44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • M4RCI
    #10515
    Ez nem utcán készült...
  • Szabi1991
    #10514
    még nyáron...
    [IMG][/IMG]
  • M4RCI
    #10513
    Soha nem volt még gondom ilyennel, egyébként is Indára már rajtam kívül ketten raktak föl rendszámos képeket, akkor már mindegy... (meg az őr sem akarta töröltetni a képeim, szal nem illegális, csak nem akarják, hogy mindenki ott rohangáljon, ami érthető is)
  • Szabi1991
    #10512
    ez az LP640 pl. egy percig túráztatta a motort nekem meg Gerzsonnak (egyik SG-s srác), és egy helyben állt, hogy tudjuk fotózni xD

    csak a qva nap miatt nagyon rosszak lettek a képek, a videót még ott helyben töröltem is, mert semmi nem látszódott :/
  • M4RCI
    #10511
    A főnök területe elvileg... Az őr azt mondta, hogy a Duna Pláza vezetőségi irodájába menjek be, ott majd eldöntik, hogy mi legyen.
  • Szabi1991
    #10510
    de milyen engedély kéne ? :D

    ott elméletileg a dolgozok parkolnak, nem ? :D
  • Szabi1991
    #10509
    végűlis fotózni még szabad is lenne, de a rendszámokat illene törölni a képről, ha nincs engedélyed a fotózásra :)
  • M4RCI
    #10508
    Csak az a gáz, hogy szinte minden le van takarva... (Lotus is, szal azt majd sunyiba kitakarom ha lejutok még... Igaz, ha szerzek engedélyt akkor lehet, hogy leveszik )
  • M4RCI
    #10507
    Pont most akartam linkelni!
    Tegnap voltam a Duna Pláza "VIP" mélygarázsában, ahol a tulajdonos magángyűjteménye áll! Van lent DB7 és Lotus Espirit is, de azokra már nem maradt időm, mert kiküldtek... (azt mondták, ha szerzek engedélyt a fotózásra, akkor mehetek)

    Aston Martin DB9 Volante: DB9

    DMC Delorean: DMC

  • Szabi1991
    #10506
    sztem elindulok.. hátha lejutok, ha kérdik akkor mutatom a kocsi kulcsot, és hogy nem találom a kocsim.. szürke aston.. vhol itt álltam meg
  • Szabi1991
    #10505
    "Ha jól tudom, ez az egyetlen DeLorean Mo.-n. És ez is itt porosodik a Duna Plaza mélygarázsában... Szomorú sors egy autónak. "

    "Ez emberek magángyűjteménye. Ez a garázs erre rendezkedett be. Mondom, vagy 40 ponyvázott autó volt bent, azt se tudtam micsodák. Egy pár réges régi amerikai autó orráról látszott, hogy nagy Cadillac, meg hasonlók, de volt sok lapos ponyvás autó is. Azok lehettek akármik. 60-as évek Jaguar-jai, de akár modern Lambo Gallardo is. Fogalmam nincs, mert a ponyvák a földig érnek, és nem simulnak rá a kocsikra, tehát nem lehet kivenni hogy az alatta levő autónak milyen a formája."
  • Szabi1991
    #10504
    és ezt hol láttad te máker ? :D
  • M4RCI
    #10503
    Egy új kölcsönzőcégnek van egy bordó DB9-ese, de én még nem láttam...
  • öregember
    #10502
    tegnap éjjel 2x is láttam egy piros(?) astont
  • desigo
    #10501
    F250-est
    brutál...
  • Szabi1991
    #10500
    akkor két Májámis chárger is van :D

    ám 18kerbe lakok, szal nincs messze csepel :DDD
  • solo
    #10499
    Nem, nem fekete.
    Ez egy sötétszürke.Csepelen.
    És a MIAMI nem a hely ahonnan van, hanem az a rendszám.Illetve, lehet, hogy Miami ból van, de azt még nemláttam: S
  • Szabi1991
    #10498
    az új fekete ? :D

    néha látok egy olyat, de persze képet csinálni még nem sikerült.. :/
  • solo
    #10497
    Jöttem haza tegnap este olaszból, és megint láttam a MIAMI rendszámos chargert.De lefényképezni nemtudtam, mert mire lejutottama sok kis csicskától a buszról elment:S
  • R0zs0máK
    #10496
    A háttérben jár egy kamion bazz...
  • streeter
    #10495
    Jobban kattog a 190es dizel mint vmi 20éves MTZ :D
  • greg benz
    #10494
    LOL:DDDDD
  • greg benz
    #10493
    A két autónak semmi köze egyébként egymáshoz. A videóban szereplő még csak nem is Evo
  • desigo
    #10492
    ezek betegek xDDDDDDDDDDDDDDD
  • autoszimulator
    #10491
    lol :D:D:D
  • w77d
    #10490
    ez mekkora, megyek szétkapom a verdám XD
  • ChuckyHUN
    #10489
    g*ciség lenne azt mondani, hogy ERRE JÓ:D
  • cicai
    #10488
    LOOOOOOOOOOOOOOL xDDDDDDDDDDDDDDd
  • Smicy2
    #10487
    kicsit off:



    :DDD
  • R0zs0máK
    #10486
    Kicsit más irányba áll a kormány keresztben csúszáskor illetve egyhelyben pörgéskor...előbbihez kell egy kevés tudás, utóbbi minden páros ujjú patásnak megy...és igen, lenézem az ilyen egy helyben pörgő majmokat. És nem, mondtam hogy nem pörögtem soha semmilyen autóval egyhelyben....
  • Goruck
    #10485
    akarod mondani Mercis, a kosi amit fotóztam egy laktelepen áll.
  • redbull0304
    #10484
    Fogalmam sincs... Nem csináltam még ilyet... Ezért nem is tudok róla véleményt mondani... De láttam már nem egy keményebb autót akik "pörögtek" és elég jó látvány volt! De pont Walaki mondja, hogy csíra dolog, mikor gyök kettővel csúszkál egy parkolóba, ezt még be is linkeli nekünk, és erre még büszke is... Ezzel sincs semmi bajom, engem aztán nem zavar, mindenki csinálja azt amihez kedve van... De ezek után az Ő szájából elég furcsán hangzik ez a fikázás!
  • Smicy2
    #10483
    de most őszintén..
    mi a jó benne? :)
  • redbull0304
    #10482
    Nem értelek, mért csíra dolog gumit füstölni és pörögni! Pörögtél már valamilyen autóval életedbe, kipróbáltad már milyen érzés? Vagy miből vontad le ezt a következtetést? Furcsa, hogy pont te mondod ez, aki gyök kettővel csúszkál a parkolóba... Na és annak ennyi erővel mi a fasz értelme van?
  • R0zs0máK
    #10481
    Bírja az, de nem fogom magam ledegradálni a csírák szintjére :DDD Meg amúgy sem tesz jót a difinek, ha sokáig egy helyben forogsz az autóval...
  • redbull0304
    #10480
    Te is ezt csinálnád, ha bírná a Hacsi!
  • R0zs0máK
    #10479
  • autoszimulator
    #10478
    igen
  • öregember
    #10477
    így ?
  • R0zs0máK
    #10476
    SOHA nem pörögtem még vele egyhelyben...mi vagyok én, lakótelepi BMW-s hülyegyerek?