14
  • pemga
    #14
    Én a back-et rátettem az egér egyik thumb-buttonjára, linux alatt is tökéletesen megy :D.
  • Lajti
    #13
    Bennem is rögtön ugyanez merült fel.
  • Smitiz
    #12
    Én is leszedtem, tényleg elég hasznos, már alig várom hogy valamit nagyon meg akarjak találni neten :D
  • BiroAndras
    #11
    A tabbed browsing miért nem jó erre? Én csak végigkattingatom az igéretes linkeket, és azok szépen töltődnek a háttérban. Aztán kényelmesen lehet lapoztgatni, meg válogatni.
  • JUVENTUS15
    #10
  • Noffir
    #9
    Na, megint feltalálták a spanyolviaszt. Csak ez most cseresznyés ízű
  • Sil78
    #8
    Jaja, a jó öreg Google Preview mellett nem sok értelme van... Akinek meg ilyen nagy előnézeti izé is kell működő linkekkel, annak meg ott a BetterSearch kiterjesztés, az többet tud, mint a Google Preview, pl egy csomó különböző keresőt támogat, van hozzá Quick Preview meg a Wayback Machine-ben is meg lehet nézni az oldal korábbi verzióit, és az Amazonos cuccoknál rögtön kiírja az árat, stb.
  • HélelBenShakhar
    #7
    egy plugin a firefoxhoz rég tudja ezt - GooglePreview
    de ha mar itt tartunk ajanlom figyelmetekbe a CustomizeGoogle plugint is, hasznos szvsz
  • lck
    #6
    láványos cucc - de telepítés után tényleg valami vírust akar lehúzni. - mondjuk avast dolgozik :D
  • Garrett27
    #5
    marha jó, elso próba, tán nem ugrik ki egy randa vírus belole
  • IoIa
    #4
    Felejtős a dolog.
  • Darth Sith
    #3
    nah, akkor döntsék már el hogy, mire rakható fel. Bár ahogy ezt elnézem, nem sok esélyt látok hogy Linux-on Opera-val működne...
  • Luminas
    #2
    Érdekes ellentmondás:
    "Free plugin for Internet Explorer and Firefox browsers"
    , de :
    "Requirements: Internet Explorer 6.0 or higher and
    Windows XP or 2000"

    mindez ugyanazon az oldalon, itt.
  • SoDI---
    #1
    Én felraktam.
    Fasza :D