44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • Szabi1991
    #17002
    de
  • kifli
    #17001
    ugye nembaj hogy nem vártam meg míg kiérnek a kapun?





  • Szabi1991
    #17000
    várom a bannt az on-olásért.. -.-"
  • OrioN the S
    #16999
  • w77d
    #16998
    valakinek ezt a melót is el kell vállalnia XXXD
  • SötétBarom
    #16997
    Tehát az arc, aki nyolc millás ribancfurikátorral jár, és semmittevésért kapja a pénzt, osztja az észt, hogy ez tulajdonképpen egy jó ország.

    GG

    :DD
  • w77d
    #16996
    ma konkrétan szinte semmit, árlistát rendezgetek...
  • Firerock
    #16995
    mit melózol vaze?
  • w77d
    #16994
    kérlek alásan én a szerkesztőségből irogatok, reggel óta melózok XXXD
  • pszihopata
    #16993
    azért állunk olyan szarul,mert munka helyett ráér mindenki itt irogatni!
  • OrioN the S
    #16992
    :D
  • w77d
    #16991
    múltkor a táskát basztam be kintről olyan igazi amcsi filmesen hátra XXXD
  • Szabi1991
    #16990
    ha másikat épp összetöröd..
  • OrioN the S
    #16989
    beferunk tobben es megmentjuk a hazankat :D

    am nem rosszindulatbol kerdezem: mitol 8 milla? :|

    legalabb ugy szoktal beszallni ,hogy ajto csukva es csak beugrasz? :D hazzard megye lordjai rulz :D
  • w77d
    #16988
    az mire lenne jó? XD
  • OrioN the S
    #16987
    vegyel egy masik kocsit :D
  • w77d
    #16986
    régen szerettem volna Ignis sport-ot, állítólag nagyon cool verda
  • w77d
    #16985
    ez má a második, büntipont lesz ebből XXXXD


    na de tényleg haggyuk abba.....
  • Szabi1991
    #16984
    egy kis on.. sry.. -.-"
  • w77d
    #16983
    egyedül semmit nem tehetsz!!! egyedül én sem tehetek semmit!!!! ha az egész ország összefog és nemet mond a herdálásra és a büdös cigányokra, akkor már tehetünk valamit! Ez nem Rambó féle egyszemélyes akció!!
  • autoszimulator
    #16982
    mond mit tehetek ennek érdekében ÉN, mikor a fejem felett dől el minden, hogy a fizetésem fele megy fel a végtelen torkú pénznyelőbe, és onnan tűnik is el számunkra ismeretlen (vagy mégsem ismeretlen?) helyre, tendereket rendre nem a leggazdaságosabb projektek nyerik, minden szart megadóztatnak, egyre jobban, munkahelyek szűnnek, munkáltatóknak semmi ösztönzés hogy ide jöjjenek, rendőrség nyílt pénzbeszedési akciói, milliós jutalmak. Pár példa, amivel mit tehetek? Gyújtogassak Pesten? Ne provokáljam a cigányokat? Ne csaljam az adót? Ne legyen külföldi rendszámos kocsim?
    AHA, elvárásokat mindenhol halljuk, minden okoska képes ezt mondani, közben elmegy a TV elől, és számolgatja az elsikkasztott pénzt. fákjá ól
  • w77d
    #16981
    nem látok én semmit rózsaszínben, csak én szeretnék is tenni valamit a hazámért...
  • SötétBarom
    #16980
    Majd a rózsaszín napszemüveget azért vedd le, ha legközelebb kimész az utcára. -.-
  • w77d
    #16979
    egye fene egy képet még elnézünk, csak máskor ne ON-olj közbe XXXXD
  • Szabi1991
    #16978
    sry hogy egy oldal off után raktam egy saját képet -.-"
    (és boxUTCA.. gpsbe is bennevan.. xD)
  • solo
    #16977
    Csak utcán plz: D Am szép c6r nagyon:]
  • Szabi1991
    #16976
  • w77d
    #16975
    erről beszéltem XD
  • OrioN the S
    #16974
    majd a mesekben :D
  • OrioN the S
    #16973
    Tudom ,hogy vannak... Cipruson is volt hozzajuk zserencsem :\ Gorogbe meg elvielhetoek szerintem.
  • w77d
    #16972
    sajnos más országokban is vannak olyan rétegek amiknek a léte is undorító. Itthon nem hallasz róluk mert egy ország sem reklámozza ezeket, de vannak..
  • solo
    #16971
    Lehetne, de senki se akar, aki meg megtehetné az le van fizetve.
  • w77d
    #16970
    tény hogy a politikusaink szennyezik az országot, de nincs minden olyan drasztikusan elveszve. Ha nem lenne a sok tutyimutyi és a talpunkra állnánk akkor bőven rendbe lehetne szedni a dolgokat...
  • OrioN the S
    #16969
    Lehet... majd kiderul. Ameddig nem probalom meg mashol is addig nem tudom meg :) Jol akarom itt is erezni magam...de egyszeruen nem megy.
    !Lehet! ,hogy ez a magyarok civilizalatlan retegenek koszonheto. Pedig nem szolnak hozzam egy rossz szot se csak egyszeruen a viselkedes, mentalitas stb...
  • solo
    #16968
    Jajah, ugyan ez, szeretem az országot nagyon, jó hely amúgy, csak vannak azok a mellékes tényezők, hogy a brazilok, a tolvaj poitikusok stb.De ebbe ne menjünk bele..Szerintem, én ennek az országnak egy fillér adót se fogok fizetni.Max addig míg elmegyek..Ahogy tehetem megyek el.
    Sajnos itt nem lehetsz legálisan nagy ember.Ha meg az akarsz lenni akkor úgy is betalálnak a mercis népek.És ha nincs hatalmad, ismereted akkor suxx van, de keményen.
  • autoszimulator
    #16967
    nem ide tartozik ez, de:

    más is büszke lenne rá, meg ez a hazája, de ha egyszer itt nem tud normálisan megélni, csak mindennapjait tengetni, ne várd hogy szeresse.
    #16961: hazaelleneseket nem a dolgozó rétegben kell keresni, náluk ez max undor, ami kialakult az igazi kártevők miatt, akik viszont fent vannak jó magasan, te is tudod hol.
    #16964: általában, de mi van akkor ha valaki dolgozik, kitart, és még sem lesz nem hogy sikeres, de életkörülményei sem biztosítottak? Na az MO, meg még jó néhány, "elmaradott" ország. És az elmaradott eléggé idézőjel, mert nem lenne itt gond, ha nem a tipikus magyar elv szerint mindenki zsebbe melózna.
  • w77d
    #16966
    nagyon sajnálom tényleg, de lehet hogy akkor a te hozzáállásoddal is baj va és nem is akarod itt jólérezni magad. De hidd el hgoy ilyen hozzáállással máshol is csak ideig óráig érzed jól magad....
  • OrioN the S
    #16965
    mondom ,hogy nalam nem is az a lenyeg ,hogy konnyebb vagy sem :) hanem itt nem erzem jol magam.
  • w77d
    #16964
    az az igazság hogy a sok hülye beveszi a "máshol bezzeg könnyebb" dumát. Munka és kitartás nélkül gyerekek sehol sem lesz sikeres az ember!!
  • w77d
    #16963
    bezony XXXD