21
Mindenféle program, ami ehhez kapcsolódik
  • cprod
    #21
    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!


    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!
  • mugab
    #20
    A kérdés továbbra is ugyanaz, id3 tag progi csoportos átnevezésre szerkesztésre, magyarul?
  • Dj Faustus #19
    [i]"télleg ha már itt tartunk, a FLAC formátumnak mi értelme van?"[]
    Ez egy veszteségmentes tömörítés, azaz betömörítés és kitömörítés után nem romlik a minőség - úgy mint az MP3-nál - hanem megmarad eredetinek, de nem foglal el annyi helyet, gyorsabban lehet letölteni, stb... A tömörítési arány kb 50 % körüli (mint a többi veszteségmentes hangtömörítésnél).
  • McGrady
    #18
    télleg ha már itt tartunk, a FLAC formátumnak mi értelme van?
    többet foglal mint az mp3 vagy wma ráadásul nem plugin kell hogy le lehessen játszani
  • IMYke2.0.0.0
    #17
    TAG-editorok
    Katalogizálók

    Ezért - szerintem - felesleges volt a topiknyitás.
    De ez tényleg "egyén függő"... a netet használni komoly kihívás.
  • lck
    #16
    Sp2 alatt winamp lejátsza nektek a FLAC zenéket ? hiába van fenn a plugin ( ami a winamp oldalán található ) csak egy rövid nyikorgás hallható aztán kész. esetleg beállítás gond lehet ?
  • McGrady
    #15
    a hibáinkból tanulunk.
  • burkusdió
    #14
    :)

    hát jó
    azt hiszem t i győztetek... :)
    DE felemelt fejjel viselem ezt :DDDDDDD
  • IlluminatoR
    #13
    "és nem csak egy "nemtalálomapowergombotagépemen" topik, aminek a problémáját kb 1 mondattal meg lehet oldani, és utána törölhető is az egész."

    #4
  • IlluminatoR
    #12
    Viszont probléma megoldásban és szabályszegésben is jók vagyunk.

    1. A minap beszéltem egy finn barátommal msn-en. Közölte, hogy húga gépéről ír, mert az ő gépe bekrepált, nem indul az OS, csak BIOS van. Ezután közli velem, hogy úgy látszik vehetnek új alaplapot. Erre persze gyorsan elmondtam neki, hogy kell OS-t isntallálni, kicsit furcsán reagált rá.. Lefogadom, hogy azóta ott figyel az új alaplap a gépben. Lehet, hogy egyén függő, nem tudhatom.

    2. Érdekes, külföldi fórumon volt egy szavazás, ki hányszor látta az SW3-at. Felmerült a topikban, hogy valakiknek ott van a winyóján az illegális másolat. Erre hatalmas csodálkozás, és mentő duma jött azoktól akiknek nincs meg. Én persze beírtam, hogy 2 változatom is van, válaszokat még nem néztem meg.

    /Off.
    Banplz.htxvm.
  • burkusdió
    #11
    Ebben most nincs igazad, mert ez a topik nem az én egyéni problémám köré építkezik, ezértis direkt olyan nevet adtam neki,hogy egy nagy témakörön belül többmindenről lehessen itt kérdezni, és nem csak egy "nemtalálomapowergombotagépemen" topik, aminek a problémáját kb 1 mondattal meg lehet oldani, és utána törölhető is az egész. A #7-es hozzászólással pedig nem a gyufát szerettem volna kihúzni, viszontaz tény,hogy kicsit provokálóan fogalmaztam, ezért bocsánatot kérek...
    Viszont tényleg nem szeretnék összeveszni veled, ha mod vagy és úgy gondolod,hogy tényleg semmi értelme a topiknak, akkor töröld, ha nem vagy mod, akkor pedig szólj az illetékeseknek.
    Ha viszont van rá igény, akkor légyszives ne velem kötekedj, elhiszem,hogy egy nap alatt sokmindenki fel tud, és fel is húz, de nerajtam csattanjon az ostor, légyszives! (Azt hiszem sokkal több ember nyitott már ennél értelmetlenebb topikokat.)

  • Garfield
    #10
    Azt sejtem, hogy nem érdekel. Mi lenne, ha minden SG-s reg úgy gondolná, hogy az ő piti kis problémája a világ legfontosabb gondja és arra kell figyelnie mindenkinek minden más előtt?

    Jellemző amúgy az országra ez az énközpontú "sz*rok mindenre"...
  • burkusdió
    #9
    Olyan nagy büntit nem kaphatok, ha kapok egyáltalán... :)
    Egy-két felkijáltójelet meg majd csak elviselek valahogy. ^^
  • IlluminatoR
    #8
    Majd a bünti érdekel.
  • burkusdió
    #7
    Lehet,hogy én ma már a harmadik vagyok, és lehet hogy a indoklásom is hüyén hangzik, viszont egy cseppet sem érdekel, ne haragudj...


    És köszönöm a programokat!
  • Garfield
    #6
    De rendes leszek:

    MP3-hoz ezt használom (lehet, hogy szegényes, de MP3/FLAC/APE-hez nekem nincs másra szükségem, mint amit ez a progi tud)

    Ha a CD-imet akarnám katalogizálni, ezt használnám.
  • Garfield
    #5
    Ez ma a harmadik olyan topik, amelynek gazdája azzal az idióta indokkal jön, hogy azért nem ír a már meglevő topikokba, mert régiek: mintha nem kerülne a fórum listájának tetejére azonnal, amint beleír és nem látná mindenki...
  • IlluminatoR
    #4
    JETAudio.
  • burkusdió
    #3
    Csekkolom is, thx
  • ironmaiden
    #2
    Mp3 katalogizálásához próbáld ki ezt:

    CATraxx
  • burkusdió
    #1
    Hy mindenki!

    Remélem a modok megértik majd,hogy mit akarok kihozni ebből a topikból...

    Szóval a minap kerestem zene katalogizáló programról szóló topikot, ugyanis egy ilyen programra lett volna szükségem... ...találtam is, DE mindegyik topikba jó régen írtak már utóljára, az ott található linkek túlnyomó része már döglött.
    Ezért gondoltam,hogy nyitok egy ilyen univerzális topikot, amiben lehet beszélni mindenféle programról, ami zene konvertálással, katalogizálással, id3tag editálással, stbstb-vel foglalkozik... És idegyülhetne minden okos ember, akitől lehet tanácsokat kérni, és akik megoldhatják egyes felhasználók problémáit, ezen témakorel kapcsolatban...

    El is kezdeném...
    Szóval én egy faszás mp3 katalogizáló programot keresek, amivel tudok esetleg id3 taget átírni egyszerűen.Valaki tudna nekem ajánlani ilyen progikat?
    Előre is köszi mindenkinek, főleg a modoknak, ha nem törlik a topikot