44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • autoszimulator
    #3242
    Azér egy kis jó adag galambanyag az más tészta :D az nem igényel egész kocsimosást, alvázmosással, ez még simán belefér, kis melegvízzel leápolni. Bár ilyenkor a madarakba is belefagy a sz*r hálisten :D
  • DanielT
    #3241
    Jaja. Én ilyenkor ahogy hazaérek, már viszem is a garázsba a fórró vizet egy palackban és áztatom a trágyát :)
  • w77d
    #3240
    viszont a madárszar kemény károkat tud okozni! nekem az előző kocsim bordó volt, én sem törődtem egy jókora szarral az oldalán, és úgy kimarta, hogy polírozással sem jött le a nyoma!
  • autoszimulator
    #3239
    akkor mosogassad csak minden második nap :D van egy ideje kocsim, és egyikben sem okozott még kárt a só.. Mondjuk az valóban jobbat tesz neki, ha ráfagy a víz amivel mosod, esetleg még kaparod is utána
  • DeenQa
    #3238
    ha lenne 1 csöppnyi eszed, tudnád, hogy ha rátapad a sz*r meg a só a kocsira akkor szétmarja a fényezést / fémeket a kocsin, tehát ilyenkor is le kell szutykolni :D kivéve ha nagyon ratyi kocsid van és már nem számít
  • streeter
    #3237
    Ahol régebben laktak haveromék tömbházba ott is volt egy csávó. Zöld kombi Wartburg nagyon polír állapotba volt az is minden nap kiállt és letörölte róla a port (pedig alig járt vele) és minden másnap az is mosta a kocsit. Ha esett az eső és nem volt sehol akkor is kiment és lemosta amikor elállt az eső.
  • autoszimulator
    #3236
    Ahol lakok, ott az udvaron van egy kocsisor. Meg egy bácsi, kis pözsó 207essel. Amíg én ott voltam, ebben a félévben, egyszer nem hajtotta a kocsit, de minden második csütörtökön ott mosta a garázsban :D Autószeretet, de szép is :D
  • w77d
    #3235
    csatlakoznék a fekete kocsisok táborához :D
  • streeter
    #3234
    Nálunk esik az eső minden tiszta víz meg sazr a kocsim is. Megyek a kútra tanklni a mosóba meg egy öreg bácsika mosatja a szürke Thaliáját. Mondom ezaz fasza 100m után ki se látszik a sárból
  • autoszimulator
    #3233
    :DD
    Mondjuk sztem az a hülye, aki ilyen időkben mossa a kocsiját, míg én leérek veszprémbe, átmegy szürkébe a kocsi :D Najó, rendszámot néha megtisztitom :D
  • DanielT
    #3232
    Az enyém is fekete és úgy néz most ki mintha bányában dolgoznék vele! Tisztelsz? :DD
  • autoszimulator
    #3231
    persze, tisztelem a redvás kocsijú tagokat :D Mer enyém is sokszor az :D Fekete átka :D
  • DanielT
    #3230
    Attól, mert úgy néz ki mint amit lehánytak, már menő, nem villogó igazi kemény gyerek? :D
  • autoszimulator
    #3229
    ő legalább használja, nem csak villog vele :DD
  • redbull0304
    #3228
    RS6
  • broman191
    #3227
    hmmm
  • streeter
    #3226
    Egy 124-es Merciből halottas kocsit.


  • redbull0304
    #3225
  • balumaci
    #3224
    szeretem azt a várost :) egy nagyon jó barátom született ott, azaz mellette, Kisfalud-on, szinte minden évben megyünk Székelyudvarhelyre :)
    sry

    ON
  • DanielT
    #3223
    Jaja, ilyenkor olcsó a drift! :) Nekem is megvan hazafelé az a pár kanyar amit esőben "kihasználok" :D
  • broman191
    #3222
    Akkor már lassan ez is népautó mint az M-es BMW-k
  • desigo
    #3221
    én egy pirosat láttam tegnap pesten
    pont ilyen időben jó :)
  • broman191
    #3220
    Hááát igen, jó stabil tud lenni
  • Yoda001
    #3219
    2. képen pisztolyt vett elő az ember?
  • Szabi1991
    #3218
    szakadó esőben ez a legjobb autó :DDDDD



  • streeter
    #3217
    Ma is láttam egy ilyet csak szürkében :D
  • N o N a m e
    #3216
    Székelyudvarhelyen
  • balumaci
    #3215
    hol laksz pontosan?
  • N o N a m e
    #3214
    Román rendszám mert Romániában élek... iskolából hazafele fotóztam. De amúgy van itt a városban egy Porsche Cayenne S is új BMW M3, Mercedes SL500, és a múlkor egy amerikai Corvette C5-öt láttam :)
  • streeter
    #3213
    Én is láttam a multkor egyet szintén román rendszámmal :D
  • N o N a m e
    #3212
    Új BMW X5
  • redbull0304
    #3211
    Én is láttam ilyeneket még nyáron Lengyelországba!
  • balumaci
    #3210
    ez jó cucc, elég ritka
  • Máté94
    #3209

    Király!:D
  • streeter
    #3208
    Tegnap egy ilyen Toyotát román rendsámmal.


  • Máté94
    #3207
    Láttam ma egy Ford Edge-t egy román tréleren:)
  • balumaci
    #3206
    moslékabbakat is állandóan postolnak, szal csak nyugodtan
  • Pheaper
    #3205
    Chevrolet SSR-t 20 as felnikkel,Chrysler 300 C-t
  • Yoda001
    #3204
    tiburon is számít? ilyet naponta látok 2-t :D
  • streeter
    #3203
    Civic Type-R