moziban, de szar az életem
  • Loál János #27
    Anál?

  • sanyx
    #26
    Sztem ezek a legjobb filmek ami tele van Fantáziákkal!Háát ezen aképen télleg gagyin néz ki a szikla ember!:Dde sztem csak anál a jelenetnél!..Sztem tök Jó film!
  • sweech
    #25
    ez van...msot mit csináljanak az alkotók ha így találták ki?
  • Commandante
    #24
    A sziklaember borzalmasan gagyin néz ki.
  • semi
    #23
    szerintem is
    remélem tetszni fog a moziban
    azért szeretem a mozit mert ott látványfilmeket jó nézni
    mást nem nézek moziban, csak ami látvány psze azt is max évente 2-t :-(
  • sweech
    #22
    deh
  • Mice
    #21
    akkor sajnáljál vakker. azért mert én ilyesmiken és nem holle anyón nőttem fel semmivel nem érzem szomorúbbnak a sorsomat. szerintem az egyik legjobb képregénysorozat volt.
  • winnie
    #20
    szämolj.

    1. het - 56M
    2. het - 100M

    a hulk 62M-nal tartott ay elso heten, a 2. hetvegen (egz 18M-os hetvegevel) 100M-ig vitte. a vegeredmenye 132M lett

    szerinted az ff4 elerheti a 150-et>;
  • Vucli
    #19
    Képek alapján a Lény(Ben) rettenetesen lett megcsinálva, az eredetiben képregényben sokkal nagyobb egy átlagos embernél , itt meg hogy néz ki ?borzalmas...
  • Iori
    #18
    "hogy akár a 150 millió dollárt is elérje Amerikában"

    ez nagy hulyeseg, ket het utan 100millional jar, siman meglesz a 150
  • Iori
    #17
    tudtatok hogy Ioan Gruffuddnak szamitogeppel kellett lekicsinyiteni a "ferfiassagat"? Mert tul nagy volt, es nem kapta volna meg a PG-13 besorolast :DDDD

    lol

    ja es Doctor Doom hattere meg teljesen mas mint amit a film kozol
  • mad363
    #16
    gumibú
  • Loál János #15
    A gumicsávónak miből van a ruhája? o.O
  • bandia
    #14
    A legjobb képregényadaptáció eddíg. Nagyon tutti a film
  • HuAn82
    #13
    Már megint a hősök... Broáf
  • snorbi
    #12
    Hihetetlen az a kék gatya a sziklaemberen :\
  • jefferson83
    #11
    Ennek a csajnak minden jól áll. Sajnos én se olvastam a képregényt így nem nagyon vonz a film, bár a Hihetetlen családot egyszer meglehetett nézni. Az is ilyesmi volt :)
  • KDOG
    #10
    hát ez nállam pokember meg társai sorsja jut. sajnálom aki ilyet moziban néz meg....
  • TheZsenyka
    #9
    Mindegyik szépirodalmi műben szerepelt. Fantaszikus és fantasy irodalom 100%-ig beletartozik a szépirodalomba. Az általam kifogásolt cuccadékok képregényfigurák.
  • Fiok
    #8
    "A kék nem is áll jól neki."

    A kék igen is jól áll neki,csak nem mind1 milyen szinű hajkoronával rendelkezik épp a művésznő,mert az eredeti barna hajához tényleg nem állna neki jól a kék szem,de mivel a filmhez szőkévé alakult=>a kék tökéletes hozzá!!
  • sajoati
    #7
    Frodó, Poirot, Miss Marple, Perry Mason, Sherlock Holmes, Harry Potter, Agamemnón, Nagy Sándor, Artúr király...
    ok micsodák? (és egyben egy beugratós kérdés: melyik számít szépirodalmi műnek a felsorolt személyeket hosztoló írásokból? :) )
  • Hedgehunter #6
    Elmentem megnezni a mult heten es nagyon bejott......
  • TheZsenyka
    #5
    Batman, Superman, Sky Captain, Judge Dredd, Punisher és a 3258 másik képregényfigura, akit - szerencsére - nem ismerek. Mi jöhet még? Szarömleny.
  • snorbi
    #4
    "sajátmaga is ellenőrzi a film minőségét a kijelölt filmszínházakban"
    Ezt a szöveget...

    "aminél jobbat csak a Spielberg-féle Világok harca"
    Ez de gáz! Miután megnéztem , biztosra vettem, hogy ez a film megbukott.

    Az a sziklaember halál gagyi ötlet - szvsz...
    Ennél még a Galaxy Quest-es "Szikla" is sokkal jobb!
  • burton99
    #3
    Jessica Alba szeme nem kék, hanem barna. Az életben legalábbis. A kék nem is áll jól neki.
  • Fiok
    #2
    A Fantastic 4 egy igazi legenda képregényrajongók körében,remélem jó film készült belőle.Ezt igazán csak az tudja értékelni aki olvasta a rajzolt történetet is,vagy kölyökkorában nézte a Cartoon-on a mesét...