21
Habbohotel
  • Yoda001
    #21
    bump
  • romii
    #20
    up
  • Balidani
    #19
    köcsög modok vannak én utálom őket. majd ha lesz magyar felcsapok modnak, ugyis betöltöm a 18at. ha nem vesznek fel akkor meg én leszek a hmcs
  • Lazarus
    #18
    Valahol olvastam hogy a WoW után ez a 2. legsikeresebb MMO a világon úgyhogy megnéztem. Létrehoztam a karaktert, beléptem egy szobába ami televolt emberkékkel aztán kiírta ezt:

    You have been logged out here because you have been banned.

    Hello Lazarushun

    The reason for the ban is: Disruption- 2 hour ban and it expires on 6/23/07



    Okézsoké
  • Balidani
    #17
    hehe jó elhagyatott lett a topik...
    na majd ha kijön magyar nyelven
  • V43 1105
    #16
    Jössz ma játszani?
  • Balidani
    #15
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Habbo
  • Balidani
    #14
    Mostanában egyre több magyar van a Habbon szoval bátorkodom még egy bejegyzést ideírni, hátha megteccik még valakinek.
  • Rafaelo
    #13
    vészmadár
  • Balidani
    #12
    Jah már én sem szeretem de régen elég jól szórakoztam rajta... és ha tudnátok mennyi pénz van ebben :S
  • dolfy #11
    ...hogy ez mekkora sz*r...
  • Seat
    #10
    de meleg :)
  • _Atti_
    #9
    persze..
    miért ha a teveklubnak van sikere:D
  • magus
    #8
    fizetni kell hogy vegyek egy szeket a szobaba, hogy valaki bejojjon es megnezze?
  • menyus77
    #7
    büntet
  • Kaslerka #6
    Olyan érzésem van ez a topic nem lesz hosszú életü :)
  • PResident Evil
    #5
    VÁÁÁÁ NAGYON KOMOLY !!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDdddd
  • Cicero
    #4
    jah.. biztos.. tömegeket amerikában...
  • Istencsászár
    #3
    sokakat izgat:P
  • Balidani
    #2


    A grafika nem a legjobb de nem is ez a lényeg!
  • Balidani
    #1
    Hello! A Habbohotel egy angol nyelvű internetes játék... a www.habbohotel.com oldalon érhető el, ahol egy rövid regisztráció után már be is léphetsz és játszhatsz is. A játéknak nincs lényege, egy egyszerű chat ahol lehet saját szobád ahova bútorokat pakolhatsz... (Sajnos ezek pénzbe kerülnek) és más emberek szobáiba is bemehetsz, cserélgetheted bútoraidat, vagy akár úszhatsz is a kinti medencében. Én már abbahagytam a játékot, de fél évig nagyon jót szórakoztam vele. érdemes megnézni... www.habbohotel.com . Ja és több nyelven is létezik a játék, több országban de magyarul még nincs