44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • tom235
    #15689
    Ne egy suzukival hasonlíts már össze egy mustangot. Nem egy kategória, vágod? Inkább egy supra-val vagy skyline-al, ha már ragaszkodsz az ázsiai kocsikhoz.
  • Csabesz6
    #15688
    Solo értem én az elvakultságod, de az írásidból ítélve csak ezt tudom mondani: majd felnősz!
    Hidd el, örülsz hogy ha először BÁRMILYEN, ismétlem bármilyen, autó lesz a segged alatt.
  • Willi Betz
    #15687
    Az előző generációs Mustang szvsz ocsmány volt. A mostani az legalább kinéz valahogy,oké,hogy nem minőségi darab,de nem is ronda.
  • solo
    #15686
    PLz, ne a mostani, hanem az előző generációs mustangra gondoljunk:]
    99 től:]
  • autoszimulator
    #15685
    mustangban minőség? na azért :DS:DASdas
  • Varenga
    #15684
    ejj bazmeg...ki beszélt már megint suzukiról? nah mindegy hagyjuk ^^
  • solo
    #15683
    Naja, sajnos van ilyen:(


    desigo: okkes, legyen koreai chevy ami ugye daewoo:]


    Nah, off vége mentem cs zni:]
  • desigo
    #15682
    Nem csak Suzuki létezik
    kicsit el vagy tévedve...
  • pszihopata
    #15681
    ismerek pár amerikából behozott autót,mind törötten érkezett,persze utasterükben a javításhoz szükséges elemekkel,amik kint bagóért kaphatók

    ember meg nem mondja egy rendesen összerakott autóról,hogy az volt -e huzatópadon

    sőt volt a kezemben olyan alvázszámbeütő amit egyedileg gyártanak és bármelyik eredetvizsgán átmegy vele a kocsi,persze olyan brigád üti be aki erre szakosodott-nem olcsó,de van ilyen!
  • solo
    #15680
    Nana, amcsi vas, vs buzuki összehasonlÍtásra ne hozzunk fel túra-speed motor hasonlatot:]
  • Varenga
    #15679
    Szvsz más fíling......az amcsi, az izom fíling, de a Hondában is kapaszkodsz és rinyálsz mint egy kisgyerek......ez olyan mint a speed és a túra moci. Közük nincs egymáshoz, de mégis.
  • solo
    #15678
    Barátom, félreértettél..
    Mondom ha nem audit veszel, akk megspórolsz 50 et, meg még hozzácsapsz egy kicsit:]

    Amúgy, csak viszonyÍtás képpen, egy magnaflow kipu kb 1800 usd, egy KB kompresszor még1x ugyan ennyi:]
    Ez a maximum!De mo-n ahogy szémolgattam ez nem 800 k ból, hanem 1,5 millából jönne ki:]
  • redbull0304
    #15677
    Egy kompresszorra meg egy kipufrendszer 50e? B@zdmeg ha segg hülye vagy és nem értesz még ahhoz se amiről beszélsz, akkor legalább maradj csöndbe...
  • solo
    #15676
    Ezzel is full egyetértek, de azért lássuk ba, kicsit jobb fÍling, mikor egy ilyen amcsi taliga indul el füstölő kerekekkel, mint ricsike a helyi csicska az utángyártott momo felnis, remus kipufogós, sportkormányos buzukival:]
  • solo
    #15675
    Teljes mértékben igazad van, de szerintem aki ilyen autót vesz, az ért hozzájuk is valamennyire, és egyből kiszűrja a szemét egy oda nem illő heggesztés.
  • pszihopata
    #15674
    itt mindenből autó lesz hidd el,leviszik valami tanyára ahol 5 ember napi tízezerért addig reszeli és tekergeti a huzatópadon míg egyenes nem lesz!

  • Varenga
    #15673
    *rogós=robogós
  • Varenga
    #15672
    Na, ne offoljunk sztem tovább, az 5-600 lóval meg mifaszt csináljak? Hidd el amerikai autó fan vagyok én is, pedig Hondám van(ezenkívül már csak egy autóm lesz, ami egy '68-as Camaro), de az 50-es táblánál feldughatod a 600lovat, amikor a rogós elmegy melletted a lámpánál.....persze szép hangja van, lehet burnout-olni, de hidd el nem a hétköznapokra van ez tervezve itt magyarországon...
  • solo
    #15671
    Ez tuti nem kerül fel sérülés mentesen, mint mondtam a mustang majdnem kiflibe volt hajtva..
  • solo
    #15670
    Nah ez az, audin nevet kell fozetni, mustangon minőséget:]
    És azért, hozzáteszem, hogy anyni pénzből amennyiből az audikba mergákba stb kiszedik a 250 es limitet, ami majdnem 50 rongy, nah, ahhoz hozzácsapsz egy kavaset, és máris van pénzed egy turva kompresszorra meg egy normális kipu rendszerre, amivel egy mostani mustang, jól beállÍtva 550-600 ló^^...
  • pszihopata
    #15669
    szerintem ezek inkább most érkeztek a hamburgi kikötőből 2 hónap múlva fent lesznek a használtautón sérülésmentesként

    amerikában ezek tucatautók,kerültek vagy 1000 dodóba darabonként!
  • redbull0304
    #15668
    Ford, Fuu de nagy név, 5000ccm, V8, 300ló... Pfff, nevetséges, azért az árán látszik a minősége is, egy új A4 annyiba kerül mint egy új Mustang... Nesze neked nagy név...
  • Atti12
    #15667
    annyira vicces ez az "utálok mindent ami nem amerikából jött" felfogásod :)
  • Adaaam
    #15666
    "Írtam egy litvániát"
    Azt hittem Észtországot akartál
  • Adaaam
    #15665
    Én nem csak audiban szoktam látni őket hanem minden másban is. Múltkor egy zsír új bentley contiban voltak akkor az is cigányverda? Régebben még az általad annyira kedvelt valamilyen amcsi tepsiben is láttam már cigókat. Egy autót nem az alapján kellene megítélni hogy kik vezetik hanem hogy milyen autó. Minőségben meg százszor jobbak az európai autók mint az amcsik.
  • desigo
    #15664
    A Dodge is tucat a másik féltekén...
    csak te születtél rossz helyre :)
  • solo
    #15663
    elvakult..Meglehet.:]És nemszégyellem.De tömegautóból nemkérek.
    Hááh, nenevettessed már ki magad plÍz:]
    Környéken multkor zsÍr új hófehér audi s8 mögött megyünk a matek tanárhioz, mutter mondja, hogy deszép, mondom cigányverda..Pirosnál megállnak...ajtók nyilnak, csaj visszaül jöbb 1 be, csávó kormány mögé...

    áááááááá, nemvoltak cigányok....Csak új volt a fénycső a szoliba:CCCCCCCNem is kicsit: C
  • Varenga
    #15662
    gondolkozzál egy kicsit magadon
  • desigo
    #15661
    Nem kicsit vagy elvakult
    hány új A3-as A4-es A6-osban látsz cigót?Mert én egyben sem
    max a tizenéves másfél millás A8-asokban feszítenek szánalmasan.
  • solo
    #15660
    Szakaggyá meg!
    Írtam egy litvániát, erre kitütőd a te hsz edel: C
    Franc se Írja le megint: CMert ez a bu.i sg aszonnya duplikált üzenet nem küldhető el:@
  • Varenga
    #15659
    jógvanmá' nekem legalább nem törik ketté a tetőm
  • w77d
    #15658
    hát ha japán ázsiában van, márpedig ott, akkor azt is XXD
  • Willi Betz
    #15657
    Prémium VW-k,semmi más:DDDD
  • solo
    #15656
    Tata, és társai gondolom xD
    Bár, az indiai, de ugyan oda tartozik xD
  • Varenga
    #15655
    Figyi, asszem eléggé elfoglut vagy, ami nem baj abban az esetben, ha tényleg nem a "jó" autókat hozod fel ellenpéldának. Hidd el én is szívesebben látnék azon a tréleren vmi európai autót, dehát ez van. Mellesleg van akinek ez "csak egy autó, csak vasdarab" és van akinek több annál.

    W77d: az ázsiai autók alatt mit értesz? Remélem nem a japánt. :PPP
  • w77d
    #15654
    ebben egyetértünk XXD
  • solo
    #15653
    F@szomnak kéne szar audi..Audi egy rakat szar tömegautó-,-
    Maximum urquattro, mert az még autóvolt, nem nőtt hozzájuk a cigány fogalma.
    De a mostaniak: C Ma reggel is szürke s8 ba szutykos józsi a jómunkásember ott feszÍtett-,-
  • solo
    #15652
    Azért, mert az ázsiai szarok nem verdák, hanem fostalicskák xD
  • w77d
    #15651
    ez meg a másik. Vezettem jópár új audit csak az elmúlt 2 hónapban, nekem kurvára bejöttek....
  • cement
    #15650
    elobb kene egy uj audi a4 mondjuk mint egy uj mustang